Súhrn
- Vznik
- 07. 06. 200026 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 259 949 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Technopark Vrbové s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35789743
- daňové identifikačné číslo
- 2021511294
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 06. 2000
- V registri
- 26 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 21879/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 511540
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 07. 06. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 06. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 06. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb, | 07. 06. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021511294 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 sa zo straty dostalo na zisk 9 378 € a zvýšila tržby z nuly na 259,9 tisíc eur.
Tržby
259 949 €
Výsledok hospodárenia
9 378 €
▲ 1 231,2 %Aktíva
254 263 €
▲ 338 917,3 %Vlastné imanie
−11 830 €
▲ 44,2 %Zadlženosť
104,7 %
Hrubá marža
4,2 %
Čistá marža
3,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 259,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −826 | −829 | 9,4 tis. |
| Aktíva | 105 | 75 | 254,3 tis. |
| Vlastné imanie | −20,4 tis. | −21,2 tis. | −11,8 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 19 508,6 % | 28 377,3 % | 104,7 % |
2016
- Tržby
- 259,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,4 tis.
- Aktíva
- 254,3 tis.
- Vlastné imanie
- −11,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 104,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −829
- Aktíva
- 75
- Vlastné imanie
- −21,2 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 28 377,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −826
- Aktíva
- 105
- Vlastné imanie
- −20,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 19 508,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.