Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 200125 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 550 090 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KNIFE & BONES, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35814357
- daňové identifikačné číslo
- 2020259582
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Gajova 4, 81109 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2001
- V registri
- 25 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 71746/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 248120
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2001 | — |
| sprostredkovanie dopravy, | 14. 06. 2001 | — |
| požičiavanie motorových vozidiel, | 14. 06. 2001 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 14. 06. 2001 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2001 | — |
| prevádzkovanie parkoviska - prevádzkovanie odstavných plôch s poskytovaním doplnkových služieb (§ 44 živnostenského zákona) alebo ak odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 14. 06. 2001 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 06. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb, | 14. 06. 2001 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, vzdelávacích, spoločenských a športových podujatí, | 14. 06. 2001 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadenia, | 24. 07. 2001 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 01. 02. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 01. 02. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 02. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 02. 2011 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 17. 06. 2016 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 17. 06. 2016 | — |
| mäsiarstvo | 23. 05. 2018 | — |
| výroba potravinových výrobkov | 23. 05. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020259582 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 08. 06. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −59 420 € a zvýšila tržby o ▲123 % na 1,55 mil. €.
Tržby
1 550 090 €
▲ 123,4 %Výsledok hospodárenia
−59 420 €
▼ 291,6 %Aktíva
361 693 €
▲ 35,9 %Vlastné imanie
−207 407 €
▲ 13,9 %Zadlženosť
157,3 %
Hrubá marža
−3,8 %
Čistá marža
−3,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 725,4 tis. | 1,22 mil. | 1,14 mil. | 693,8 tis. | 1,55 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 29,4 tis. | 30 tis. | 8,1 tis. | 31 tis. | −59,4 tis. |
| Aktíva | 470,4 tis. | 317,5 tis. | 383,8 tis. | 266,1 tis. | 361,7 tis. |
| Vlastné imanie | −310,1 tis. | −280,1 tis. | −272 tis. | −241 tis. | −207,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 453 |
| Zadlženosť | 165,9 % | 188,2 % | 170,9 % | 190,6 % | 157,3 % |
2018
- Tržby
- 1,55 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −59,4 tis.
- Aktíva
- 361,7 tis.
- Vlastné imanie
- −207,4 tis.
- Daň z príjmu
- 453
- Zadlženosť
- 157,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 693,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31 tis.
- Aktíva
- 266,1 tis.
- Vlastné imanie
- −241 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 190,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,14 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,1 tis.
- Aktíva
- 383,8 tis.
- Vlastné imanie
- −272 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 170,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 30 tis.
- Aktíva
- 317,5 tis.
- Vlastné imanie
- −280,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 188,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 725,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,4 tis.
- Aktíva
- 470,4 tis.
- Vlastné imanie
- −310,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 165,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).