Súhrn
- Vznik
- 27. 02. 200125 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- C.A.P.S., s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35807458
- daňové identifikačné číslo
- 2020235910
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Landererova 1, 81109 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 02. 2001
- V registri
- 25 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 23623/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 708692
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 23. 03. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 23. 03. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb, | 23. 03. 2004 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 23. 03. 2004 | — |
| inžinierska činnosť v stavebníctve okrem vybraných činností v stavebníctve, | 23. 03. 2004 | — |
| poskytovanie iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 23. 03. 2004 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu hnuteľných vecí, | 23. 03. 2004 | — |
| nákup a predaj osobných motorových vozidiel, | 23. 03. 2004 | — |
| nákup a predaj nákladných motorových vozidiel, | 23. 03. 2004 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 23. 03. 2004 | — |
| prenájom hnuteľných vecí - leasing, | 23. 03. 2004 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb, | 23. 03. 2004 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, | 23. 03. 2004 | — |
| poradenská činnosť v oblasti investičnej výstavby, | 23. 03. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020235910 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
29 559 €
bez zmenyVlastné imanie
−241 392 €
▼ 0,5 %Zadlženosť
916,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 565,5 tis. | 609,7 tis. | 100 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −21,6 tis. | −131,1 tis. | −12,9 tis. | −3,1 tis. | 0 |
| Aktíva | 206,3 tis. | 52,7 tis. | 31,6 tis. | 29,6 tis. | 29,6 tis. |
| Vlastné imanie | −93,2 tis. | −224,3 tis. | −237,2 tis. | −240,3 tis. | −241,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,9 tis. | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 145,2 % | 525,5 % | 851,7 % | 912,8 % | 916,6 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 29,6 tis.
- Vlastné imanie
- −241,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 916,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 29,6 tis.
- Vlastné imanie
- −240,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 912,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 100 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,9 tis.
- Aktíva
- 31,6 tis.
- Vlastné imanie
- −237,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 851,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 609,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −131,1 tis.
- Aktíva
- 52,7 tis.
- Vlastné imanie
- −224,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 525,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 565,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,6 tis.
- Aktíva
- 206,3 tis.
- Vlastné imanie
- −93,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 145,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.