prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

PHASE 8 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35729163aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 10. 199729 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 000 €2016

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PHASE 8 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35729163
daňové identifikačné číslo
2020241971
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ostredková 22/3235, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 10. 1997
V registri
29 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 15662/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
327625
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,08. 10. 1997—
vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianských stavieb,08. 10. 1997—
sprostredkovateľská činnosť,08. 10. 1997—
nákup, predaj a prenájom výpočtovej techniky,14. 06. 2007—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,14. 06. 2007—
administratívne práce,14. 06. 2007—
činnosť ekonomických a organizačných poradcov v rozsahu voľnej živnosti,14. 06. 2007—
grafické práce na počítači,14. 06. 2007—
zhotovovanie web stránok,14. 06. 2007—
automatizované spracovanie dát,14. 06. 2007—
prieskum trhu,14. 06. 2007—
producentská činnosť v oblasti videotvorby,14. 06. 2007—
nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,14. 06. 2007—
agentúrna činnosť v oblasti kultúry a umenia,14. 06. 2007—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,14. 06. 2007—
prekladateľské a tlmočnícke služby,14. 06. 2007—
organizovanie a usporadúvanie kurzov, školení a seminárov,14. 06. 2007—
usporadúvanie výstav a veľtrhov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,14. 06. 2007—
prenájom nehnuteľností vrátane doplnkových služieb,14. 06. 2007—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,14. 06. 2007—
marketing,14. 06. 2007—
leasingová činnosť,14. 06. 2007—
faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,14. 06. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,14. 06. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020241971: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020241971Obdobia daňových registráciíDIČ 2020241971: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020241971Obdobia daňových registráciíDIČ 2020241971: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020241971
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202024197110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2016 sa zo straty dostalo na zisk 500 € a znížila tržby o ▼50 % na 3 tisíc eur.

Tržby

3 000 €

▼ 50,4 %

Výsledok hospodárenia

500 €

▲ 124,4 %

Aktíva

118 751 €

▲ 0,8 %

Vlastné imanie

20 037 €

▲ 2,6 %

Zadlženosť

83,1 %

Hrubá marža

32,7 %

Čistá marža

16,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 5 000 €. 2015: tržby 6 050 €. 2016: tržby 3 000 €.10 tis.5 tis.05 tis.6 tis.3 tis.201420152016Tržby2014: tržby 5 000 €. 2015: tržby 6 050 €. 2016: tržby 3 000 €.10 tis.5 tis.05 tis.6 tis.3 tis.201420152016Tržby2014: tržby 5 000 €. 2015: tržby 6 050 €. 2016: tržby 3 000 €.10 tis.5 tis.05 tis.6 tis.3 tis.201420152016

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 650 €. 2015: výsledok hospodárenia −2 045 €. 2016: výsledok hospodárenia 500 €.2 tis.0−2,5 tis.+1,6 tis.−2 tis.+500201420152016Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 650 €. 2015: výsledok hospodárenia −2 045 €. 2016: výsledok hospodárenia 500 €.2 tis.0−2,5 tis.+1,6 tis.−2 tis.+500201420152016Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 650 €. 2015: výsledok hospodárenia −2 045 €. 2016: výsledok hospodárenia 500 €.2 tis.0−2,5 tis.+50020142016

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 119 322 €, vlastné imanie 21 582 €. 2015: aktíva 117 757 €, vlastné imanie 19 537 €. 2016: aktíva 118 751 €, vlastné imanie 20 037 €.200 tis.100 tis.0201420152016Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 119 322 €, vlastné imanie 21 582 €. 2015: aktíva 117 757 €, vlastné imanie 19 537 €. 2016: aktíva 118 751 €, vlastné imanie 20 037 €.200 tis.100 tis.0201420152016Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 119 322 €, vlastné imanie 21 582 €. 2015: aktíva 117 757 €, vlastné imanie 19 537 €. 2016: aktíva 118 751 €, vlastné imanie 20 037 €.200 tis.100 tis.0201420152016

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 657 €. 2015: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 38 092 €. 2016: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 086 €.200 tis.100 tis.0201420152016Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 657 €. 2015: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 38 092 €. 2016: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 086 €.200 tis.100 tis.0201420152016Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 657 €. 2015: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 38 092 €. 2016: dlhodobý majetok 79 665 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 086 €.200 tis.100 tis.0201420152016
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 21 582 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 740 €. 2015: vlastné imanie 19 537 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 220 €. 2016: vlastné imanie 20 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 714 €.200 tis.100 tis.0201420152016Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 21 582 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 740 €. 2015: vlastné imanie 19 537 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 220 €. 2016: vlastné imanie 20 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 714 €.200 tis.100 tis.0201420152016Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 21 582 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 740 €. 2015: vlastné imanie 19 537 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 220 €. 2016: vlastné imanie 20 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 714 €.200 tis.100 tis.0201420152016
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 056 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.480480201420152016Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 056 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.480480201420152016Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 056 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.480480201420152016
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5 tis.6 tis.3 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.−2 tis.500
Aktíva119,3 tis.117,8 tis.118,8 tis.
Vlastné imanie21,6 tis.19,5 tis.20 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.480480
Zadlženosť81,9 %83,4 %83,1 %

2016

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
500
Aktíva
118,8 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
83,1 %

2015

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
117,8 tis.
Vlastné imanie
19,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
83,4 %

2014

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
119,3 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
81,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API