Súhrn
- Vznik
- 30. 10. 200026 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NATES - interier, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35798491
- daňové identifikačné číslo
- 2020280548
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020280548
- Sídlo
- Šoltésovej č. 2, 81108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 10. 2000
- V registri
- 26 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 22715/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 710490
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Taxislužba | 03. 07. 2013 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 03. 07. 2013 | — |
| Umývanie, čistenie a leštenie motorových vozidiel | 03. 07. 2013 | — |
| Pneuservis | 03. 07. 2013 | — |
| Prenájom motorových vozidiel | 03. 07. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 03. 07. 2013 | — |
| stolárske práce, | 30. 10. 2000 | — |
| nákup a predaj a sprostredkovanie v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 10. 2000 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce, | 07. 11. 2007 | — |
| búracie práce, zemné práce, príprava staveniska a demolačné práce bez použitia výbušnín, | 07. 11. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 07. 11. 2007 | — |
| sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ), | 07. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ), | 07. 11. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 07. 11. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020280548 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 04. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2020280548 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 12. 2019 (rok porušenia 2018).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 20. 07. 2022, rok porušenia 2022).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −2 363 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−2 363 €
▼ 21,2 %Aktíva
295 €
▼ 99,5 %Vlastné imanie
−3 315 €
▲ 93,6 %Zadlženosť
1 223,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 39,9 tis. | 21,3 tis. | 0 | 65 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | −56,1 tis. | −2,1 tis. | −1,9 tis. | −2,4 tis. |
| Aktíva | 82,7 tis. | 57,8 tis. | 57,7 tis. | 57,7 tis. | 295 |
| Vlastné imanie | 8,2 tis. | −47,9 tis. | −50 tis. | −52 tis. | −3,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 90,1 % | 183,0 % | 186,7 % | 190,1 % | 1 223,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 295
- Vlastné imanie
- −3,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 223,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 65
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 57,7 tis.
- Vlastné imanie
- −52 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 190,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 57,7 tis.
- Vlastné imanie
- −50 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 186,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 21,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −56,1 tis.
- Aktíva
- 57,8 tis.
- Vlastné imanie
- −47,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 183,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 39,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 82,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.