Súhrn
- Vznik
- 13. 01. 199927 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- −1 662 340 €2016
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BTG HOLDING s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35759089
- daňové identifikačné číslo
- 2020204186
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kalinčiakova 555/30, 90001 Modra, Slovenská republika
- Územie
- Modraokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 01. 1999
- V registri
- 27 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 18407/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 546003
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 01. 1999 | — |
| veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 01. 1999 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb, | 13. 01. 1999 | — |
| výroba, dodávka, montáž, servis a technické poradenstvo pre oblasť automatizácie a kontroly technologických zariadení v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 01. 1999 | — |
| činnosť autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii: Inžinierske stavby, s rozsahom oprávnenia - Líniové vedenia a rozvody, | 12. 03. 2008 | — |
| činnosť autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii: Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb s rozsahom oprávnenia - Vykurovacie a klimatizačné zariadenia, Tepelné zariadenia, | 12. 03. 2008 | — |
| oprava vyhradených technických zariadení tlakových v rozsahu: oprava a údržba, rekonštrukcia, montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky, | 12. 03. 2008 | — |
| projektovanie elektrických a strojárenských zariadení, | 12. 03. 2008 | — |
| inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve, | 12. 03. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 12. 03. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 12. 03. 2008 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií, | 12. 03. 2008 | — |
| dokončovacie práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 12. 03. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 12. 03. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 12. 03. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výskumu, vývoja, prírodných, technických a spoločenských vied, | 12. 03. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 12. 03. 2008 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov, | 12. 03. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 10. 04. 2010 | — |
| finančný a operatívny lízing, | 10. 04. 2010 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 10. 04. 2010 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 11. 02. 2011 | — |
| poskytovanie ubytovacích služieb s prevádzkovaním pohostinských činností, | 11. 02. 2011 | — |
| prevádzkovanie lyžiarskeho vleku, | 11. 02. 2011 | — |
| prenájom ubytovacích zariadení a konferenčných miestností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 11. 02. 2011 | — |
| prenájom športových zariadení, | 11. 02. 2011 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení, | 11. 02. 2011 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 11. 02. 2011 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve, | 16. 11. 2011 | — |
| dodávky technologických zariadení - investičných celkov, | 27. 04. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020204186 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 12. 2021 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prehĺbila stratu na −6 412 654 € a znížila tržby o ▼173 % na −1,66 mil. €.
Tržby
−1 662 340 €
▼ 173,2 %Výsledok hospodárenia
−6 412 654 €
▼ 1 714,9 %Aktíva
37 626 933 €
▼ 15,8 %Vlastné imanie
3 690 018 €
▼ 70,5 %Zadlženosť
90,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | −12,94 mil. | 2,27 mil. | −1,66 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −6,43 mil. | −353,3 tis. | −6,41 mil. |
| Aktíva | 46,89 mil. | 44,71 mil. | 37,63 mil. |
| Vlastné imanie | 12,31 mil. | 12,5 mil. | 3,69 mil. |
| Daň z príjmu | −2,4 tis. | 2,9 tis. | 26,5 tis. |
| Zadlženosť | 73,7 % | 72,0 % | 90,2 % |
2016
- Tržby
- −1,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −6,41 mil.
- Aktíva
- 37,63 mil.
- Vlastné imanie
- 3,69 mil.
- Daň z príjmu
- 26,5 tis.
- Zadlženosť
- 90,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 2,27 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −353,3 tis.
- Aktíva
- 44,71 mil.
- Vlastné imanie
- 12,5 mil.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 72,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- −12,94 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −6,43 mil.
- Aktíva
- 46,89 mil.
- Vlastné imanie
- 12,31 mil.
- Daň z príjmu
- −2,4 tis.
- Zadlženosť
- 73,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
20 oznámení
30. 09. 2026
Iné zverejnenie konkurz
19. 12. 2024
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
22. 08. 2024
Preradenie súpisovej zložky konkurz
14. 05. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
15. 04. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
14. 03. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 01. 2024
Súpis oddelenej podstaty konkurz
12. 10. 2023
Rozhodnutie konkurz
15. 03. 2023
Uznesenie konkurz
15. 03. 2023
Uznesenie konkurz
15. 03. 2023
Uznesenie konkurz
15. 03. 2023
Uznesenie konkurz
15. 02. 2022
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
21. 10. 2020
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
04. 06. 2020
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
23. 03. 2020
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 11. 2019
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
05. 11. 2019
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
26. 09. 2019
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
08. 07. 2019
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.