prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Bagap s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35729945aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 10. 199729 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 570 611 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bagap s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35729945
daňové identifikačné číslo
2020268591
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 10. 1997
V registri
29 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 51468/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
610948
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),17. 10. 1997—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),17. 10. 1997—
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,17. 10. 1997—
prenájom motorových vozidiel,17. 10. 1997—
sprostredkovateľská činnosť,17. 10. 1997—
ekonomické poradenstvo,17. 10. 1997—
vedenie účtovníctva,30. 03. 2001—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov,30. 03. 2001—
činnosť účtovných poradcov,30. 03. 2001—
automatizované spracovanie dát,30. 03. 2001—
prieskum trhu,30. 03. 2001—
poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,30. 03. 2001—
verejné obstarávanie01. 06. 2013—
poradenská činnosť pri spracovaní projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond01. 06. 2013—
spracovanie ekonomických projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond01. 06. 2013—
technicko - organizačná pomoc pri realizácii projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond01. 06. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 26. 10. 2018 do 01. 07. 2025 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020268591: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020268591Obdobia daňových registráciíDIČ 2020268591: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020268591Obdobia daňových registráciíDIČ 2020268591: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020268591
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202026859110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲23 % na 107 460 € a znížila tržby o ▼9 % na 2,57 mil. €.

Tržby

2 570 611 €

▼ 9,4 %

Výsledok hospodárenia

107 460 €

▲ 22,7 %

Aktíva

1 086 281 €

▼ 6,6 %

Vlastné imanie

816 884 €

▲ 15,1 %

Zadlženosť

24,6 %

Hrubá marža

5,7 %

Čistá marža

4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 3 216 353 €. 2020: tržby 2 719 162 €. 2021: tržby 2 773 878 €. 2022: tržby 2 836 171 €. 2023: tržby 2 570 611 €.5 mil.2,5 mil.03,22 mil.2,72 mil.2,77 mil.2,84 mil.2,57 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 216 353 €. 2020: tržby 2 719 162 €. 2021: tržby 2 773 878 €. 2022: tržby 2 836 171 €. 2023: tržby 2 570 611 €.5 mil.2,5 mil.03,22 mil.2,72 mil.2,77 mil.2,84 mil.2,57 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 216 353 €. 2020: tržby 2 719 162 €. 2021: tržby 2 773 878 €. 2022: tržby 2 836 171 €. 2023: tržby 2 570 611 €.5 mil.2,5 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 35 845 €. 2020: výsledok hospodárenia 65 959 €. 2021: výsledok hospodárenia 91 753 €. 2022: výsledok hospodárenia 87 604 €. 2023: výsledok hospodárenia 107 460 €.200 tis.100 tis.0+35,8 tis.+66 tis.+91,8 tis.+87,6 tis.+107,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 35 845 €. 2020: výsledok hospodárenia 65 959 €. 2021: výsledok hospodárenia 91 753 €. 2022: výsledok hospodárenia 87 604 €. 2023: výsledok hospodárenia 107 460 €.200 tis.100 tis.0+35,8 tis.+91,8 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 35 845 €. 2020: výsledok hospodárenia 65 959 €. 2021: výsledok hospodárenia 91 753 €. 2022: výsledok hospodárenia 87 604 €. 2023: výsledok hospodárenia 107 460 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 760 100 €, vlastné imanie 390 747 €. 2020: aktíva 791 554 €, vlastné imanie 451 706 €. 2021: aktíva 837 676 €, vlastné imanie 543 459 €. 2022: aktíva 1 163 538 €, vlastné imanie 709 424 €. 2023: aktíva 1 086 281 €, vlastné imanie 816 884 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 760 100 €, vlastné imanie 390 747 €. 2020: aktíva 791 554 €, vlastné imanie 451 706 €. 2021: aktíva 837 676 €, vlastné imanie 543 459 €. 2022: aktíva 1 163 538 €, vlastné imanie 709 424 €. 2023: aktíva 1 086 281 €, vlastné imanie 816 884 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 760 100 €, vlastné imanie 390 747 €. 2020: aktíva 791 554 €, vlastné imanie 451 706 €. 2021: aktíva 837 676 €, vlastné imanie 543 459 €. 2022: aktíva 1 163 538 €, vlastné imanie 709 424 €. 2023: aktíva 1 086 281 €, vlastné imanie 816 884 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 54 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 433 817 €, finančné účty 265 633 €. 2020: dlhodobý majetok 42 204 €, zásoby 0 €, pohľadávky 821 233 €, finančné účty −77 317 €. 2021: dlhodobý majetok 21 465 €, zásoby 0 €, pohľadávky 761 297 €, finančné účty 42 990 €. 2022: dlhodobý majetok 38 010 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 091 994 €, finančné účty 30 138 €. 2023: dlhodobý majetok 96 089 €, zásoby 0 €, pohľadávky 966 070 €, finančné účty 17 057 €.2 mil.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 54 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 433 817 €, finančné účty 265 633 €. 2020: dlhodobý majetok 42 204 €, zásoby 0 €, pohľadávky 821 233 €, finančné účty −77 317 €. 2021: dlhodobý majetok 21 465 €, zásoby 0 €, pohľadávky 761 297 €, finančné účty 42 990 €. 2022: dlhodobý majetok 38 010 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 091 994 €, finančné účty 30 138 €. 2023: dlhodobý majetok 96 089 €, zásoby 0 €, pohľadávky 966 070 €, finančné účty 17 057 €.2 mil.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 54 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 433 817 €, finančné účty 265 633 €. 2020: dlhodobý majetok 42 204 €, zásoby 0 €, pohľadávky 821 233 €, finančné účty −77 317 €. 2021: dlhodobý majetok 21 465 €, zásoby 0 €, pohľadávky 761 297 €, finančné účty 42 990 €. 2022: dlhodobý majetok 38 010 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 091 994 €, finančné účty 30 138 €. 2023: dlhodobý majetok 96 089 €, zásoby 0 €, pohľadávky 966 070 €, finančné účty 17 057 €.2 mil.0−100 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 390 747 €, dlhodobé záväzky 13 878 €, krátkodobé záväzky 355 475 €. 2020: vlastné imanie 451 706 €, dlhodobé záväzky 11 071 €, krátkodobé záväzky 328 777 €. 2021: vlastné imanie 543 459 €, dlhodobé záväzky 3 760 €, krátkodobé záväzky 290 457 €. 2022: vlastné imanie 709 424 €, dlhodobé záväzky 31 299 €, krátkodobé záväzky 422 815 €. 2023: vlastné imanie 816 884 €, dlhodobé záväzky 27 512 €, krátkodobé záväzky 240 205 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 390 747 €, dlhodobé záväzky 13 878 €, krátkodobé záväzky 355 475 €. 2020: vlastné imanie 451 706 €, dlhodobé záväzky 11 071 €, krátkodobé záväzky 328 777 €. 2021: vlastné imanie 543 459 €, dlhodobé záväzky 3 760 €, krátkodobé záväzky 290 457 €. 2022: vlastné imanie 709 424 €, dlhodobé záväzky 31 299 €, krátkodobé záväzky 422 815 €. 2023: vlastné imanie 816 884 €, dlhodobé záväzky 27 512 €, krátkodobé záväzky 240 205 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 390 747 €, dlhodobé záväzky 13 878 €, krátkodobé záväzky 355 475 €. 2020: vlastné imanie 451 706 €, dlhodobé záväzky 11 071 €, krátkodobé záväzky 328 777 €. 2021: vlastné imanie 543 459 €, dlhodobé záväzky 3 760 €, krátkodobé záväzky 290 457 €. 2022: vlastné imanie 709 424 €, dlhodobé záväzky 31 299 €, krátkodobé záväzky 422 815 €. 2023: vlastné imanie 816 884 €, dlhodobé záväzky 27 512 €, krátkodobé záväzky 240 205 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 29 477 €. 2020: daň z príjmu 29 909 €. 2021: daň z príjmu 34 008 €. 2022: daň z príjmu 36 709 €. 2023: daň z príjmu 38 621 €.50 tis.25 tis.029,5 tis.29,9 tis.34 tis.36,7 tis.38,6 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 29 477 €. 2020: daň z príjmu 29 909 €. 2021: daň z príjmu 34 008 €. 2022: daň z príjmu 36 709 €. 2023: daň z príjmu 38 621 €.50 tis.25 tis.029,5 tis.29,9 tis.34 tis.36,7 tis.38,6 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 29 477 €. 2020: daň z príjmu 29 909 €. 2021: daň z príjmu 34 008 €. 2022: daň z príjmu 36 709 €. 2023: daň z príjmu 38 621 €.50 tis.25 tis.0201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,22 mil.2,72 mil.2,77 mil.2,84 mil.2,57 mil.
Výsledok hospodárenia35,8 tis.66 tis.91,8 tis.87,6 tis.107,5 tis.
Aktíva760,1 tis.791,6 tis.837,7 tis.1,16 mil.1,09 mil.
Vlastné imanie390,7 tis.451,7 tis.543,5 tis.709,4 tis.816,9 tis.
Daň z príjmu29,5 tis.29,9 tis.34 tis.36,7 tis.38,6 tis.
Zadlženosť48,6 %42,9 %35,1 %39,0 %24,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
2,57 mil.
Výsledok hospodárenia
107,5 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
816,9 tis.
Daň z príjmu
38,6 tis.
Zadlženosť
24,6 %

2022

Tržby
2,84 mil.
Výsledok hospodárenia
87,6 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
709,4 tis.
Daň z príjmu
36,7 tis.
Zadlženosť
39,0 %

2021

Tržby
2,77 mil.
Výsledok hospodárenia
91,8 tis.
Aktíva
837,7 tis.
Vlastné imanie
543,5 tis.
Daň z príjmu
34 tis.
Zadlženosť
35,1 %

2020

Tržby
2,72 mil.
Výsledok hospodárenia
66 tis.
Aktíva
791,6 tis.
Vlastné imanie
451,7 tis.
Daň z príjmu
29,9 tis.
Zadlženosť
42,9 %

2019

Tržby
3,22 mil.
Výsledok hospodárenia
35,8 tis.
Aktíva
760,1 tis.
Vlastné imanie
390,7 tis.
Daň z príjmu
29,5 tis.
Zadlženosť
48,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API