Súhrn
- Vznik
- 04. 12. 200025 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 147 402 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- REDID s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35801298
- daňové identifikačné číslo
- 2020235283
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Junácka 6, 83104 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 12. 2000
- V registri
- 25 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 22987/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 868925
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 04. 12. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 04. 12. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb, | 04. 12. 2000 | — |
| elektroinštalatérstvo, | 04. 12. 2000 | — |
| výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov, | 04. 12. 2000 | — |
| montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky, | 04. 12. 2000 | — |
| výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky, | 04. 12. 2000 | — |
| montáž a opravy meracej a regulačnej techniky, | 04. 12. 2000 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 04. 12. 2000 | — |
| vydávanie periodickej a neperiodickej tlače, | 04. 12. 2000 | — |
| grafické práce na počítači, | 04. 12. 2000 | — |
| výroba pečiatok, | 04. 12. 2000 | — |
| fotografické služby, | 04. 12. 2000 | — |
| činnosť colného deklaranta, | 04. 12. 2000 | — |
| inžinierska činnosť v stavebníctve, okrem vybraných činností v stavebníctve, | 04. 12. 2000 | — |
| prípravné práce pre stavbu - sekcie, búracie a kopacie, | 04. 12. 2000 | — |
| výkopové práce, | 04. 12. 2000 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce, | 04. 12. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020235283 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 8 320 € a zvýšila tržby z nuly na 147,4 tisíc eur.
Tržby
147 402 €
Výsledok hospodárenia
8 320 €
▲ 1 833,3 %Aktíva
34 933 €
▲ 31,7 %Vlastné imanie
32 771 €
▲ 34,0 %Zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža
5,7 %
Čistá marža
5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 147,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −480 | −480 | −480 | −480 | 8,3 tis. |
| Aktíva | 89 | 213 | 213 | 26,5 tis. | 34,9 tis. |
| Vlastné imanie | −24,1 tis. | −24,6 tis. | −25,1 tis. | 24,5 tis. | 32,8 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 480 | 82 |
| Zadlženosť | 27 328,1 % | 11 644,1 % | 11 869,5 % | 7,8 % | 6,2 % |
2018
- Tržby
- 147,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 34,9 tis.
- Vlastné imanie
- 32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 82
- Zadlženosť
- 6,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 26,5 tis.
- Vlastné imanie
- 24,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 7,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 213
- Vlastné imanie
- −25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 11 869,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 213
- Vlastné imanie
- −24,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 11 644,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 89
- Vlastné imanie
- −24,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 27 328,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.