prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

x-claim s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35742259aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 03. 199828 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
58 886 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
x-claim s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35742259
daňové identifikačné číslo
2020219850
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020219850
Sídlo
Kolískova 1, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 03. 1998
V registri
28 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 16872/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
606512
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,06. 03. 1998—
sprostredkovateľská činnosť,06. 03. 1998—
kopírovacie služby,06. 03. 1998—
výroba vizitiek, letákov a rôznych tlačív počítačom,06. 03. 1998—
organizovanie školení a kurzov,06. 03. 1998—
reklamná a inzertná činnosť,06. 03. 1998—
vydavateľská činnosť,06. 03. 1998—
prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,06. 03. 1998—
automatizované spracovanie dát,06. 03. 1998—
poradenské služby ohľadne programov na automatizované spracovanie dát,06. 03. 1998—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020219850: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020219850: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020219850IČ DPH SK2020219850Obdobia daňových registráciíDIČ 2020219850: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020219850: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020219850IČ DPH SK2020219850Obdobia daňových registráciíDIČ 2020219850: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020219850: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020219850IČ DPH SK2020219850
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202021985011. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 03. 1998
daňové identifikačné číslo202021985010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2025 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲266 % na 26 955 € a znížila tržby o ▼17 % na 58,9 tisíc eur.

Tržby

58 886 €

▼ 16,7 %

Výsledok hospodárenia

26 955 €

▲ 266,4 %

Aktíva

347 934 €

▲ 6,7 %

Vlastné imanie

341 022 €

▲ 8,6 %

Zadlženosť

2,0 %

Hrubá marža

50,9 %

Čistá marža

45,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 60 860 €. 2022: tržby 56 142 €. 2023: tržby 63 455 €. 2024: tržby 70 673 €. 2025: tržby 58 886 €.100 tis.50 tis.060,9 tis.56,1 tis.63,5 tis.70,7 tis.58,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 60 860 €. 2022: tržby 56 142 €. 2023: tržby 63 455 €. 2024: tržby 70 673 €. 2025: tržby 58 886 €.100 tis.50 tis.060,9 tis.56,1 tis.63,5 tis.70,7 tis.58,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 60 860 €. 2022: tržby 56 142 €. 2023: tržby 63 455 €. 2024: tržby 70 673 €. 2025: tržby 58 886 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 278 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 052 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 512 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 357 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 955 €.50 tis.25 tis.0+16,3 tis.+13,1 tis.+10,5 tis.+7,4 tis.+27 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 278 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 052 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 512 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 357 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 955 €.50 tis.25 tis.0+16,3 tis.+13,1 tis.+10,5 tis.+7,4 tis.+27 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 278 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 052 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 512 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 357 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 955 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 305 987 €, vlastné imanie 283 146 €. 2022: aktíva 304 356 €, vlastné imanie 296 197 €. 2023: aktíva 321 059 €, vlastné imanie 306 709 €. 2024: aktíva 326 115 €, vlastné imanie 314 066 €. 2025: aktíva 347 934 €, vlastné imanie 341 022 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 305 987 €, vlastné imanie 283 146 €. 2022: aktíva 304 356 €, vlastné imanie 296 197 €. 2023: aktíva 321 059 €, vlastné imanie 306 709 €. 2024: aktíva 326 115 €, vlastné imanie 314 066 €. 2025: aktíva 347 934 €, vlastné imanie 341 022 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 305 987 €, vlastné imanie 283 146 €. 2022: aktíva 304 356 €, vlastné imanie 296 197 €. 2023: aktíva 321 059 €, vlastné imanie 306 709 €. 2024: aktíva 326 115 €, vlastné imanie 314 066 €. 2025: aktíva 347 934 €, vlastné imanie 341 022 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 298 532 €, finančné účty 6 289 €. 2022: dlhodobý majetok 2 475 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 722 €, finančné účty 18 159 €. 2023: dlhodobý majetok 1 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 312 496 €, finančné účty 6 913 €. 2024: dlhodobý majetok 825 €, zásoby 0 €, pohľadávky 317 115 €, finančné účty 8 175 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 356 455 €, finančné účty −8 521 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 298 532 €, finančné účty 6 289 €. 2022: dlhodobý majetok 2 475 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 722 €, finančné účty 18 159 €. 2023: dlhodobý majetok 1 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 312 496 €, finančné účty 6 913 €. 2024: dlhodobý majetok 825 €, zásoby 0 €, pohľadávky 317 115 €, finančné účty 8 175 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 356 455 €, finančné účty −8 521 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 298 532 €, finančné účty 6 289 €. 2022: dlhodobý majetok 2 475 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 722 €, finančné účty 18 159 €. 2023: dlhodobý majetok 1 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 312 496 €, finančné účty 6 913 €. 2024: dlhodobý majetok 825 €, zásoby 0 €, pohľadávky 317 115 €, finančné účty 8 175 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 356 455 €, finančné účty −8 521 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 283 146 €, dlhodobé záväzky 1 168 €, krátkodobé záväzky 21 673 €. 2022: vlastné imanie 296 197 €, dlhodobé záväzky 1 210 €, krátkodobé záväzky 6 949 €. 2023: vlastné imanie 306 709 €, dlhodobé záväzky 1 255 €, krátkodobé záväzky 13 095 €. 2024: vlastné imanie 314 066 €, dlhodobé záväzky 1 304 €, krátkodobé záväzky 10 745 €. 2025: vlastné imanie 341 022 €, dlhodobé záväzky 1 357 €, krátkodobé záväzky 5 555 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 283 146 €, dlhodobé záväzky 1 168 €, krátkodobé záväzky 21 673 €. 2022: vlastné imanie 296 197 €, dlhodobé záväzky 1 210 €, krátkodobé záväzky 6 949 €. 2023: vlastné imanie 306 709 €, dlhodobé záväzky 1 255 €, krátkodobé záväzky 13 095 €. 2024: vlastné imanie 314 066 €, dlhodobé záväzky 1 304 €, krátkodobé záväzky 10 745 €. 2025: vlastné imanie 341 022 €, dlhodobé záväzky 1 357 €, krátkodobé záväzky 5 555 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 283 146 €, dlhodobé záväzky 1 168 €, krátkodobé záväzky 21 673 €. 2022: vlastné imanie 296 197 €, dlhodobé záväzky 1 210 €, krátkodobé záväzky 6 949 €. 2023: vlastné imanie 306 709 €, dlhodobé záväzky 1 255 €, krátkodobé záväzky 13 095 €. 2024: vlastné imanie 314 066 €, dlhodobé záväzky 1 304 €, krátkodobé záväzky 10 745 €. 2025: vlastné imanie 341 022 €, dlhodobé záväzky 1 357 €, krátkodobé záväzky 5 555 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 457 €. 2022: daň z príjmu 3 724 €. 2023: daň z príjmu 3 283 €. 2024: daň z príjmu 2 197 €. 2025: daň z príjmu 3 032 €.5 tis.2,5 tis.04,5 tis.3,7 tis.3,3 tis.2,2 tis.3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 457 €. 2022: daň z príjmu 3 724 €. 2023: daň z príjmu 3 283 €. 2024: daň z príjmu 2 197 €. 2025: daň z príjmu 3 032 €.5 tis.2,5 tis.04,5 tis.3,7 tis.3,3 tis.2,2 tis.3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 457 €. 2022: daň z príjmu 3 724 €. 2023: daň z príjmu 3 283 €. 2024: daň z príjmu 2 197 €. 2025: daň z príjmu 3 032 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby60,9 tis.56,1 tis.63,5 tis.70,7 tis.58,9 tis.
Výsledok hospodárenia16,3 tis.13,1 tis.10,5 tis.7,4 tis.27 tis.
Aktíva306 tis.304,4 tis.321,1 tis.326,1 tis.347,9 tis.
Vlastné imanie283,1 tis.296,2 tis.306,7 tis.314,1 tis.341 tis.
Daň z príjmu4,5 tis.3,7 tis.3,3 tis.2,2 tis.3 tis.
Zadlženosť7,5 %2,7 %4,5 %3,7 %2,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
58,9 tis.
Výsledok hospodárenia
27 tis.
Aktíva
347,9 tis.
Vlastné imanie
341 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
2,0 %

2024

Tržby
70,7 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
326,1 tis.
Vlastné imanie
314,1 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
3,7 %

2023

Tržby
63,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,5 tis.
Aktíva
321,1 tis.
Vlastné imanie
306,7 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
4,5 %

2022

Tržby
56,1 tis.
Výsledok hospodárenia
13,1 tis.
Aktíva
304,4 tis.
Vlastné imanie
296,2 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
2,7 %

2021

Tržby
60,9 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
306 tis.
Vlastné imanie
283,1 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
7,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API