Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 199828 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ONEXO, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35745568
- daňové identifikačné číslo
- 2020270989
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020270989
- Sídlo
- SNP 129, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Žiar nad Hronomokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 1998
- V registri
- 28 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 37147/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 700690
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 05. 05. 1998 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 05. 05. 1998 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 05. 05. 1998 | — |
| reklamná činnosť, | 05. 05. 1998 | — |
| sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností, | 05. 05. 1998 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, | 05. 05. 1998 | — |
| fotografické služby - reprografia, | 05. 05. 1998 | — |
| pohostinská činnosť bez ubytovacích zariadení, | 05. 05. 1998 | — |
| prenájom nákladných železničných vagónov, | 25. 09. 2000 | — |
| spracovanie dreva a obchod s drevom, | 25. 09. 2000 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 09. 2022 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 10. 09. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 15. 11. 2024 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 15. 11. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020270989 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020270989 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −66 535 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−66 535 €
▲ 5,5 %Aktíva
10 686 €
▼ 15,7 %Vlastné imanie
−27 521 €
▼ 4 434,0 %Zadlženosť
357,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,8 tis. | −6,7 tis. | −25,8 tis. | −70,4 tis. | −66,5 tis. |
| Aktíva | 4,6 tis. | 15,3 tis. | 13,6 tis. | 12,7 tis. | 10,7 tis. |
| Vlastné imanie | 4,4 tis. | 15 tis. | 9,8 tis. | 635 | −27,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 5,1 % | 2,4 % | 27,8 % | 95,0 % | 357,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −66,5 tis.
- Aktíva
- 10,7 tis.
- Vlastné imanie
- −27,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 357,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −70,4 tis.
- Aktíva
- 12,7 tis.
- Vlastné imanie
- 635
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 95,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −25,8 tis.
- Aktíva
- 13,6 tis.
- Vlastné imanie
- 9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 15,3 tis.
- Vlastné imanie
- 15 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 4,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).