Súhrn
- Vznik
- 04. 04. 200125 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SebiTina, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35809311
- daňové identifikačné číslo
- 2021568285
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Rebarborova 1/A, 82107 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 04. 2001
- V registri
- 25 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 23819/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 847263
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 04. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 04. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 04. 04. 2001 | — |
| reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 04. 2001 | — |
| prieskum trhu, | 04. 04. 2001 | — |
| oganizovanie kultúrnych, kultúrno-spoločenských a umeleckých podujatí, seminárov a školení, | 04. 04. 2001 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení a výpočtovej techniky, | 04. 04. 2001 | — |
| prenájom dopravných prostriedkov, | 04. 04. 2001 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 04. 04. 2001 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 04. 04. 2001 | — |
| konzultačná činnosť v oblasti obchodu a reklamy v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 04. 2001 | — |
| nákup, predaj a požičiavanie motorových vozidiel, | 04. 04. 2001 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve, | 04. 04. 2001 | — |
| prevádzkovanie benzínového čerpadla - čerpacej stanice, | 04. 04. 2001 | — |
| nákup, predaj kancelárskej, výpočtovej a obchodnej techniky, | 04. 04. 2001 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov, | 04. 04. 2001 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 04. 04. 2001 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak k ich priamej konzumácii nie je k dispozícii viac ako 8 miest, | 04. 04. 2001 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 04. 04. 2001 | — |
| pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení), | 04. 04. 2001 | — |
| výroba nápojov, | 05. 03. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 05. 03. 2005 | — |
| skladovanie okrem prevádzkovania verejných skladov, | 05. 03. 2005 | — |
| nákup a predaj potravinárskych výrobkov a tovarov, | 05. 03. 2005 | — |
| výroba hotových jedál a polotovarov, | 05. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu pekárenských a cukrárenských výrobkov, | 05. 03. 2005 | — |
| pouličný predaj pekárenských a cukrárenských výrobkov v rozsahu voľnej živnosti, | 05. 03. 2005 | — |
| administratívne práce, | 05. 03. 2005 | — |
| čistace a upratovacie práce, | 05. 03. 2005 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 05. 03. 2005 | — |
| prevádzkovanie odstavných plôch a garáží s poskytovaním iných než základných potrieb, alebo ktoré slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel, pričom tieto vozidlá patria inej osobe ako vlastníkovi alebo nájomcovi nehnuteľností, | 05. 03. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021568285 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
Aktíva
18 711 €
bez zmenyVlastné imanie
16 211 €
bez zmenyZadlženosť
13,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 84 tis. | 96 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,9 tis. | 303 | −92 | 0 | 0 |
| Aktíva | 16,5 tis. | 111,9 tis. | 18,7 tis. | 18,7 tis. | 18,7 tis. |
| Vlastné imanie | 16 tis. | 16,3 tis. | 16,2 tis. | 16,2 tis. | 16,2 tis. |
| Daň z príjmu | 507 | 80 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 3,1 % | 85,4 % | 13,4 % | 13,4 % | 13,4 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- 16,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- 16,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −92
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- 16,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 96 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 303
- Aktíva
- 111,9 tis.
- Vlastné imanie
- 16,3 tis.
- Daň z príjmu
- 80
- Zadlženosť
- 85,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 84 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 16,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16 tis.
- Daň z príjmu
- 507
- Zadlženosť
- 3,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.