Súhrn
- Vznik
- 14. 10. 199729 rokov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Tatra Real Trade, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35729465
- daňové identifikačné číslo
- 2021400238
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dunajská 25, 81108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 14. 10. 1997
- V registri
- 29 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 1542/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 991006
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), s výnimkou predaja (tovaru), ktorý nie je voľnou živnosťou, | 14. 10. 1997 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 14. 10. 1997 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom (obstarávateľské služby spojené s prenájmom), | 14. 10. 1997 | — |
| správa budov súvisiaca s obstarávaním služieb, | 14. 10. 1997 | — |
| sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností, | 14. 10. 1997 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, | 14. 10. 1997 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 14. 10. 1997 | — |
| vydavateľská činnosť, | 14. 10. 1997 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021400238 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −343 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−343 €
▲ 77,1 %Aktíva
124 €
bez zmenyVlastné imanie
−618 967 €
▼ 0,1 %Zadlženosť
499 266,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −14,6 tis. | −56 | −350 | −1,5 tis. | −343 |
| Aktíva | 99 | 99 | 124 | 124 | 124 |
| Vlastné imanie | −616,7 tis. | −616,8 tis. | −617,1 tis. | −618,6 tis. | −619 tis. |
| Daň z príjmu | 35 | 56 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 623 047,5 % | 623 104,0 % | 497 780,6 % | 498 990,3 % | 499 266,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −343
- Aktíva
- 124
- Vlastné imanie
- −619 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 499 266,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 124
- Vlastné imanie
- −618,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 498 990,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −350
- Aktíva
- 124
- Vlastné imanie
- −617,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 497 780,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −56
- Aktíva
- 99
- Vlastné imanie
- −616,8 tis.
- Daň z príjmu
- 56
- Zadlženosť
- 623 104,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −14,6 tis.
- Aktíva
- 99
- Vlastné imanie
- −616,7 tis.
- Daň z príjmu
- 35
- Zadlženosť
- 623 047,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.