Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 199828 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 40 121 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Marrinott, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35751070
- daňové identifikačné číslo
- 2021419048
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Riazanská 14, 83103 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 1998
- V registri
- 28 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 17735/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 932449
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť, | 04. 08. 1998 | — |
| - prenájom bytových a nebytových priestorov spojené s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 04. 08. 1998 | — |
| - prenájom tovaru v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - prenájom motorových vozidiel, | 04. 08. 1998 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť - prezetácia výrobkov, | 04. 08. 1998 | — |
| - poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - špedičná činnosť - sprostredkovanie dopravy, | 04. 08. 1998 | — |
| - vykonávanie colnej deklarácie, | 04. 08. 1998 | — |
| - poskytovanie záruk na zabezpečovanie colného dlhu v colnom konaní, | 04. 08. 1998 | — |
| - výskum trhu, | 04. 08. 1998 | — |
| - odťahová služba motorových vozidiel s výnimkou prevozu vozidiel na ložnom priestore nákladných automobilov, | 04. 08. 1998 | — |
| - vydavateľská činnosť, | 04. 08. 1998 | — |
| - inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v oblasti stavebníctva, | 04. 08. 1998 | — |
| - organizovanie seminárov, školenia a kurzov, | 04. 08. 1998 | — |
| - forfaiting-factoring - realizácia finančných operácii v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - výroba, požičiavanie, distribúcia videa /okrem činnosti v zmysle autorského zákona/, | 04. 08. 1998 | — |
| - administratívne práce, | 04. 08. 1998 | — |
| - prekladateľská činnosť z anglického jazyka do slovenského jazyka, zo slovenského jazyka do anglického jazyka, z nemeckého jazyka do slovenského jazyka, zo slovenského jazyka do nemeckého jazyka, z českého jazyka do slovenského jazyka, zo slovenského jazyka do českého jazyka, | 04. 08. 1998 | — |
| - skladovanie, | 04. 08. 1998 | — |
| - fotografické služby, | 04. 08. 1998 | — |
| - zásielkový predaj v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - maľovanie, lakovanie, | 04. 08. 1998 | — |
| - pokladanie kobercov, | 04. 08. 1998 | — |
| - vedenie účtovníctva, | 04. 08. 1998 | — |
| - poskytovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti - konzultačná činnosť v predmetoch podnikania v rozsahu voľnej živnosti, | 04. 08. 1998 | — |
| - činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov, | 18. 11. 2002 | — |
| - poradenstvo v personalistike v rozsahu voľnej živnosti, | 18. 11. 2002 | — |
| - obchodné poradenstvo, | 18. 11. 2002 | — |
| - marketing, | 18. 11. 2002 | — |
| - prednášková a školiaca činnosť, | 18. 11. 2002 | — |
| - lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 18. 11. 2002 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4, | 05. 05. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021419048 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲59 % na 1 093 € a zvýšila tržby o ▲14 % na 40,1 tisíc eur.
Tržby
40 121 €
▲ 14,1 %Výsledok hospodárenia
1 093 €
▲ 59,3 %Aktíva
16 986 €
▼ 82,7 %Vlastné imanie
−44 992 €
▼ 34,2 %Zadlženosť
364,9 %
Hrubá marža
2,7 %
Čistá marža
2,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 35,2 tis. | 35,2 tis. | 40,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 686 | 686 | 1,1 tis. |
| Aktíva | 98,1 tis. | 98,1 tis. | 17 tis. |
| Vlastné imanie | −33,5 tis. | −33,5 tis. | −45 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 134,2 % | 134,2 % | 364,9 % |
2018
- Tržby
- 40,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 17 tis.
- Vlastné imanie
- −45 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 364,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 35,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 686
- Aktíva
- 98,1 tis.
- Vlastné imanie
- −33,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 134,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 35,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 686
- Aktíva
- 98,1 tis.
- Vlastné imanie
- −33,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 134,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.