prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Carol line spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 35788445aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 05. 200026 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
930 738 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Carol line spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
35788445
daňové identifikačné číslo
2020233974
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020233974
Sídlo
Turbínová 14447/41B, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 05. 2000
V registri
26 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 21745/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
468077
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),19. 05. 2000—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),19. 05. 2000—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,19. 05. 2000—
reklamné a marketingové služby,03. 05. 2012—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,03. 05. 2012—
prevádzkovanie športových zariadení,03. 05. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,03. 05. 2012—
Sprostredkovateľskú činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností07. 09. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 09. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla07. 09. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 09. 2018—
Finančný lízing07. 09. 2018—
Faktoring a forfaiting07. 09. 2018—
Vedenie účtovníctva07. 09. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 09. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí07. 09. 2018—
Administratívne služby07. 09. 2018—
Dizajnérske činnosti07. 09. 2018—
Kúpa a predaj nehnuteľností07. 09. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 29. 03. 2017 do 23. 12. 2025 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Havlát & Partners - advokátska kancelária, s. r. o. · od 03. 08. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020233974: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020233974: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020233974IČ DPH SK2020233974Obdobia daňových registráciíDIČ 2020233974: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020233974: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020233974IČ DPH SK2020233974Obdobia daňových registráciíDIČ 2020233974: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020233974: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020233974IČ DPH SK2020233974
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202023397411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2000
daňové identifikačné číslo202023397410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 01. 2026, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −448 542 € a znížila tržby o ▼73 % na 930,7 tisíc eur.

Tržby

930 738 €

▼ 73,0 %

Výsledok hospodárenia

−448 542 €

▼ 289,4 %

Aktíva

29 880 €

▼ 97,7 %

Vlastné imanie

−189 349 €

▼ 119,7 %

Zadlženosť

733,7 %

Hrubá marža

−47,8 %

Čistá marža

−48,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 136 174 €. 2022: tržby 1 901 009 €. 2023: tržby 7 657 360 €. 2024: tržby 3 451 848 €. 2025: tržby 930 738 €.10 mil.5 mil.01,14 mil.1,9 mil.7,66 mil.3,45 mil.930,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 136 174 €. 2022: tržby 1 901 009 €. 2023: tržby 7 657 360 €. 2024: tržby 3 451 848 €. 2025: tržby 930 738 €.10 mil.5 mil.01,14 mil.1,9 mil.7,66 mil.3,45 mil.930,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 136 174 €. 2022: tržby 1 901 009 €. 2023: tržby 7 657 360 €. 2024: tržby 3 451 848 €. 2025: tržby 930 738 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 319 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 171 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 133 100 €. 2024: výsledok hospodárenia 236 794 €. 2025: výsledok hospodárenia −448 542 €.2 mil.0−500 tis.+20,3 tis.+45,2 tis.+1,13 mil.+236,8 tis.−448,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 319 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 171 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 133 100 €. 2024: výsledok hospodárenia 236 794 €. 2025: výsledok hospodárenia −448 542 €.2 mil.0−500 tis.+20,3 tis.+1,13 mil.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 319 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 171 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 133 100 €. 2024: výsledok hospodárenia 236 794 €. 2025: výsledok hospodárenia −448 542 €.2 mil.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 901 663 €, vlastné imanie 205 708 €. 2022: aktíva 1 006 763 €, vlastné imanie 250 879 €. 2023: aktíva 2 481 860 €, vlastné imanie 1 383 979 €. 2024: aktíva 1 305 943 €, vlastné imanie 960 523 €. 2025: aktíva 29 880 €, vlastné imanie −189 349 €.2,5 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 901 663 €, vlastné imanie 205 708 €. 2022: aktíva 1 006 763 €, vlastné imanie 250 879 €. 2023: aktíva 2 481 860 €, vlastné imanie 1 383 979 €. 2024: aktíva 1 305 943 €, vlastné imanie 960 523 €. 2025: aktíva 29 880 €, vlastné imanie −189 349 €.2,5 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 901 663 €, vlastné imanie 205 708 €. 2022: aktíva 1 006 763 €, vlastné imanie 250 879 €. 2023: aktíva 2 481 860 €, vlastné imanie 1 383 979 €. 2024: aktíva 1 305 943 €, vlastné imanie 960 523 €. 2025: aktíva 29 880 €, vlastné imanie −189 349 €.2,5 mil.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 474 114 €, zásoby 358 696 €, pohľadávky 60 626 €, finančné účty 6 633 €. 2022: dlhodobý majetok 558 665 €, zásoby 248 964 €, pohľadávky 151 489 €, finančné účty 26 364 €. 2023: dlhodobý majetok 1 280 548 €, zásoby 194 692 €, pohľadávky 359 100 €, finančné účty 633 241 €. 2024: dlhodobý majetok 769 928 €, zásoby 107 675 €, pohľadávky 160 238 €, finančné účty 256 780 €. 2025: dlhodobý majetok 864 €, zásoby 1 983 €, pohľadávky 13 465 €, finančné účty 12 796 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 474 114 €, zásoby 358 696 €, pohľadávky 60 626 €, finančné účty 6 633 €. 2022: dlhodobý majetok 558 665 €, zásoby 248 964 €, pohľadávky 151 489 €, finančné účty 26 364 €. 2023: dlhodobý majetok 1 280 548 €, zásoby 194 692 €, pohľadávky 359 100 €, finančné účty 633 241 €. 2024: dlhodobý majetok 769 928 €, zásoby 107 675 €, pohľadávky 160 238 €, finančné účty 256 780 €. 2025: dlhodobý majetok 864 €, zásoby 1 983 €, pohľadávky 13 465 €, finančné účty 12 796 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 474 114 €, zásoby 358 696 €, pohľadávky 60 626 €, finančné účty 6 633 €. 2022: dlhodobý majetok 558 665 €, zásoby 248 964 €, pohľadávky 151 489 €, finančné účty 26 364 €. 2023: dlhodobý majetok 1 280 548 €, zásoby 194 692 €, pohľadávky 359 100 €, finančné účty 633 241 €. 2024: dlhodobý majetok 769 928 €, zásoby 107 675 €, pohľadávky 160 238 €, finančné účty 256 780 €. 2025: dlhodobý majetok 864 €, zásoby 1 983 €, pohľadávky 13 465 €, finančné účty 12 796 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 205 708 €, dlhodobé záväzky 56 077 €, krátkodobé záväzky 639 661 €. 2022: vlastné imanie 250 879 €, dlhodobé záväzky 90 850 €, krátkodobé záväzky 664 623 €. 2023: vlastné imanie 1 383 979 €, dlhodobé záväzky 133 447 €, krátkodobé záväzky 963 530 €. 2024: vlastné imanie 960 523 €, dlhodobé záväzky 68 422 €, krátkodobé záväzky 276 998 €. 2025: vlastné imanie −189 349 €, dlhodobé záväzky 6 309 €, krátkodobé záväzky 212 920 €.2,5 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 205 708 €, dlhodobé záväzky 56 077 €, krátkodobé záväzky 639 661 €. 2022: vlastné imanie 250 879 €, dlhodobé záväzky 90 850 €, krátkodobé záväzky 664 623 €. 2023: vlastné imanie 1 383 979 €, dlhodobé záväzky 133 447 €, krátkodobé záväzky 963 530 €. 2024: vlastné imanie 960 523 €, dlhodobé záväzky 68 422 €, krátkodobé záväzky 276 998 €. 2025: vlastné imanie −189 349 €, dlhodobé záväzky 6 309 €, krátkodobé záväzky 212 920 €.2,5 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 205 708 €, dlhodobé záväzky 56 077 €, krátkodobé záväzky 639 661 €. 2022: vlastné imanie 250 879 €, dlhodobé záväzky 90 850 €, krátkodobé záväzky 664 623 €. 2023: vlastné imanie 1 383 979 €, dlhodobé záväzky 133 447 €, krátkodobé záväzky 963 530 €. 2024: vlastné imanie 960 523 €, dlhodobé záväzky 68 422 €, krátkodobé záväzky 276 998 €. 2025: vlastné imanie −189 349 €, dlhodobé záväzky 6 309 €, krátkodobé záväzky 212 920 €.2,5 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 563 €. 2022: daň z príjmu 14 375 €. 2023: daň z príjmu 305 756 €. 2024: daň z príjmu 91 988 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.500 tis.250 tis.06,6 tis.14,4 tis.305,8 tis.92 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 563 €. 2022: daň z príjmu 14 375 €. 2023: daň z príjmu 305 756 €. 2024: daň z príjmu 91 988 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.500 tis.250 tis.06,6 tis.14,4 tis.305,8 tis.92 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 563 €. 2022: daň z príjmu 14 375 €. 2023: daň z príjmu 305 756 €. 2024: daň z príjmu 91 988 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.500 tis.250 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,14 mil.1,9 mil.7,66 mil.3,45 mil.930,7 tis.
Výsledok hospodárenia20,3 tis.45,2 tis.1,13 mil.236,8 tis.−448,5 tis.
Aktíva901,7 tis.1,01 mil.2,48 mil.1,31 mil.29,9 tis.
Vlastné imanie205,7 tis.250,9 tis.1,38 mil.960,5 tis.−189,3 tis.
Daň z príjmu6,6 tis.14,4 tis.305,8 tis.92 tis.3,8 tis.
Zadlženosť77,2 %75,0 %44,2 %26,4 %733,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
930,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−448,5 tis.
Aktíva
29,9 tis.
Vlastné imanie
−189,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
733,7 %

2024

Tržby
3,45 mil.
Výsledok hospodárenia
236,8 tis.
Aktíva
1,31 mil.
Vlastné imanie
960,5 tis.
Daň z príjmu
92 tis.
Zadlženosť
26,4 %

2023

Tržby
7,66 mil.
Výsledok hospodárenia
1,13 mil.
Aktíva
2,48 mil.
Vlastné imanie
1,38 mil.
Daň z príjmu
305,8 tis.
Zadlženosť
44,2 %

2022

Tržby
1,9 mil.
Výsledok hospodárenia
45,2 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
250,9 tis.
Daň z príjmu
14,4 tis.
Zadlženosť
75,0 %

2021

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
20,3 tis.
Aktíva
901,7 tis.
Vlastné imanie
205,7 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
77,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API