prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ŽIGO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35778504aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 12. 199926 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
248 788 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ŽIGO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35778504
daňové identifikačné číslo
2021509567
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021509567
Sídlo
Palárikova 76, 022 01 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 12. 1999
V registri
26 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 63284/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
673331
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,15. 12. 1999—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,15. 12. 1999—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,15. 12. 1999—
ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti,06. 06. 2001—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,06. 06. 2001—
vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk,06. 06. 2001—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,06. 06. 2001—
upratovacie práce,06. 06. 2001—
prieskum trhu,06. 06. 2001—
organizačné zabezpečenie spoločenských a kultúrnych podujatí, školení, kurzov a rekvalifikácií,06. 06. 2001—
činnosti týkajúce sa telesnej pohody (v rozsahu voľných živností),28. 01. 2003—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,28. 01. 2003—
ostatné služby inde neuvedené (v rozsahu voľných živností),28. 01. 2003—
prevádzkovanie športových zariadení,28. 01. 2003—
ostatné rekreačné činnosti inde nezaradené (v rozsahu voľných živností),28. 01. 2003—
ostatné obchodné služby inde neuvedené /v rozsahu voľných živností),28. 01. 2003—
podnikateľské poradenstvo,28. 01. 2003—
reklamné činnosti,28. 01. 2003—
prenájom automobilov,28. 01. 2003—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostínskych činností v týchto zariadeniach,28. 01. 2003—
pohostinská činnosť,28. 01. 2003—
školiaca činnosť v rozsahu predmetu podnikania20. 02. 2004—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľných živností20. 02. 2004—
vzdelávanie dospelých v rozsahu voľných živností20. 02. 2004—
vydávanie časopisov a iných periodických publikácií v rozsahu voľných živností20. 02. 2004—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača ( hardware )20. 02. 2004—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača ( software )20. 02. 2004—
činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov v rozsahu voľných živností20. 02. 2004—
prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľných živností20. 02. 2004—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu02. 04. 2011—
donášková služba02. 04. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021509567: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021509567: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021509567IČ DPH SK2021509567Obdobia daňových registráciíDIČ 2021509567: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021509567: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021509567IČ DPH SK2021509567Obdobia daňových registráciíDIČ 2021509567: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021509567: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021509567IČ DPH SK2021509567
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202150956711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2011
daňové identifikačné číslo202150956710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼74 % na 43 664 € a zvýšila tržby o ▲130 % na 248,8 tisíc eur.

Tržby

248 788 €

▲ 130,4 %

Výsledok hospodárenia

43 664 €

▼ 74,3 %

Aktíva

990 350 €

▲ 47,5 %

Vlastné imanie

229 160 €

▲ 23,5 %

Zadlženosť

76,9 %

Hrubá marža

22,4 %

Čistá marža

17,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 128 450 €. 2022: tržby 152 933 €. 2023: tržby 60 400 €. 2024: tržby 107 963 €. 2025: tržby 248 788 €.250 tis.125 tis.0128,4 tis.152,9 tis.60,4 tis.108 tis.248,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 128 450 €. 2022: tržby 152 933 €. 2023: tržby 60 400 €. 2024: tržby 107 963 €. 2025: tržby 248 788 €.250 tis.125 tis.0128,4 tis.152,9 tis.60,4 tis.108 tis.248,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 128 450 €. 2022: tržby 152 933 €. 2023: tržby 60 400 €. 2024: tržby 107 963 €. 2025: tržby 248 788 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −99 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 91 806 €. 2023: výsledok hospodárenia −48 627 €. 2024: výsledok hospodárenia 169 986 €. 2025: výsledok hospodárenia 43 664 €.200 tis.0−100 tis.−99,6 tis.+91,8 tis.−48,6 tis.+170 tis.+43,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −99 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 91 806 €. 2023: výsledok hospodárenia −48 627 €. 2024: výsledok hospodárenia 169 986 €. 2025: výsledok hospodárenia 43 664 €.200 tis.0−100 tis.−99,6 tis.+91,8 tis.−48,6 tis.+170 tis.+43,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −99 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 91 806 €. 2023: výsledok hospodárenia −48 627 €. 2024: výsledok hospodárenia 169 986 €. 2025: výsledok hospodárenia 43 664 €.200 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 353 777 €, vlastné imanie −194 €. 2022: aktíva 437 584 €, vlastné imanie 91 612 €. 2023: aktíva 341 347 €, vlastné imanie 42 984 €. 2024: aktíva 671 469 €, vlastné imanie 185 496 €. 2025: aktíva 990 350 €, vlastné imanie 229 160 €.1 mil.0−20020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 353 777 €, vlastné imanie −194 €. 2022: aktíva 437 584 €, vlastné imanie 91 612 €. 2023: aktíva 341 347 €, vlastné imanie 42 984 €. 2024: aktíva 671 469 €, vlastné imanie 185 496 €. 2025: aktíva 990 350 €, vlastné imanie 229 160 €.1 mil.0−20020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 353 777 €, vlastné imanie −194 €. 2022: aktíva 437 584 €, vlastné imanie 91 612 €. 2023: aktíva 341 347 €, vlastné imanie 42 984 €. 2024: aktíva 671 469 €, vlastné imanie 185 496 €. 2025: aktíva 990 350 €, vlastné imanie 229 160 €.1 mil.0−20020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 129 947 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 149 641 €, finančné účty 26 480 €. 2022: dlhodobý majetok 61 608 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 159 827 €, finančné účty 168 440 €. 2023: dlhodobý majetok 29 464 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 262 328 €, finančné účty 3 822 €. 2024: dlhodobý majetok 135 955 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 422 482 €, finančné účty 69 234 €. 2025: dlhodobý majetok 226 104 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 651 956 €, finančné účty 67 834 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 129 947 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 149 641 €, finančné účty 26 480 €. 2022: dlhodobý majetok 61 608 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 159 827 €, finančné účty 168 440 €. 2023: dlhodobý majetok 29 464 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 262 328 €, finančné účty 3 822 €. 2024: dlhodobý majetok 135 955 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 422 482 €, finančné účty 69 234 €. 2025: dlhodobý majetok 226 104 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 651 956 €, finančné účty 67 834 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 129 947 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 149 641 €, finančné účty 26 480 €. 2022: dlhodobý majetok 61 608 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 159 827 €, finančné účty 168 440 €. 2023: dlhodobý majetok 29 464 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 262 328 €, finančné účty 3 822 €. 2024: dlhodobý majetok 135 955 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 422 482 €, finančné účty 69 234 €. 2025: dlhodobý majetok 226 104 €, zásoby 43 751 €, pohľadávky 651 956 €, finančné účty 67 834 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 353 971 €. 2022: vlastné imanie 91 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 972 €. 2023: vlastné imanie 42 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 298 363 €. 2024: vlastné imanie 185 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 485 973 €. 2025: vlastné imanie 229 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 761 190 €.1 mil.0−20020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 353 971 €. 2022: vlastné imanie 91 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 972 €. 2023: vlastné imanie 42 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 298 363 €. 2024: vlastné imanie 185 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 485 973 €. 2025: vlastné imanie 229 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 761 190 €.1 mil.0−20020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 353 971 €. 2022: vlastné imanie 91 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 972 €. 2023: vlastné imanie 42 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 298 363 €. 2024: vlastné imanie 185 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 485 973 €. 2025: vlastné imanie 229 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 761 190 €.1 mil.0−20020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 361 €. 2025: daň z príjmu 12 061 €.20 tis.10 tis.00004,4 tis.12,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 361 €. 2025: daň z príjmu 12 061 €.20 tis.10 tis.00004,4 tis.12,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 361 €. 2025: daň z príjmu 12 061 €.20 tis.10 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby128,4 tis.152,9 tis.60,4 tis.108 tis.248,8 tis.
Výsledok hospodárenia−99,6 tis.91,8 tis.−48,6 tis.170 tis.43,7 tis.
Aktíva353,8 tis.437,6 tis.341,3 tis.671,5 tis.990,4 tis.
Vlastné imanie−19491,6 tis.43 tis.185,5 tis.229,2 tis.
Daň z príjmu0004,4 tis.12,1 tis.
Zadlženosť100,1 %79,1 %87,4 %72,4 %76,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
248,8 tis.
Výsledok hospodárenia
43,7 tis.
Aktíva
990,4 tis.
Vlastné imanie
229,2 tis.
Daň z príjmu
12,1 tis.
Zadlženosť
76,9 %

2024

Tržby
108 tis.
Výsledok hospodárenia
170 tis.
Aktíva
671,5 tis.
Vlastné imanie
185,5 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
72,4 %

2023

Tržby
60,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−48,6 tis.
Aktíva
341,3 tis.
Vlastné imanie
43 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,4 %

2022

Tržby
152,9 tis.
Výsledok hospodárenia
91,8 tis.
Aktíva
437,6 tis.
Vlastné imanie
91,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,1 %

2021

Tržby
128,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−99,6 tis.
Aktíva
353,8 tis.
Vlastné imanie
−194
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API