Súhrn
- Vznik
- 28. 08. 199729 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 46 652 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- REVENUT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35726539
- daňové identifikačné číslo
- 2021358262
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 326, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Stredaokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 08. 1997
- V registri
- 29 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 49572/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 820585
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 28. 08. 1997 | — |
| kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 28. 08. 1997 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 28. 08. 1997 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 28. 08. 1997 | — |
| prevádzkovanie solária, | 28. 08. 1997 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 04. 02. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021358262 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −10 551 € a zvýšila tržby o ▲82 % na 46,7 tisíc eur.
Tržby
46 652 €
▲ 81,5 %Výsledok hospodárenia
−10 551 €
▼ 787,8 %Aktíva
48 340 €
▲ 184,9 %Vlastné imanie
−9 415 €
▼ 928,8 %Zadlženosť
119,5 %
Hrubá marža
−21,6 %
Čistá marža
−22,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,3 tis. | 19,2 tis. | 25,7 tis. | 46,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | 4,7 tis. | 1,5 tis. | −10,6 tis. |
| Aktíva | 11,2 tis. | 11 tis. | 17 tis. | 48,3 tis. |
| Vlastné imanie | −5,1 tis. | −398 | 1,1 tis. | −9,4 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 1,2 tis. | 948 | 480 |
| Zadlženosť | 145,3 % | 103,6 % | 93,3 % | 119,5 % |
2017
- Tržby
- 46,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,6 tis.
- Aktíva
- 48,3 tis.
- Vlastné imanie
- −9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 119,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 25,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 17 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 948
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 19,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 11 tis.
- Vlastné imanie
- −398
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 103,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 8,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 11,2 tis.
- Vlastné imanie
- −5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 145,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.