Súhrn
- Vznik
- 24. 02. 199828 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 45 577 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GEOKA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35743484
- daňové identifikačné číslo
- 2020211281
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Dúbravkaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 02. 1998
- V registri
- 28 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 16976/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 219391
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| geodetické a kartografické práce, | 24. 02. 1998 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 02. 1998 | — |
| sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností, | 24. 02. 1998 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 24. 02. 1998 | — |
| kopírovacie služby, | 24. 02. 1998 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 26. 05. 2015 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 26. 05. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 26. 05. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 05. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 26. 05. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 05. 2015 | — |
| Počítačové služby | 26. 05. 2015 | — |
| Finančný leasing | 26. 05. 2015 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 26. 05. 2015 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 26. 05. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 26. 04. 2019 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 26. 04. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 26. 04. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 04. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 26. 04. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 04. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020211281 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prehĺbila stratu na −2 816 € a zvýšila tržby z nuly na 45,6 tisíc eur.
Tržby
45 577 €
Výsledok hospodárenia
−2 816 €
▼ 2 960,9 %Aktíva
788 989 €
▲ 39 036,4 %Vlastné imanie
193 858 €
▲ 9 516,0 %Zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža
−6,2 %
Čistá marža
−6,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,2 tis. | 8,2 tis. | 1 tis. | 0 | 45,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,3 tis. | 1,9 tis. | −7,6 tis. | −92 | −2,8 tis. |
| Aktíva | 7,5 tis. | 17,9 tis. | 9,6 tis. | 2 tis. | 789 tis. |
| Vlastné imanie | 5,8 tis. | 9,7 tis. | 2,1 tis. | 2 tis. | 193,9 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 21,9 % | 45,7 % | 78,0 % | 0,0 % | 75,4 % |
2020
- Tržby
- 45,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,8 tis.
- Aktíva
- 789 tis.
- Vlastné imanie
- 193,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 75,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −92
- Aktíva
- 2 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,6 tis.
- Aktíva
- 9,6 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 78,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 8,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 45,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 7,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 21,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.