Súhrn
- Vznik
- 10. 12. 199728 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 214 423 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DASIVO Group, spoločnosť s ručením obmedzeným
- identifikačné číslo organizácie
- 35736909
- daňové identifikačné číslo
- 2020211105
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Mýtna Nová Ves 9, 95611 Ludanice, Slovenská republika
- Územie
- Ludaniceokres TopoľčanyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 12. 1997
- V registri
- 28 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 67140/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 250233
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| a) strážna služba | 21. 12. 1999 | — |
| 1. ochrana majetku na verejne prístupnom mieste v súvisle zastavanej časti obce alebo v prevádzke určenej pre styk so zákazníkom, | 21. 12. 1999 | — |
| 2. ochrana majetku na ostatných verejne prístupných miestach, | 21. 12. 1999 | — |
| 3. ochrana majetku na inom než verejne prístupnom mieste, | 21. 12. 1999 | — |
| 4. ochrana majetku pri preprave, | 21. 12. 1999 | — |
| 5. ochrana prepravy majetku a osoby, | 21. 12. 1999 | — |
| 6. ochrana osoby, | 21. 12. 1999 | — |
| 7. zabezpečovanie poriadku na mieste zhromaždenia osôb, najmä pri usporadúvaní verejného zhromaženia, slávnosti, športového podujatia alebo kultúrneho podujatia, | 21. 12. 1999 | — |
| 8. prevádzkovanie ústredne zabezpečovacej signalizácie a iného zabezpečovacieho systému slúžiaceho na ochranu majetku a osoby, | 21. 12. 1999 | — |
| 9. vypracúvanie plánu ochrany, | 21. 12. 1999 | — |
| 10. poradenstvo týkajúce sa činností uvedených v prvom až deviatom bode, | 21. 12. 1999 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020211105 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2026 (rok porušenia 2013).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 11 276 € a znížila tržby o ▼4 % na 214,4 tisíc eur.
Tržby
214 423 €
▼ 4,0 %Výsledok hospodárenia
11 276 €
▲ 157,5 %Aktíva
245 346 €
▲ 6,2 %Vlastné imanie
40 118 €
▲ 39,1 %Zadlženosť
83,6 %
Hrubá marža
6,2 %
Čistá marža
5,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 304,2 tis. | 288,8 tis. | 310,7 tis. | 223,3 tis. | 214,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,3 tis. | 18,9 tis. | 41,4 tis. | −19,6 tis. | 11,3 tis. |
| Aktíva | 412,4 tis. | 252 tis. | 282,8 tis. | 231 tis. | 245,3 tis. |
| Vlastné imanie | 27,6 tis. | 51,9 tis. | 87,9 tis. | 28,8 tis. | 40,1 tis. |
| Daň z príjmu | 932 | 5,3 tis. | 0 | 0 | 2,1 tis. |
| Zadlženosť | 93,3 % | 79,4 % | 68,9 % | 87,5 % | 83,6 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 214,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 245,3 tis.
- Vlastné imanie
- 40,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 223,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,6 tis.
- Aktíva
- 231 tis.
- Vlastné imanie
- 28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 310,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,4 tis.
- Aktíva
- 282,8 tis.
- Vlastné imanie
- 87,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 68,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 288,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,9 tis.
- Aktíva
- 252 tis.
- Vlastné imanie
- 51,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,3 tis.
- Zadlženosť
- 79,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 304,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 412,4 tis.
- Vlastné imanie
- 27,6 tis.
- Daň z príjmu
- 932
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.