Súhrn
- Vznik
- 03. 01. 200125 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 129 233 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LUROSS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35803321
- daňové identifikačné číslo
- 2020258746
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Drieňová 1/J, 82101 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 01. 2001
- V registri
- 25 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 23187/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 652525
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 01. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 01. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb, | 03. 01. 2001 | — |
| obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 01. 2001 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov, | 03. 01. 2001 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 03. 01. 2001 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 03. 01. 2001 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho, | 14. 11. 2002 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru, | 14. 11. 2002 | — |
| uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác, | 14. 11. 2002 | — |
| uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác, | 14. 11. 2002 | — |
| staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok pre vyššie uvedené stavby, | 14. 11. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020258746 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲58 % na 51 014 € a znížila tržby o ▼19 % na 129,2 tisíc eur.
Tržby
129 233 €
▼ 18,7 %Výsledok hospodárenia
51 014 €
▲ 58,1 %Aktíva
1 261 970 €
▼ 11,1 %Vlastné imanie
1 231 823 €
▼ 4,9 %Zadlženosť
2,4 %
Hrubá marža
41,8 %
Čistá marža
39,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 247,3 tis. | 120,5 tis. | 159 tis. | 129,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 82,3 tis. | −45,1 tis. | 32,3 tis. | 51 tis. |
| Aktíva | 1,57 mil. | 1,43 mil. | 1,42 mil. | 1,26 mil. |
| Vlastné imanie | 1,31 mil. | 1,26 mil. | 1,3 mil. | 1,23 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 1,9 tis. | 960 | 3 tis. |
| Zadlženosť | 16,6 % | 11,4 % | 8,7 % | 2,4 % |
2017
- Tržby
- 129,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 51 tis.
- Aktíva
- 1,26 mil.
- Vlastné imanie
- 1,23 mil.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 2,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 159 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32,3 tis.
- Aktíva
- 1,42 mil.
- Vlastné imanie
- 1,3 mil.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 8,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 120,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −45,1 tis.
- Aktíva
- 1,43 mil.
- Vlastné imanie
- 1,26 mil.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 11,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 247,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 82,3 tis.
- Aktíva
- 1,57 mil.
- Vlastné imanie
- 1,31 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 16,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.