prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PROMA Slovakia, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 35767367aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 05. 199927 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
23 361 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROMA Slovakia, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
35767367
daňové identifikačné číslo
2021468504
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021468504
Sídlo
Harmónia 3191, 90001 Modra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 05. 1999
V registri
27 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 19138/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
512996
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,24. 05. 1999—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,24. 05. 1999—
sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností,24. 05. 1999—
prevádzkovanie cestovnej kancelárie,24. 05. 1999—
ubytovacie činnosti v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností,24. 05. 1999—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021468504: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021468504: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021468504IČ DPH SK2021468504Obdobia daňových registráciíDIČ 2021468504: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021468504: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021468504IČ DPH SK2021468504Obdobia daňových registráciíDIČ 2021468504: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021468504: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021468504IČ DPH SK2021468504
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202146850411. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 11. 2008
daňové identifikačné číslo202146850410. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 10. 10. 2018, rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲224 % na 6 193 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 23,4 tisíc eur.

Tržby

23 361 €

▲ 12,0 %

Výsledok hospodárenia

6 193 €

▲ 223,7 %

Aktíva

48 548 €

▲ 9,0 %

Vlastné imanie

14 967 €

▲ 70,6 %

Zadlženosť

69,2 %

Hrubá marža

28,5 %

Čistá marža

26,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 22 243 €. 2022: tržby 9 389 €. 2023: tržby 12 333 €. 2024: tržby 20 853 €. 2025: tržby 23 361 €.25 tis.12,5 tis.022,2 tis.9,4 tis.12,3 tis.20,9 tis.23,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 22 243 €. 2022: tržby 9 389 €. 2023: tržby 12 333 €. 2024: tržby 20 853 €. 2025: tržby 23 361 €.25 tis.12,5 tis.022,2 tis.9,4 tis.12,3 tis.20,9 tis.23,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 22 243 €. 2022: tržby 9 389 €. 2023: tržby 12 333 €. 2024: tržby 20 853 €. 2025: tržby 23 361 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 867 €. 2022: výsledok hospodárenia −123 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 206 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 913 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 193 €.10 tis.0−2,5 tis.+9,9 tis.−123−2,2 tis.+1,9 tis.+6,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 867 €. 2022: výsledok hospodárenia −123 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 206 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 913 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 193 €.10 tis.0−2,5 tis.+9,9 tis.−123−2,2 tis.+1,9 tis.+6,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 867 €. 2022: výsledok hospodárenia −123 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 206 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 913 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 193 €.10 tis.0−2,5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 838 €, vlastné imanie −20 811 €. 2022: aktíva 14 620 €, vlastné imanie −20 934 €. 2023: aktíva 39 259 €, vlastné imanie 6 861 €. 2024: aktíva 44 528 €, vlastné imanie 8 774 €. 2025: aktíva 48 548 €, vlastné imanie 14 967 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 838 €, vlastné imanie −20 811 €. 2022: aktíva 14 620 €, vlastné imanie −20 934 €. 2023: aktíva 39 259 €, vlastné imanie 6 861 €. 2024: aktíva 44 528 €, vlastné imanie 8 774 €. 2025: aktíva 48 548 €, vlastné imanie 14 967 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 838 €, vlastné imanie −20 811 €. 2022: aktíva 14 620 €, vlastné imanie −20 934 €. 2023: aktíva 39 259 €, vlastné imanie 6 861 €. 2024: aktíva 44 528 €, vlastné imanie 8 774 €. 2025: aktíva 48 548 €, vlastné imanie 14 967 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 042 €, finančné účty 28 796 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 532 €, finančné účty 14 088 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 532 €, finančné účty 8 727 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 862 €, finančné účty 13 666 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 625 €, finančné účty 12 923 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 042 €, finančné účty 28 796 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 532 €, finančné účty 14 088 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 532 €, finančné účty 8 727 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 862 €, finančné účty 13 666 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 625 €, finančné účty 12 923 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 042 €, finančné účty 28 796 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 532 €, finančné účty 14 088 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 532 €, finančné účty 8 727 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 862 €, finančné účty 13 666 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 625 €, finančné účty 12 923 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −20 811 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 67 404 €. 2022: vlastné imanie −20 934 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 35 309 €. 2023: vlastné imanie 6 861 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 32 153 €. 2024: vlastné imanie 8 774 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 35 509 €. 2025: vlastné imanie 14 967 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 33 336 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −20 811 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 67 404 €. 2022: vlastné imanie −20 934 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 35 309 €. 2023: vlastné imanie 6 861 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 32 153 €. 2024: vlastné imanie 8 774 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 35 509 €. 2025: vlastné imanie 14 967 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 33 336 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −20 811 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 67 404 €. 2022: vlastné imanie −20 934 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 35 309 €. 2023: vlastné imanie 6 861 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 32 153 €. 2024: vlastné imanie 8 774 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 35 509 €. 2025: vlastné imanie 14 967 €, dlhodobé záväzky 245 €, krátkodobé záväzky 33 336 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 462 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 469 €.50025004620034046920212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 462 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 469 €.50025004620034046920212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 462 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 469 €.50025004620034046920212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby22,2 tis.9,4 tis.12,3 tis.20,9 tis.23,4 tis.
Výsledok hospodárenia9,9 tis.−123−2,2 tis.1,9 tis.6,2 tis.
Aktíva46,8 tis.14,6 tis.39,3 tis.44,5 tis.48,5 tis.
Vlastné imanie−20,8 tis.−20,9 tis.6,9 tis.8,8 tis.15 tis.
Daň z príjmu46200340469
Zadlženosť144,4 %243,2 %82,5 %80,3 %69,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
23,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
48,5 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
469
Zadlženosť
69,2 %

2024

Tržby
20,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
44,5 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
80,3 %

2023

Tržby
12,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
39,3 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,5 %

2022

Tržby
9,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−123
Aktíva
14,6 tis.
Vlastné imanie
−20,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
243,2 %

2021

Tržby
22,2 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
46,8 tis.
Vlastné imanie
−20,8 tis.
Daň z príjmu
462
Zadlženosť
144,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API