Súhrn
- Vznik
- 11. 06. 200125 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 314 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BB FARM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35813890
- daňové identifikačné číslo
- 2020283342
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Martovce 241, 947 01 Martovce, Slovenská republika
- Územie
- Martovceokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 06. 2001
- V registri
- 25 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 45071/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 457573
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 11. 06. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 11. 06. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 11. 06. 2001 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 11. 06. 2001 | — |
| faktoring a forfaiting (okrem vymáhania súdnych pohľadávok), | 11. 06. 2001 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu, | 11. 06. 2001 | — |
| organizovanie školení, prednášok, seminárov a kurzov, | 11. 06. 2001 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 11. 06. 2001 | — |
| kancelárske a administratívne služby, | 11. 06. 2001 | — |
| prieskum trhu, | 11. 06. 2001 | — |
| chov vybraných druhov zvierat | 24. 08. 2017 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 24. 08. 2017 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 24. 08. 2017 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 24. 08. 2017 | — |
| poskytovanie služieb v rybárstve | 24. 08. 2017 | — |
| úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 24. 08. 2017 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 24. 08. 2017 | — |
| výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 24. 08. 2017 | — |
| diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 24. 08. 2017 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 24. 08. 2017 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 08. 2017 | — |
| vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 24. 08. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 24. 08. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 08. 2017 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 24. 08. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, výroby | 24. 08. 2017 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 08. 2017 | — |
| sťahovacie služby | 24. 08. 2017 | — |
| prevádzka malých plavidiel | 24. 08. 2017 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 24. 08. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 08. 2017 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 08. 2017 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 24. 08. 2017 | — |
| vedenie účtovníctva | 24. 08. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 08. 2017 | — |
| fotografické služby | 24. 08. 2017 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 24. 08. 2017 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 24. 08. 2017 | — |
| verejné obstarávanie | 24. 08. 2017 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 24. 08. 2017 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 08. 2017 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 28. 01. 2020 | — |
| nákladná doprava vo vnútroštátnej doprave poskytujúca prepravu osív, hnojív, krmív, poľnohospodárskych strojov a úrody na účely ich použitia alebo spracovania v poľnohospodárskej výrobe vrátane prepravy živých zvierat z fariem na bitúnky, krmív na kŕmenie hospodárskych zvierat a zberu mlieka a mliečnych výrobkov z fariem na spracovanie a spätnú prepravu kontajnerov na mlieko | 28. 01. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020283342 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼83 % na 1 028 € a znížila tržby o ▼44 % na 2,3 tisíc eur.
Tržby
2 314 €
▼ 44,3 %Výsledok hospodárenia
1 028 €
▼ 83,4 %Aktíva
42 305 €
▲ 1,2 %Vlastné imanie
41 694 €
▲ 2,5 %Zadlženosť
1,4 %
Hrubá marža
52,2 %
Čistá marža
44,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 650 | 667 | 667 | 4,2 tis. | 2,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,1 tis. | 2,8 tis. | 3,4 tis. | 6,2 tis. | 1 tis. |
| Aktíva | 29,2 tis. | 31,6 tis. | 35,1 tis. | 41,8 tis. | 42,3 tis. |
| Vlastné imanie | 28,3 tis. | 31,1 tis. | 34,5 tis. | 40,7 tis. | 41,7 tis. |
| Daň z príjmu | 835 | 486 | 594 | 1,1 tis. | 181 |
| Zadlženosť | 3,0 % | 1,6 % | 1,8 % | 2,7 % | 1,4 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 42,3 tis.
- Vlastné imanie
- 41,7 tis.
- Daň z príjmu
- 181
- Zadlženosť
- 1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 41,8 tis.
- Vlastné imanie
- 40,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 2,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 667
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 35,1 tis.
- Vlastné imanie
- 34,5 tis.
- Daň z príjmu
- 594
- Zadlženosť
- 1,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 667
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 31,6 tis.
- Vlastné imanie
- 31,1 tis.
- Daň z príjmu
- 486
- Zadlženosť
- 1,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 650
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 29,2 tis.
- Vlastné imanie
- 28,3 tis.
- Daň z príjmu
- 835
- Zadlženosť
- 3,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.