Súhrn
- Vznik
- 18. 04. 200026 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 47 946 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Tenis, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35787007
- daňové identifikačné číslo
- 2020278161
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu 9, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 04. 2000
- V registri
- 26 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 21597/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 828735
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 29. 06. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 29. 06. 2000 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, prenájom motorových vozidiel, | 29. 06. 2000 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 29. 06. 2000 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 29. 06. 2000 | — |
| leasing spojený s financovaním, | 29. 06. 2000 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 29. 06. 2000 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu, | 29. 06. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 29. 06. 2000 | — |
| administratívne práce, | 29. 06. 2000 | — |
| faktoring a forfaiting, | 29. 06. 2000 | — |
| prevádzka športových zariadení - tenisová hala, | 29. 06. 2000 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov, zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 29. 06. 2000 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne výchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,ak na ich priamu konzumáciu nie je k dispozícii viac ako 8 miest, | 29. 06. 2000 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov, | 29. 06. 2000 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 11. 2017 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 15. 11. 2017 | — |
| Fotografické služby | 15. 11. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 15. 11. 2017 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 15. 11. 2017 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 15. 11. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020278161 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 251 € a zvýšila tržby o ▲135 % na 47,9 tisíc eur.
Tržby
47 946 €
▲ 135,5 %Výsledok hospodárenia
251 €
▲ 109,2 %Aktíva
67 982 €
▼ 24,2 %Vlastné imanie
11 791 €
▲ 2,2 %Zadlženosť
82,7 %
Hrubá marža
0,8 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14,8 tis. | 14,4 tis. | 19,7 tis. | 20,4 tis. | 47,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −400 | −10,1 tis. | 7,3 tis. | −2,7 tis. | 251 |
| Aktíva | 108,2 tis. | 103,3 tis. | 73,7 tis. | 89,7 tis. | 68 tis. |
| Vlastné imanie | 3,6 tis. | −6,4 tis. | 14,3 tis. | 11,5 tis. | 11,8 tis. |
| Daň z príjmu | 980 | 960 | 960 | 0 | 150 |
| Zadlženosť | 96,7 % | 106,2 % | 80,6 % | 87,1 % | 82,7 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 47,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 251
- Aktíva
- 68 tis.
- Vlastné imanie
- 11,8 tis.
- Daň z príjmu
- 150
- Zadlženosť
- 82,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 20,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 89,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 19,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 73,7 tis.
- Vlastné imanie
- 14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 80,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 14,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,1 tis.
- Aktíva
- 103,3 tis.
- Vlastné imanie
- −6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 106,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 14,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −400
- Aktíva
- 108,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 980
- Zadlženosť
- 96,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.