Súhrn
- Vznik
- 22. 05. 200125 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 473 193 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Gauche Consult s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35812311
- daňové identifikačné číslo
- 2021579153
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kopčianska 10, 85101 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava VBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 05. 2001
- V registri
- 25 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 24125/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 464981
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| colný deklarant, | 22. 05. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 22. 05. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 22. 05. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 22. 05. 2001 | — |
| komisionálny predaj, | 22. 05. 2001 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 22. 05. 2001 | — |
| inžinierska činnosť (okrem vybraných činností v stavebníctve), | 22. 05. 2001 | — |
| reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť, | 22. 05. 2001 | — |
| vydavateľská činnosť, | 22. 05. 2001 | — |
| zabezpečovanie, usporadúvanie a organizovanie kultúrnych, kultúrno - spoločenských a umeleckých podujatí, seminárov, kurzov a školení, | 22. 05. 2001 | — |
| sekretárske a administratívne práce, | 22. 05. 2001 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky, | 22. 05. 2001 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 22. 05. 2001 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností a majetku, | 22. 05. 2001 | — |
| odťahová služba motorových vozidiel, | 22. 05. 2001 | — |
| nákup, predaj a požičiavanie motorových vozidiel, | 22. 05. 2001 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v predmete podnikania, | 22. 05. 2001 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 17. 12. 2008 | — |
| poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starých osôb, | 28. 10. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 28. 10. 2011 | — |
| výroba a opravy ortopedickej obuvi, | 01. 03. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021579153 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲14 % na 149 369 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 1,47 mil. €.
Tržby
1 473 193 €
▲ 9,8 %Výsledok hospodárenia
149 369 €
▲ 14,2 %Aktíva
820 582 €
▲ 69,3 %Vlastné imanie
287 486 €
▲ 108,1 %Zadlženosť
65,0 %
Hrubá marža
13,5 %
Čistá marža
10,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 978,6 tis. | 1,19 mil. | 1,34 mil. | 1,47 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 120,6 tis. | 144,1 tis. | 130,8 tis. | 149,4 tis. |
| Aktíva | 399,4 tis. | 526,8 tis. | 484,8 tis. | 820,6 tis. |
| Vlastné imanie | 258,7 tis. | 402,9 tis. | 138,1 tis. | 287,5 tis. |
| Daň z príjmu | 39,9 tis. | 52,1 tis. | 51,7 tis. | 49,8 tis. |
| Zadlženosť | 35,0 % | 23,5 % | 71,5 % | 65,0 % |
2017
- Tržby
- 1,47 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 149,4 tis.
- Aktíva
- 820,6 tis.
- Vlastné imanie
- 287,5 tis.
- Daň z príjmu
- 49,8 tis.
- Zadlženosť
- 65,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,34 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 130,8 tis.
- Aktíva
- 484,8 tis.
- Vlastné imanie
- 138,1 tis.
- Daň z príjmu
- 51,7 tis.
- Zadlženosť
- 71,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,19 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 144,1 tis.
- Aktíva
- 526,8 tis.
- Vlastné imanie
- 402,9 tis.
- Daň z príjmu
- 52,1 tis.
- Zadlženosť
- 23,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 978,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 120,6 tis.
- Aktíva
- 399,4 tis.
- Vlastné imanie
- 258,7 tis.
- Daň z príjmu
- 39,9 tis.
- Zadlženosť
- 35,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.