prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

BELLAMI TRADE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35729007aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 10. 199729 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
16 559 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BELLAMI TRADE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35729007
daňové identifikačné číslo
2021324019
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mlynská 84/39, 962 61 Dobrá Niva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 10. 1997
V registri
29 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 48460/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
368822
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 11. 2012—
prenájom strojov, prístrojov, zariadení a technologických celkov,03. 10. 1997—
prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,03. 10. 1997—
prenájom osobných motorových vozidiel,03. 10. 1997—
sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov a výkonu služieb,03. 10. 1997—
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,03. 10. 1997—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,03. 10. 1997—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,03. 10. 1997—
reklamná a propagačná činnosť,03. 10. 1997—
factoring a forfaiting s výnimkou súdneho vymáhania pohľadávok,03. 10. 1997—
poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov,03. 10. 1997—
vydavateľská činnosť,03. 10. 1997—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,03. 10. 1997—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,30. 12. 2014—
Prevádzkovanie výdajne stravy,30. 12. 2014—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom / konzervovanie/,30. 12. 2014—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a spoločenských podujatiach,30. 12. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy jedál,nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach do 10 lôžok,30. 12. 2014—
Čistiace a upratovacie služby.30. 12. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021324019: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021324019Obdobia daňových registráciíDIČ 2021324019: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021324019Obdobia daňových registráciíDIČ 2021324019: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021324019
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202132401910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2024 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −1 738 € a zvýšila tržby o ▲293 % na 16,6 tisíc eur.

Tržby

16 559 €

▲ 293,2 %

Výsledok hospodárenia

−1 738 €

▲ 75,1 %

Aktíva

115 €

▲ 618,8 %

Vlastné imanie

−20 155 €

▼ 6,5 %

Zadlženosť

17 626,1 %

Hrubá marža

−10,5 %

Čistá marža

−10,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 13 701 €. 2019: tržby 8 025 €. 2020: tržby 5 513 €. 2021: tržby 4 211 €. 2022: tržby 16 559 €.20 tis.10 tis.013,7 tis.8 tis.5,5 tis.4,2 tis.16,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 13 701 €. 2019: tržby 8 025 €. 2020: tržby 5 513 €. 2021: tržby 4 211 €. 2022: tržby 16 559 €.20 tis.10 tis.013,7 tis.8 tis.5,5 tis.4,2 tis.16,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 13 701 €. 2019: tržby 8 025 €. 2020: tržby 5 513 €. 2021: tržby 4 211 €. 2022: tržby 16 559 €.20 tis.10 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −31 523 €. 2019: výsledok hospodárenia −29 977 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 854 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 991 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 738 €.0−50 tis.−31,5 tis.−30 tis.−6,9 tis.−7 tis.−1,7 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −31 523 €. 2019: výsledok hospodárenia −29 977 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 854 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 991 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 738 €.0−50 tis.−31,5 tis.−30 tis.−6,9 tis.−7 tis.−1,7 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −31 523 €. 2019: výsledok hospodárenia −29 977 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 854 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 991 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 738 €.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 664 €, vlastné imanie −61 295 €. 2019: aktíva 684 €, vlastné imanie −91 272 €. 2020: aktíva 198 €, vlastné imanie −98 126 €. 2021: aktíva 16 €, vlastné imanie −18 917 €. 2022: aktíva 115 €, vlastné imanie −20 155 €.10 tis.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 664 €, vlastné imanie −61 295 €. 2019: aktíva 684 €, vlastné imanie −91 272 €. 2020: aktíva 198 €, vlastné imanie −98 126 €. 2021: aktíva 16 €, vlastné imanie −18 917 €. 2022: aktíva 115 €, vlastné imanie −20 155 €.10 tis.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 664 €, vlastné imanie −61 295 €. 2019: aktíva 684 €, vlastné imanie −91 272 €. 2020: aktíva 198 €, vlastné imanie −98 126 €. 2021: aktíva 16 €, vlastné imanie −18 917 €. 2022: aktíva 115 €, vlastné imanie −20 155 €.10 tis.0−100 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 4 488 €, zásoby 242 €, pohľadávky 704 €, finančné účty 230 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 €, finančné účty 521 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 147 €, finančné účty 51 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 115 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 4 488 €, zásoby 242 €, pohľadávky 704 €, finančné účty 230 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 €, finančné účty 521 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 147 €, finančné účty 51 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 115 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 4 488 €, zásoby 242 €, pohľadávky 704 €, finančné účty 230 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 €, finančné účty 521 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 147 €, finančné účty 51 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 115 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −61 295 €, dlhodobé záväzky 16 644 €, krátkodobé záväzky 50 315 €. 2019: vlastné imanie −91 272 €, dlhodobé záväzky 19 370 €, krátkodobé záväzky 72 586 €. 2020: vlastné imanie −98 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 324 €. 2021: vlastné imanie −18 917 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 933 €. 2022: vlastné imanie −20 155 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 270 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −61 295 €, dlhodobé záväzky 16 644 €, krátkodobé záväzky 50 315 €. 2019: vlastné imanie −91 272 €, dlhodobé záväzky 19 370 €, krátkodobé záväzky 72 586 €. 2020: vlastné imanie −98 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 324 €. 2021: vlastné imanie −18 917 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 933 €. 2022: vlastné imanie −20 155 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 270 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −61 295 €, dlhodobé záväzky 16 644 €, krátkodobé záväzky 50 315 €. 2019: vlastné imanie −91 272 €, dlhodobé záväzky 19 370 €, krátkodobé záväzky 72 586 €. 2020: vlastné imanie −98 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 324 €. 2021: vlastné imanie −18 917 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 933 €. 2022: vlastné imanie −20 155 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 270 €.100 tis.0−100 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby13,7 tis.8 tis.5,5 tis.4,2 tis.16,6 tis.
Výsledok hospodárenia−31,5 tis.−30 tis.−6,9 tis.−7 tis.−1,7 tis.
Aktíva5,7 tis.68419816115
Vlastné imanie−61,3 tis.−91,3 tis.−98,1 tis.−18,9 tis.−20,2 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť1 182,2 %13 443,9 %49 658,6 %118 331,3 %17 626,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
16,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
115
Vlastné imanie
−20,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
17 626,1 %

2021

Tržby
4,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−7 tis.
Aktíva
16
Vlastné imanie
−18,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
118 331,3 %

2020

Tržby
5,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
198
Vlastné imanie
−98,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
49 658,6 %

2019

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
−30 tis.
Aktíva
684
Vlastné imanie
−91,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13 443,9 %

2018

Tržby
13,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,5 tis.
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
−61,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 182,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API