Súhrn
- Vznik
- 07. 12. 200025 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 8 924 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PREVENT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35801808
- daňové identifikačné číslo
- 2020205000
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020205000
- Sídlo
- Modranská 46, 90201 Vinosady, Slovenská republika
- Územie
- Vinosadyokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 12. 2000
- V registri
- 25 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 23049/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 257396
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 12. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 12. 2000 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, | 07. 12. 2000 | — |
| služby technika požiarnej ochrany, | 07. 12. 2000 | — |
| výchova a vzdelávanie v oblasti bezpečnosti práce, | 07. 12. 2000 | — |
| kontrola hasiacich prístrojov, | 07. 12. 2000 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 07. 12. 2000 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 12. 2000 | — |
| kontrola a údržba požiarnych hydrantov, | 07. 12. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby, | 07. 12. 2000 | — |
| administratívne práce v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 12. 2000 | — |
| upratovanie budov, | 07. 12. 2000 | — |
| príprava projektov požiarnej ochrany, | 07. 12. 2000 | — |
| uskutočnovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, | 07. 01. 2004 | — |
| montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov | 21. 05. 2016 | — |
| bezpečnostnotechnické služby | 21. 05. 2016 | — |
| vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti | 21. 05. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020205000 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020205000 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prepadlo do straty −1 959 € a znížila tržby o ▼52 % na 8,9 tisíc eur.
Tržby
8 924 €
▼ 52,0 %Výsledok hospodárenia
−1 959 €
▼ 297,7 %Aktíva
47 927 €
▼ 20,3 %Vlastné imanie
71 194 €
▼ 5,3 %Zadlženosť
−48,5 %
Hrubá marža
−22,0 %
Čistá marža
−22,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 25,3 tis. | 25,7 tis. | 18,6 tis. | 8,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | — | −6,4 tis. | 3,7 tis. | 991 | −2 tis. |
| Aktíva | — | 58,6 tis. | 62 tis. | 60,2 tis. | 47,9 tis. |
| Vlastné imanie | — | 71 tis. | 74,2 tis. | 75,2 tis. | 71,2 tis. |
| Daň z príjmu | — | 1 tis. | 1 tis. | 960 | 0 |
| Zadlženosť | — | −21,3 % | −19,8 % | −25,0 % | −48,5 % |
2020
- Tržby
- 8,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 47,9 tis.
- Vlastné imanie
- 71,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −48,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 18,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 991
- Aktíva
- 60,2 tis.
- Vlastné imanie
- 75,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- −25,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 25,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 62 tis.
- Vlastné imanie
- 74,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- −19,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 25,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,4 tis.
- Aktíva
- 58,6 tis.
- Vlastné imanie
- 71 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- −21,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.