prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

RED COLLIN, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35784105aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 03. 200026 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RED COLLIN, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35784105
daňové identifikačné číslo
2020277919
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
72, 018 53 Borčice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 03. 2000
V registri
26 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 19288/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
363717
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba škrobu a škrobárskych výrobkov,17. 03. 2000—
výroba hotového krmiva pre hospodárske zvieratá,17. 03. 2000—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,17. 03. 2000—
reklamná a propagačná činnosť,17. 03. 2000—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),17. 03. 2000—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),17. 03. 2000—
povolenie na výrobu liehu a spracovanie liehu v liehovarníckom závode vydané Ministerstvom pôdohospodárstva SR č.2411/2004-800, reg.č.14/2004-P zo dňa 22.04.200418. 05. 2004—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom10. 08. 2010—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny25. 01. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020277919: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020277919Obdobia daňových registráciíDIČ 2020277919: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020277919Obdobia daňových registráciíDIČ 2020277919: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020277919
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202027791910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −173 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−173 €

▼ 100,2 %

Aktíva

121 738 €

▼ 31,8 %

Vlastné imanie

−2 765 225 €

bez zmeny

Zadlženosť

2 371,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 122 926 €. 2021: tržby 33 777 €. 2022: tržby 95 743 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00122,9 tis.33,8 tis.95,7 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 122 926 €. 2021: tržby 33 777 €. 2022: tržby 95 743 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00122,9 tis.33,8 tis.95,7 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 122 926 €. 2021: tržby 33 777 €. 2022: tržby 95 743 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −664 371 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 444 647 €. 2021: výsledok hospodárenia −404 457 €. 2022: výsledok hospodárenia 91 527 €. 2023: výsledok hospodárenia −173 €.100 tis.0−2 mil.−664,4 tis.−1,44 mil.−404,5 tis.+91,5 tis.−17320192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −664 371 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 444 647 €. 2021: výsledok hospodárenia −404 457 €. 2022: výsledok hospodárenia 91 527 €. 2023: výsledok hospodárenia −173 €.100 tis.0−2 mil.−173201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −664 371 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 444 647 €. 2021: výsledok hospodárenia −404 457 €. 2022: výsledok hospodárenia 91 527 €. 2023: výsledok hospodárenia −173 €.100 tis.0−2 mil.−173201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 886 006 €, vlastné imanie 3 007 408 €. 2020: aktíva 4 180 105 €, vlastné imanie 1 462 761 €. 2021: aktíva 1 355 612 €, vlastné imanie 1 058 304 €. 2022: aktíva 178 371 €, vlastné imanie −2 765 052 €. 2023: aktíva 121 738 €, vlastné imanie −2 765 225 €.10 mil.0−5 mil.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 886 006 €, vlastné imanie 3 007 408 €. 2020: aktíva 4 180 105 €, vlastné imanie 1 462 761 €. 2021: aktíva 1 355 612 €, vlastné imanie 1 058 304 €. 2022: aktíva 178 371 €, vlastné imanie −2 765 052 €. 2023: aktíva 121 738 €, vlastné imanie −2 765 225 €.10 mil.0−5 mil.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 886 006 €, vlastné imanie 3 007 408 €. 2020: aktíva 4 180 105 €, vlastné imanie 1 462 761 €. 2021: aktíva 1 355 612 €, vlastné imanie 1 058 304 €. 2022: aktíva 178 371 €, vlastné imanie −2 765 052 €. 2023: aktíva 121 738 €, vlastné imanie −2 765 225 €.10 mil.0−5 mil.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 763 424 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 62 444 €, finančné účty 7 702 €. 2020: dlhodobý majetok 3 024 425 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 126 484 €, finančné účty 976 760 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 126 877 €, finančné účty 1 176 299 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 125 742 €, finančné účty 193 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 69 299 €, finančné účty 3 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 763 424 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 62 444 €, finančné účty 7 702 €. 2020: dlhodobý majetok 3 024 425 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 126 484 €, finančné účty 976 760 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 126 877 €, finančné účty 1 176 299 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 125 742 €, finančné účty 193 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 69 299 €, finančné účty 3 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 763 424 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 62 444 €, finančné účty 7 702 €. 2020: dlhodobý majetok 3 024 425 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 126 484 €, finančné účty 976 760 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 126 877 €, finančné účty 1 176 299 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 125 742 €, finančné účty 193 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 436 €, pohľadávky 69 299 €, finančné účty 3 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 007 408 €, dlhodobé záväzky 1 259 €, krátkodobé záväzky 2 877 339 €. 2020: vlastné imanie 1 462 761 €, dlhodobé záväzky 1 223 €, krátkodobé záväzky 2 716 121 €. 2021: vlastné imanie 1 058 304 €, dlhodobé záväzky 1 323 €, krátkodobé záväzky 295 985 €. 2022: vlastné imanie −2 765 052 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 2 942 147 €. 2023: vlastné imanie −2 765 225 €, dlhodobé záväzky 1 303 €, krátkodobé záväzky 2 885 660 €.10 mil.0−5 mil.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 007 408 €, dlhodobé záväzky 1 259 €, krátkodobé záväzky 2 877 339 €. 2020: vlastné imanie 1 462 761 €, dlhodobé záväzky 1 223 €, krátkodobé záväzky 2 716 121 €. 2021: vlastné imanie 1 058 304 €, dlhodobé záväzky 1 323 €, krátkodobé záväzky 295 985 €. 2022: vlastné imanie −2 765 052 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 2 942 147 €. 2023: vlastné imanie −2 765 225 €, dlhodobé záväzky 1 303 €, krátkodobé záväzky 2 885 660 €.10 mil.0−5 mil.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 007 408 €, dlhodobé záväzky 1 259 €, krátkodobé záväzky 2 877 339 €. 2020: vlastné imanie 1 462 761 €, dlhodobé záväzky 1 223 €, krátkodobé záväzky 2 716 121 €. 2021: vlastné imanie 1 058 304 €, dlhodobé záväzky 1 323 €, krátkodobé záväzky 295 985 €. 2022: vlastné imanie −2 765 052 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 2 942 147 €. 2023: vlastné imanie −2 765 225 €, dlhodobé záväzky 1 303 €, krátkodobé záväzky 2 885 660 €.10 mil.0−5 mil.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0122,9 tis.33,8 tis.95,7 tis.0
Výsledok hospodárenia−664,4 tis.−1,44 mil.−404,5 tis.91,5 tis.−173
Aktíva5,89 mil.4,18 mil.1,36 mil.178,4 tis.121,7 tis.
Vlastné imanie3,01 mil.1,46 mil.1,06 mil.−2,77 mil.−2,77 mil.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť48,9 %65,0 %21,9 %1 650,2 %2 371,5 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−173
Aktíva
121,7 tis.
Vlastné imanie
−2,77 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 371,5 %

2022

Tržby
95,7 tis.
Výsledok hospodárenia
91,5 tis.
Aktíva
178,4 tis.
Vlastné imanie
−2,77 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 650,2 %

2021

Tržby
33,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−404,5 tis.
Aktíva
1,36 mil.
Vlastné imanie
1,06 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,9 %

2020

Tržby
122,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,44 mil.
Aktíva
4,18 mil.
Vlastné imanie
1,46 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−664,4 tis.
Aktíva
5,89 mil.
Vlastné imanie
3,01 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
48,9 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API