prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Flextexon s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 35731010aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 10. 199729 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
35 905 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Flextexon s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
35731010
daňové identifikačné číslo
2020242411
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 10. 1997
V registri
29 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 51648/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
311172
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prieskum trhu a verejnej mienky09. 12. 2015—
reklamné a marketingové služby09. 12. 2015—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 12. 2015—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti09. 12. 2015—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu09. 12. 2015—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 12. 2015—
počítačové služby09. 12. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 12. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 12. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 12. 2015—
prenájom hnuteľných vecí09. 12. 2015—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 12. 2015—
administratívne služby09. 12. 2015—
činnosti podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 12. 2015—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 12. 2015—
prípravné práce k realizácii stavby09. 12. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 12. 2015—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 12. 2015—
stavebné cenárstvo09. 12. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 12. 2015—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 12. 2015—
vedenie účtovníctva09. 12. 2015—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)09. 12. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020242411: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020242411Obdobia daňových registráciíDIČ 2020242411: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020242411Obdobia daňových registráciíDIČ 2020242411: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020242411
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202024241110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila stratu na −11 140 € a znížila tržby o ▼47 % na 35,9 tisíc eur.

Tržby

35 905 €

▼ 47,1 %

Výsledok hospodárenia

−11 140 €

▲ 2,2 %

Aktíva

38 856 €

▲ 41,3 %

Vlastné imanie

−35 838 €

▼ 45,1 %

Zadlženosť

192,2 %

Hrubá marža

−31,0 %

Čistá marža

−31,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 1 663 €. 2015: tržby 8 486 €. 2017: tržby 25 897 €. 2018: tržby 67 826 €. 2019: tržby 35 905 €.100 tis.50 tis.01,7 tis.8,5 tis.25,9 tis.67,8 tis.35,9 tis.20142015201720182019Tržby2014: tržby 1 663 €. 2015: tržby 8 486 €. 2017: tržby 25 897 €. 2018: tržby 67 826 €. 2019: tržby 35 905 €.100 tis.50 tis.01,7 tis.8,5 tis.25,9 tis.67,8 tis.35,9 tis.20142015201720182019Tržby2014: tržby 1 663 €. 2015: tržby 8 486 €. 2017: tržby 25 897 €. 2018: tržby 67 826 €. 2019: tržby 35 905 €.100 tis.50 tis.0201420172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −481 €. 2015: výsledok hospodárenia 1 746 €. 2017: výsledok hospodárenia −17 598 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 392 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 140 €.2 tis.0−20 tis.−481+1,7 tis.−17,6 tis.−11,4 tis.−11,1 tis.20142015201720182019Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −481 €. 2015: výsledok hospodárenia 1 746 €. 2017: výsledok hospodárenia −17 598 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 392 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 140 €.2 tis.0−20 tis.−481+1,7 tis.−17,6 tis.−11,4 tis.−11,1 tis.20142015201720182019Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −481 €. 2015: výsledok hospodárenia 1 746 €. 2017: výsledok hospodárenia −17 598 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 392 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 140 €.2 tis.0−20 tis.−481201420172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 6 511 €, vlastné imanie −18 818 €. 2015: aktíva 17 162 €, vlastné imanie 5 391 €. 2017: aktíva 32 367 €, vlastné imanie −13 306 €. 2018: aktíva 27 500 €, vlastné imanie −24 698 €. 2019: aktíva 38 856 €, vlastné imanie −35 838 €.50 tis.0−50 tis.20142015201720182019Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 6 511 €, vlastné imanie −18 818 €. 2015: aktíva 17 162 €, vlastné imanie 5 391 €. 2017: aktíva 32 367 €, vlastné imanie −13 306 €. 2018: aktíva 27 500 €, vlastné imanie −24 698 €. 2019: aktíva 38 856 €, vlastné imanie −35 838 €.50 tis.0−50 tis.20142015201720182019Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 6 511 €, vlastné imanie −18 818 €. 2015: aktíva 17 162 €, vlastné imanie 5 391 €. 2017: aktíva 32 367 €, vlastné imanie −13 306 €. 2018: aktíva 27 500 €, vlastné imanie −24 698 €. 2019: aktíva 38 856 €, vlastné imanie −35 838 €.50 tis.0−50 tis.20142015201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 494 €, finančné účty 3 017 €. 2015: dlhodobý majetok 9 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 505 €, finančné účty 1 149 €. 2017: dlhodobý majetok 26 045 €, zásoby 33 €, pohľadávky 3 984 €, finančné účty 2 305 €. 2018: dlhodobý majetok 17 899 €, zásoby 2 596 €, pohľadávky 5 650 €, finančné účty 1 355 €. 2019: dlhodobý majetok 20 113 €, zásoby 7 541 €, pohľadávky 8 582 €, finančné účty 2 620 €.50 tis.25 tis.020142015201720182019Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 494 €, finančné účty 3 017 €. 2015: dlhodobý majetok 9 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 505 €, finančné účty 1 149 €. 2017: dlhodobý majetok 26 045 €, zásoby 33 €, pohľadávky 3 984 €, finančné účty 2 305 €. 2018: dlhodobý majetok 17 899 €, zásoby 2 596 €, pohľadávky 5 650 €, finančné účty 1 355 €. 2019: dlhodobý majetok 20 113 €, zásoby 7 541 €, pohľadávky 8 582 €, finančné účty 2 620 €.50 tis.25 tis.020142015201720182019Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 494 €, finančné účty 3 017 €. 2015: dlhodobý majetok 9 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 505 €, finančné účty 1 149 €. 2017: dlhodobý majetok 26 045 €, zásoby 33 €, pohľadávky 3 984 €, finančné účty 2 305 €. 2018: dlhodobý majetok 17 899 €, zásoby 2 596 €, pohľadávky 5 650 €, finančné účty 1 355 €. 2019: dlhodobý majetok 20 113 €, zásoby 7 541 €, pohľadávky 8 582 €, finančné účty 2 620 €.50 tis.25 tis.020142015201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −18 818 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 25 310 €. 2015: vlastné imanie 5 391 €, dlhodobé záväzky 8 000 €, krátkodobé záväzky 3 771 €. 2017: vlastné imanie −13 306 €, dlhodobé záväzky 5 400 €, krátkodobé záväzky 40 273 €. 2018: vlastné imanie −24 698 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 198 €. 2019: vlastné imanie −35 838 €, dlhodobé záväzky 9 701 €, krátkodobé záväzky 64 993 €.100 tis.0−50 tis.20142015201720182019Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −18 818 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 25 310 €. 2015: vlastné imanie 5 391 €, dlhodobé záväzky 8 000 €, krátkodobé záväzky 3 771 €. 2017: vlastné imanie −13 306 €, dlhodobé záväzky 5 400 €, krátkodobé záväzky 40 273 €. 2018: vlastné imanie −24 698 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 198 €. 2019: vlastné imanie −35 838 €, dlhodobé záväzky 9 701 €, krátkodobé záväzky 64 993 €.100 tis.0−50 tis.20142015201720182019Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −18 818 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 25 310 €. 2015: vlastné imanie 5 391 €, dlhodobé záväzky 8 000 €, krátkodobé záväzky 3 771 €. 2017: vlastné imanie −13 306 €, dlhodobé záväzky 5 400 €, krátkodobé záväzky 40 273 €. 2018: vlastné imanie −24 698 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 198 €. 2019: vlastné imanie −35 838 €, dlhodobé záväzky 9 701 €, krátkodobé záväzky 64 993 €.100 tis.0−50 tis.20142015201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 594 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50004805949600020142015201720182019Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 594 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50004805949600020142015201720182019Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 594 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50004805949600020142015201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,7 tis.8,5 tis.25,9 tis.67,8 tis.35,9 tis.
Výsledok hospodárenia−4811,7 tis.−17,6 tis.−11,4 tis.−11,1 tis.
Aktíva6,5 tis.17,2 tis.32,4 tis.27,5 tis.38,9 tis.
Vlastné imanie−18,8 tis.5,4 tis.−13,3 tis.−24,7 tis.−35,8 tis.
Daň z príjmu48059496000
Zadlženosť389,0 %68,6 %141,1 %189,8 %192,2 %

2019

Tržby
35,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,1 tis.
Aktíva
38,9 tis.
Vlastné imanie
−35,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
192,2 %

2018

Tržby
67,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,4 tis.
Aktíva
27,5 tis.
Vlastné imanie
−24,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
189,8 %

2017

Tržby
25,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,6 tis.
Aktíva
32,4 tis.
Vlastné imanie
−13,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
141,1 %

2015

Tržby
8,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
17,2 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
594
Zadlženosť
68,6 %

2014

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−481
Aktíva
6,5 tis.
Vlastné imanie
−18,8 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
389,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API