prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

N-NOREA, a.s.

identifikačné číslo organizácie 35810416aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 200125 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
N-NOREA, a.s.
identifikačné číslo organizácie
35810416
daňové identifikačné číslo
2020283122
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lazaretská 3/A, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
25. 04. 2001
V registri
25 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 2701/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1010403
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),25. 04. 2001—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),25. 04. 2001—
sprostredkovateľská činnosť,25. 04. 2001—
faktoring a forfaiting,25. 04. 2001—
prenájom nehnuteľností vrátane doplnkových služieb spojených s prenájmom,25. 04. 2001—
prenájom priemyselného tovaru,25. 04. 2001—
vydavateľská činnosť,25. 04. 2001—
prieskum trhu,25. 04. 2001—
nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,24. 04. 2002—
zhotovovanie, predaj, požičiavanie a distribúcia nosičov zvukovo-obrazových záznamov,24. 04. 2002—
reklamná a propagačná činnosť,24. 04. 2002—
grafické spracovanie predlôh pomocou výpočtovej techniky,24. 04. 2002—
ekonomické poradenstvo,29. 06. 2006—
prevádzkovanie výdajne stravy,09. 10. 2010—
výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie),09. 10. 2010—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,09. 10. 2010—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,09. 10. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,09. 10. 2010—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,09. 10. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020283122: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020283122Obdobia daňových registráciíDIČ 2020283122: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020283122Obdobia daňových registráciíDIČ 2020283122: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020283122
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202028312210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2019 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −831 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−831 €

▼ 174,1 %

Aktíva

46 121 €

▼ 2,0 %

Vlastné imanie

31 497 €

▼ 2,6 %

Zadlženosť

31,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 2 800 €. 2021: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.00002,8 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 2 800 €. 2021: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.00002,8 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 2 800 €. 2021: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.0000201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 916 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 180 €. 2019: výsledok hospodárenia −831 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 122 €. 2021: výsledok hospodárenia −831 €.2 tis.0−5 tis.−4,9 tis.−1,2 tis.−831+1,1 tis.−83120172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 916 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 180 €. 2019: výsledok hospodárenia −831 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 122 €. 2021: výsledok hospodárenia −831 €.2 tis.0−5 tis.−4,9 tis.−1,2 tis.−831+1,1 tis.−83120172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 916 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 180 €. 2019: výsledok hospodárenia −831 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 122 €. 2021: výsledok hospodárenia −831 €.2 tis.0−5 tis.−831−831201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 47 443 €, vlastné imanie 33 215 €. 2018: aktíva 46 423 €, vlastné imanie 32 036 €. 2019: aktíva 45 457 €, vlastné imanie 31 205 €. 2020: aktíva 47 067 €, vlastné imanie 32 328 €. 2021: aktíva 46 121 €, vlastné imanie 31 497 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 47 443 €, vlastné imanie 33 215 €. 2018: aktíva 46 423 €, vlastné imanie 32 036 €. 2019: aktíva 45 457 €, vlastné imanie 31 205 €. 2020: aktíva 47 067 €, vlastné imanie 32 328 €. 2021: aktíva 46 121 €, vlastné imanie 31 497 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 47 443 €, vlastné imanie 33 215 €. 2018: aktíva 46 423 €, vlastné imanie 32 036 €. 2019: aktíva 45 457 €, vlastné imanie 31 205 €. 2020: aktíva 47 067 €, vlastné imanie 32 328 €. 2021: aktíva 46 121 €, vlastné imanie 31 497 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 45 296 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 296 €, finančné účty 708 €. 2018: dlhodobý majetok 44 395 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 708 €. 2019: dlhodobý majetok 43 564 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 573 €. 2020: dlhodobý majetok 42 734 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 120 €, finančné účty 213 €. 2021: dlhodobý majetok 41 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 2 898 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 45 296 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 296 €, finančné účty 708 €. 2018: dlhodobý majetok 44 395 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 708 €. 2019: dlhodobý majetok 43 564 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 573 €. 2020: dlhodobý majetok 42 734 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 120 €, finančné účty 213 €. 2021: dlhodobý majetok 41 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 2 898 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 45 296 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 296 €, finančné účty 708 €. 2018: dlhodobý majetok 44 395 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 708 €. 2019: dlhodobý majetok 43 564 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 573 €. 2020: dlhodobý majetok 42 734 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 120 €, finančné účty 213 €. 2021: dlhodobý majetok 41 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 2 898 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 33 215 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 228 €. 2018: vlastné imanie 32 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 387 €. 2019: vlastné imanie 31 205 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 232 €. 2020: vlastné imanie 32 328 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 719 €. 2021: vlastné imanie 31 497 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 604 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 33 215 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 228 €. 2018: vlastné imanie 32 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 387 €. 2019: vlastné imanie 31 205 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 232 €. 2020: vlastné imanie 32 328 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 719 €. 2021: vlastné imanie 31 497 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 604 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 33 215 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 228 €. 2018: vlastné imanie 32 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 387 €. 2019: vlastné imanie 31 205 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 232 €. 2020: vlastné imanie 32 328 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 719 €. 2021: vlastné imanie 31 497 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 14 604 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0002,8 tis.0
Výsledok hospodárenia−4,9 tis.−1,2 tis.−8311,1 tis.−831
Aktíva47,4 tis.46,4 tis.45,5 tis.47,1 tis.46,1 tis.
Vlastné imanie33,2 tis.32 tis.31,2 tis.32,3 tis.31,5 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť30,0 %31,0 %31,4 %31,3 %31,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−831
Aktíva
46,1 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,7 %

2020

Tržby
2,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
47,1 tis.
Vlastné imanie
32,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,3 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−831
Aktíva
45,5 tis.
Vlastné imanie
31,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,4 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
46,4 tis.
Vlastné imanie
32 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,0 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
47,4 tis.
Vlastné imanie
33,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
30,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API