prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

VITTORIA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 35744669aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 04. 199828 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
37 593 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VITTORIA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
35744669
daňové identifikačné číslo
2021403428
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021403428
Sídlo
Vazovova 12, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 04. 1998
V registri
28 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 17087/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
615849
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,20. 04. 1998—
kúpa tovau za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/,20. 04. 1998—
sprostredkovateľská činnosť,20. 04. 1998—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení,20. 04. 1998—
leasingová činnosť,20. 04. 1998—
organizovanie vzdelávacích kurzov a školení,20. 04. 1998—
automatizovné spracovanie dát,20. 04. 1998—
vedenie účtovníctva,20. 04. 1998—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov,09. 06. 2003—
činnosť účtovných poradcov,09. 06. 2003—
administratívne práce,09. 06. 2003—
podnikateľské poradenstvo,09. 06. 2003—
poradenstvo v oblasti manažmentu,09. 06. 2003—
marketing a prieskum trhu,09. 06. 2003—
reklamná a propagačná činnosť,09. 06. 2003—
faktoring a forfaiting,09. 06. 2003—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021403428: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021403428: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021403428IČ DPH SK2021403428Obdobia daňových registráciíDIČ 2021403428: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021403428: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021403428IČ DPH SK2021403428Obdobia daňových registráciíDIČ 2021403428: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021403428: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021403428IČ DPH SK2021403428
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202140342811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2009
daňové identifikačné číslo202140342810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼83 % na 348 € a znížila tržby o ▼21 % na 37,6 tisíc eur.

Tržby

37 593 €

▼ 21,4 %

Výsledok hospodárenia

348 €

▼ 82,7 %

Aktíva

15 531 €

▲ 11,0 %

Vlastné imanie

9 340 €

▲ 3,9 %

Zadlženosť

39,9 %

Hrubá marža

1,3 %

Čistá marža

0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 49 342 €. 2018: tržby 37 496 €. 2019: tržby 39 355 €. 2020: tržby 47 815 €. 2021: tržby 37 593 €.50 tis.25 tis.049,3 tis.37,5 tis.39,4 tis.47,8 tis.37,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 49 342 €. 2018: tržby 37 496 €. 2019: tržby 39 355 €. 2020: tržby 47 815 €. 2021: tržby 37 593 €.50 tis.25 tis.049,3 tis.37,5 tis.39,4 tis.47,8 tis.37,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 49 342 €. 2018: tržby 37 496 €. 2019: tržby 39 355 €. 2020: tržby 47 815 €. 2021: tržby 37 593 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 210 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 367 €. 2019: výsledok hospodárenia −143 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 017 €. 2021: výsledok hospodárenia 348 €.10 tis.0−200+7,2 tis.+2,4 tis.−143+2 tis.+34820172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 210 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 367 €. 2019: výsledok hospodárenia −143 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 017 €. 2021: výsledok hospodárenia 348 €.10 tis.0−200+7,2 tis.+2,4 tis.−143+2 tis.+34820172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 210 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 367 €. 2019: výsledok hospodárenia −143 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 017 €. 2021: výsledok hospodárenia 348 €.10 tis.0−200−143+348201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 224 €, vlastné imanie 11 009 €. 2018: aktíva 14 900 €, vlastné imanie 11 366 €. 2019: aktíva 16 183 €, vlastné imanie 8 975 €. 2020: aktíva 13 986 €, vlastné imanie 8 992 €. 2021: aktíva 15 531 €, vlastné imanie 9 340 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 224 €, vlastné imanie 11 009 €. 2018: aktíva 14 900 €, vlastné imanie 11 366 €. 2019: aktíva 16 183 €, vlastné imanie 8 975 €. 2020: aktíva 13 986 €, vlastné imanie 8 992 €. 2021: aktíva 15 531 €, vlastné imanie 9 340 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 224 €, vlastné imanie 11 009 €. 2018: aktíva 14 900 €, vlastné imanie 11 366 €. 2019: aktíva 16 183 €, vlastné imanie 8 975 €. 2020: aktíva 13 986 €, vlastné imanie 8 992 €. 2021: aktíva 15 531 €, vlastné imanie 9 340 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 587 €, finančné účty 11 637 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 097 €, finančné účty 13 803 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 779 €, finančné účty 12 404 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 662 €, finančné účty 10 324 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 973 €, finančné účty 10 558 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 587 €, finančné účty 11 637 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 097 €, finančné účty 13 803 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 779 €, finančné účty 12 404 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 662 €, finančné účty 10 324 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 973 €, finančné účty 10 558 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 587 €, finančné účty 11 637 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 097 €, finančné účty 13 803 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 779 €, finančné účty 12 404 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 662 €, finančné účty 10 324 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 973 €, finančné účty 10 558 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 009 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 3 150 €. 2018: vlastné imanie 11 366 €, dlhodobé záväzky 182 €, krátkodobé záväzky 3 352 €. 2019: vlastné imanie 8 975 €, dlhodobé záväzky 108 €, krátkodobé záväzky 7 100 €. 2020: vlastné imanie 8 992 €, dlhodobé záväzky 1 338 €, krátkodobé záväzky 3 656 €. 2021: vlastné imanie 9 340 €, dlhodobé záväzky 1 450 €, krátkodobé záväzky 4 741 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 009 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 3 150 €. 2018: vlastné imanie 11 366 €, dlhodobé záväzky 182 €, krátkodobé záväzky 3 352 €. 2019: vlastné imanie 8 975 €, dlhodobé záväzky 108 €, krátkodobé záväzky 7 100 €. 2020: vlastné imanie 8 992 €, dlhodobé záväzky 1 338 €, krátkodobé záväzky 3 656 €. 2021: vlastné imanie 9 340 €, dlhodobé záväzky 1 450 €, krátkodobé záväzky 4 741 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 009 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 3 150 €. 2018: vlastné imanie 11 366 €, dlhodobé záväzky 182 €, krátkodobé záväzky 3 352 €. 2019: vlastné imanie 8 975 €, dlhodobé záväzky 108 €, krátkodobé záväzky 7 100 €. 2020: vlastné imanie 8 992 €, dlhodobé záväzky 1 338 €, krátkodobé záväzky 3 656 €. 2021: vlastné imanie 9 340 €, dlhodobé záväzky 1 450 €, krátkodobé záväzky 4 741 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 578 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 440 €. 2021: daň z príjmu 157 €.1 tis.5000960578044015720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 578 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 440 €. 2021: daň z príjmu 157 €.1 tis.5000960578044015720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 578 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 440 €. 2021: daň z príjmu 157 €.1 tis.5000960578044015720172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,3 tis.37,5 tis.39,4 tis.47,8 tis.37,6 tis.
Výsledok hospodárenia7,2 tis.2,4 tis.−1432 tis.348
Aktíva14,2 tis.14,9 tis.16,2 tis.14 tis.15,5 tis.
Vlastné imanie11 tis.11,4 tis.9 tis.9 tis.9,3 tis.
Daň z príjmu9605780440157
Zadlženosť22,6 %23,7 %44,5 %35,7 %39,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
37,6 tis.
Výsledok hospodárenia
348
Aktíva
15,5 tis.
Vlastné imanie
9,3 tis.
Daň z príjmu
157
Zadlženosť
39,9 %

2020

Tržby
47,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
14 tis.
Vlastné imanie
9 tis.
Daň z príjmu
440
Zadlženosť
35,7 %

2019

Tržby
39,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−143
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
44,5 %

2018

Tržby
37,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
14,9 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
578
Zadlženosť
23,7 %

2017

Tržby
49,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
14,2 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
22,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API