prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

VO-PARTNER s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35749750aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 07. 199828 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
6 920 471 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VO-PARTNER s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35749750
daňové identifikačné číslo
2020220466
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Staré Grunty 9B, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 07. 1998
V registri
28 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 17624/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
467425
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť18. 10. 2018—
Nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti ( veľkoobchod, maloobchod )18. 10. 2018—
Konzultačná činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti18. 10. 2018—
Verejné obstarávanie23. 02. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 02. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 02. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 02. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 02. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 02. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení23. 02. 2017—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 02. 2017—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 02. 2017—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu23. 02. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 02. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 02. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 02. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 02. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí23. 02. 2017—
Administratívne služby23. 02. 2017—
Dizajnérske činnosti23. 02. 2017—
Finančný lízing23. 02. 2017—
Prevádzkovanie cestovnej agentúry18. 10. 2018—
Prevádzkovanie cestovnej kancelárie18. 10. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020220466: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020220466Obdobia daňových registráciíDIČ 2020220466: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020220466Obdobia daňových registráciíDIČ 2020220466: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020220466
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202022046610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2022 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲3 606 % na 285 265 € a zvýšila tržby o ▲5 989 % na 6,92 mil. €.

Tržby

6 920 471 €

▲ 5 989,3 %

Výsledok hospodárenia

285 265 €

▲ 3 605,7 %

Aktíva

341 897 €

▲ 1 960,7 %

Vlastné imanie

294 466 €

▲ 3 100,4 %

Zadlženosť

14,6 %

Hrubá marža

5,2 %

Čistá marža

4,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 2 280 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 113 650 €. 2019: tržby 6 920 471 €.10 mil.5 mil.02,3 tis.00113,7 tis.6,92 mil.20152016201720182019Tržby2015: tržby 2 280 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 113 650 €. 2019: tržby 6 920 471 €.10 mil.5 mil.02,3 tis.00113,7 tis.6,92 mil.20152016201720182019Tržby2015: tržby 2 280 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 113 650 €. 2019: tržby 6 920 471 €.10 mil.5 mil.00201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −588 €. 2016: výsledok hospodárenia −591 €. 2017: výsledok hospodárenia −524 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 698 €. 2019: výsledok hospodárenia 285 265 €.500 tis.0−1 tis.−588−591−524+7,7 tis.+285,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −588 €. 2016: výsledok hospodárenia −591 €. 2017: výsledok hospodárenia −524 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 698 €. 2019: výsledok hospodárenia 285 265 €.500 tis.0−1 tis.−588−524201520172019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −588 €. 2016: výsledok hospodárenia −591 €. 2017: výsledok hospodárenia −524 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 698 €. 2019: výsledok hospodárenia 285 265 €.500 tis.0−1 tis.−588−524201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 3 098 €, vlastné imanie 2 618 €. 2016: aktíva 2 508 €, vlastné imanie 2 028 €. 2017: aktíva 1 983 €, vlastné imanie 1 503 €. 2018: aktíva 16 591 €, vlastné imanie 9 201 €. 2019: aktíva 341 897 €, vlastné imanie 294 466 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 3 098 €, vlastné imanie 2 618 €. 2016: aktíva 2 508 €, vlastné imanie 2 028 €. 2017: aktíva 1 983 €, vlastné imanie 1 503 €. 2018: aktíva 16 591 €, vlastné imanie 9 201 €. 2019: aktíva 341 897 €, vlastné imanie 294 466 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 3 098 €, vlastné imanie 2 618 €. 2016: aktíva 2 508 €, vlastné imanie 2 028 €. 2017: aktíva 1 983 €, vlastné imanie 1 503 €. 2018: aktíva 16 591 €, vlastné imanie 9 201 €. 2019: aktíva 341 897 €, vlastné imanie 294 466 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 098 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 508 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 983 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 591 €. 2019: dlhodobý majetok 70 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 239 398 €, finančné účty 32 038 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 098 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 508 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 983 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 591 €. 2019: dlhodobý majetok 70 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 239 398 €, finančné účty 32 038 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 098 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 508 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 983 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 591 €. 2019: dlhodobý majetok 70 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 239 398 €, finančné účty 32 038 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 2 618 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 2 028 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2017: vlastné imanie 1 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 9 201 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 390 €. 2019: vlastné imanie 294 466 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 841 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 2 618 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 2 028 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2017: vlastné imanie 1 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 9 201 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 390 €. 2019: vlastné imanie 294 466 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 841 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 2 618 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 2 028 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2017: vlastné imanie 1 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 9 201 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 390 €. 2019: vlastné imanie 294 466 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 841 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 718 €. 2019: daň z príjmu 76 060 €.100 tis.50 tis.048048048071876,1 tis.20152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 718 €. 2019: daň z príjmu 76 060 €.100 tis.50 tis.048048048071876,1 tis.20152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 718 €. 2019: daň z príjmu 76 060 €.100 tis.50 tis.0480480201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,3 tis.00113,7 tis.6,92 mil.
Výsledok hospodárenia−588−591−5247,7 tis.285,3 tis.
Aktíva3,1 tis.2,5 tis.2 tis.16,6 tis.341,9 tis.
Vlastné imanie2,6 tis.2 tis.1,5 tis.9,2 tis.294,5 tis.
Daň z príjmu48048048071876,1 tis.
Zadlženosť15,5 %19,1 %24,2 %44,5 %14,6 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
6,92 mil.
Výsledok hospodárenia
285,3 tis.
Aktíva
341,9 tis.
Vlastné imanie
294,5 tis.
Daň z príjmu
76,1 tis.
Zadlženosť
14,6 %

2018

Tržby
113,7 tis.
Výsledok hospodárenia
7,7 tis.
Aktíva
16,6 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
718
Zadlženosť
44,5 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−524
Aktíva
2 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
24,2 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−591
Aktíva
2,5 tis.
Vlastné imanie
2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
19,1 %

2015

Tržby
2,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−588
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
15,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API