prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Ometan s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35768118aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 199927 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
166 243 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ometan s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35768118
daňové identifikačné číslo
2020204329
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 1999
V registri
27 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 19207/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
554195
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa a predaj tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,22. 06. 1999—
kúpa a predaj tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,22. 06. 1999—
sprostredkovateľská činnosť,22. 06. 1999—
reklamná činnosť,22. 06. 1999—
administratívne služby,14. 03. 2012—
marketingové služby,14. 03. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky,14. 03. 2012—
spracovanie grafických návrhov webových stránok a ich aktualizácia,14. 03. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,14. 03. 2012—
vedenie účtovníctva,14. 03. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,14. 03. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,14. 03. 2012—
skladovanie,14. 03. 2012—
Počítačové služby29. 05. 2018—
Poskytovanie softvéru – predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom29. 05. 2018—
Informačná činnosť04. 12. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 06. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 06. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 06. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby06. 06. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení06. 06. 2020—
Kuriérske služby24. 11. 2020—
Prevádzkovanie výdajne stravy24. 11. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020204329: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020204329Obdobia daňových registráciíDIČ 2020204329: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020204329Obdobia daňových registráciíDIČ 2020204329: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020204329
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202020432910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 62 € a znížila tržby o ▼64 % na 166,2 tisíc eur.

Tržby

166 243 €

▼ 64,0 %

Výsledok hospodárenia

62 €

▲ 101,8 %

Aktíva

709 105 €

▲ 8,2 %

Vlastné imanie

147 890 €

bez zmeny

Zadlženosť

79,1 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 445 691 €. 2020: tržby 662 358 €. 2021: tržby 1 190 579 €. 2022: tržby 462 311 €. 2023: tržby 166 243 €.2 mil.1 mil.0445,7 tis.662,4 tis.1,19 mil.462,3 tis.166,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 445 691 €. 2020: tržby 662 358 €. 2021: tržby 1 190 579 €. 2022: tržby 462 311 €. 2023: tržby 166 243 €.2 mil.1 mil.0445,7 tis.662,4 tis.1,19 mil.462,3 tis.166,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 445 691 €. 2020: tržby 662 358 €. 2021: tržby 1 190 579 €. 2022: tržby 462 311 €. 2023: tržby 166 243 €.2 mil.1 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 37 897 €. 2020: výsledok hospodárenia 34 763 €. 2021: výsledok hospodárenia 50 025 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 423 €. 2023: výsledok hospodárenia 62 €.100 tis.0−5 tis.+37,9 tis.+34,8 tis.+50 tis.−3,4 tis.+6220192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 37 897 €. 2020: výsledok hospodárenia 34 763 €. 2021: výsledok hospodárenia 50 025 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 423 €. 2023: výsledok hospodárenia 62 €.100 tis.0−5 tis.+37,9 tis.+34,8 tis.+50 tis.−3,4 tis.+6220192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 37 897 €. 2020: výsledok hospodárenia 34 763 €. 2021: výsledok hospodárenia 50 025 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 423 €. 2023: výsledok hospodárenia 62 €.100 tis.0−5 tis.+62201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 331 184 €, vlastné imanie 66 464 €. 2020: aktíva 365 780 €, vlastné imanie 101 227 €. 2021: aktíva 512 453 €, vlastné imanie 151 252 €. 2022: aktíva 655 414 €, vlastné imanie 147 829 €. 2023: aktíva 709 105 €, vlastné imanie 147 890 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 331 184 €, vlastné imanie 66 464 €. 2020: aktíva 365 780 €, vlastné imanie 101 227 €. 2021: aktíva 512 453 €, vlastné imanie 151 252 €. 2022: aktíva 655 414 €, vlastné imanie 147 829 €. 2023: aktíva 709 105 €, vlastné imanie 147 890 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 331 184 €, vlastné imanie 66 464 €. 2020: aktíva 365 780 €, vlastné imanie 101 227 €. 2021: aktíva 512 453 €, vlastné imanie 151 252 €. 2022: aktíva 655 414 €, vlastné imanie 147 829 €. 2023: aktíva 709 105 €, vlastné imanie 147 890 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 212 703 €, finančné účty 112 537 €. 2020: dlhodobý majetok 4 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 344 850 €, finančné účty 16 787 €. 2021: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 0 €, pohľadávky 508 515 €, finančné účty 1 780 €. 2022: dlhodobý majetok 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 650 630 €, finančné účty 4 522 €. 2023: dlhodobý majetok −953 €, zásoby 0 €, pohľadávky 709 259 €, finančné účty 799 €.1 mil.0−1 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 212 703 €, finančné účty 112 537 €. 2020: dlhodobý majetok 4 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 344 850 €, finančné účty 16 787 €. 2021: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 0 €, pohľadávky 508 515 €, finančné účty 1 780 €. 2022: dlhodobý majetok 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 650 630 €, finančné účty 4 522 €. 2023: dlhodobý majetok −953 €, zásoby 0 €, pohľadávky 709 259 €, finančné účty 799 €.1 mil.0−1 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 212 703 €, finančné účty 112 537 €. 2020: dlhodobý majetok 4 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 344 850 €, finančné účty 16 787 €. 2021: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 0 €, pohľadávky 508 515 €, finančné účty 1 780 €. 2022: dlhodobý majetok 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 650 630 €, finančné účty 4 522 €. 2023: dlhodobý majetok −953 €, zásoby 0 €, pohľadávky 709 259 €, finančné účty 799 €.1 mil.0−1 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 66 464 €, dlhodobé záväzky 985 €, krátkodobé záväzky 263 735 €. 2020: vlastné imanie 101 227 €, dlhodobé záväzky 1 458 €, krátkodobé záväzky 263 095 €. 2021: vlastné imanie 151 252 €, dlhodobé záväzky 1 876 €, krátkodobé záväzky 359 325 €. 2022: vlastné imanie 147 829 €, dlhodobé záväzky 2 003 €, krátkodobé záväzky 505 582 €. 2023: vlastné imanie 147 890 €, dlhodobé záväzky 2 202 €, krátkodobé záväzky 559 013 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 66 464 €, dlhodobé záväzky 985 €, krátkodobé záväzky 263 735 €. 2020: vlastné imanie 101 227 €, dlhodobé záväzky 1 458 €, krátkodobé záväzky 263 095 €. 2021: vlastné imanie 151 252 €, dlhodobé záväzky 1 876 €, krátkodobé záväzky 359 325 €. 2022: vlastné imanie 147 829 €, dlhodobé záväzky 2 003 €, krátkodobé záväzky 505 582 €. 2023: vlastné imanie 147 890 €, dlhodobé záväzky 2 202 €, krátkodobé záväzky 559 013 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 66 464 €, dlhodobé záväzky 985 €, krátkodobé záväzky 263 735 €. 2020: vlastné imanie 101 227 €, dlhodobé záväzky 1 458 €, krátkodobé záväzky 263 095 €. 2021: vlastné imanie 151 252 €, dlhodobé záväzky 1 876 €, krátkodobé záväzky 359 325 €. 2022: vlastné imanie 147 829 €, dlhodobé záväzky 2 003 €, krátkodobé záväzky 505 582 €. 2023: vlastné imanie 147 890 €, dlhodobé záväzky 2 202 €, krátkodobé záväzky 559 013 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 11 816 €. 2020: daň z príjmu 10 574 €. 2021: daň z príjmu 14 681 €. 2022: daň z príjmu 1 980 €. 2023: daň z príjmu 329 €.20 tis.10 tis.011,8 tis.10,6 tis.14,7 tis.2 tis.32920192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 11 816 €. 2020: daň z príjmu 10 574 €. 2021: daň z príjmu 14 681 €. 2022: daň z príjmu 1 980 €. 2023: daň z príjmu 329 €.20 tis.10 tis.011,8 tis.10,6 tis.14,7 tis.2 tis.32920192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 11 816 €. 2020: daň z príjmu 10 574 €. 2021: daň z príjmu 14 681 €. 2022: daň z príjmu 1 980 €. 2023: daň z príjmu 329 €.20 tis.10 tis.0329201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby445,7 tis.662,4 tis.1,19 mil.462,3 tis.166,2 tis.
Výsledok hospodárenia37,9 tis.34,8 tis.50 tis.−3,4 tis.62
Aktíva331,2 tis.365,8 tis.512,5 tis.655,4 tis.709,1 tis.
Vlastné imanie66,5 tis.101,2 tis.151,3 tis.147,8 tis.147,9 tis.
Daň z príjmu11,8 tis.10,6 tis.14,7 tis.2 tis.329
Zadlženosť79,9 %72,3 %70,5 %77,4 %79,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
166,2 tis.
Výsledok hospodárenia
62
Aktíva
709,1 tis.
Vlastné imanie
147,9 tis.
Daň z príjmu
329
Zadlženosť
79,1 %

2022

Tržby
462,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
655,4 tis.
Vlastné imanie
147,8 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
77,4 %

2021

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
50 tis.
Aktíva
512,5 tis.
Vlastné imanie
151,3 tis.
Daň z príjmu
14,7 tis.
Zadlženosť
70,5 %

2020

Tržby
662,4 tis.
Výsledok hospodárenia
34,8 tis.
Aktíva
365,8 tis.
Vlastné imanie
101,2 tis.
Daň z príjmu
10,6 tis.
Zadlženosť
72,3 %

2019

Tržby
445,7 tis.
Výsledok hospodárenia
37,9 tis.
Aktíva
331,2 tis.
Vlastné imanie
66,5 tis.
Daň z príjmu
11,8 tis.
Zadlženosť
79,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API