Súhrn
- Vznik
- 17. 08. 200026 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 25 896 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SEDRIA.SK, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35794101
- daňové identifikačné číslo
- 2021534867
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 1845/6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 17. 08. 2000
- V registri
- 26 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 2527/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1012370
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 08. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 08. 2000 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 17. 08. 2000 | — |
| poskytovanie software (predaj hotových programov, vyhotovovanie programov na základe dohody s autorom), | 17. 08. 2000 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 17. 08. 2000 | — |
| reklamná činnosť, | 17. 08. 2000 | — |
| inzercia, | 17. 08. 2000 | — |
| vydavateľská činnosť, | 17. 08. 2000 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytových a nebytových priestorov, | 15. 01. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s inými než základnými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 15. 01. 2004 | — |
| prevádzkovanie garáží a odstavných plôch pre motorové vozidlá, ktoré slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností, | 15. 01. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021534867 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 prehĺbila stratu na −37 832 € a znížila tržby o ▼49 % na 25,9 tisíc eur.
Tržby
25 896 €
▼ 49,1 %Výsledok hospodárenia
−37 832 €
▼ 1 078,9 %Aktíva
174 630 €
▼ 58,6 %Vlastné imanie
35 086 €
▼ 52,6 %Zadlženosť
79,5 %
Hrubá marža
−142,1 %
Čistá marža
−146,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 50,8 tis. | 25,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −3,2 tis. | −37,8 tis. |
| Aktíva | 422,2 tis. | 174,6 tis. |
| Vlastné imanie | 74 tis. | 35,1 tis. |
| Daň z príjmu | 984 | 1 tis. |
| Zadlženosť | 84,2 % | 79,5 % |
2015
- Tržby
- 25,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,8 tis.
- Aktíva
- 174,6 tis.
- Vlastné imanie
- 35,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 79,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 50,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 422,2 tis.
- Vlastné imanie
- 74 tis.
- Daň z príjmu
- 984
- Zadlženosť
- 84,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.