prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

C + C šport, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35720867aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 06. 199729 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
105 €01/2022 — 04/2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
C + C šport, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35720867
daňové identifikačné číslo
2020209939
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Staviteľská 7, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 06. 1997
V registri
29 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 14937/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
655726

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020209939: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020209939Obdobia daňových registráciíDIČ 2020209939: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020209939Obdobia daňových registráciíDIČ 2020209939: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020209939
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202020993910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2022 — 04/2022 prepadlo do straty −7 629 € a znížila tržby o ▼99 % na 105 €.

Tržby

105 €

▼ 99,3 %

Výsledok hospodárenia

−7 629 €

▼ 122,1 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

−1 965 €

▼ 104,9 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

−7 265,7 %

Čistá marža

−7 265,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 87 585 €. 2019: tržby 107 279 €. 2020: tržby 98 912 €. 2021: tržby 16 004 €. 01/2022 — 04/2022: tržby 105 €.200 tis.100 tis.087,6 tis.107,3 tis.98,9 tis.16 tis.105201820192020202101/2022 — 04/2022Tržby2018: tržby 87 585 €. 2019: tržby 107 279 €. 2020: tržby 98 912 €. 2021: tržby 16 004 €. 01/2022 — 04/2022: tržby 105 €.200 tis.100 tis.087,6 tis.98,9 tis.1052018202001/2022 — 04/2022Tržby2018: tržby 87 585 €. 2019: tržby 107 279 €. 2020: tržby 98 912 €. 2021: tržby 16 004 €. 01/2022 — 04/2022: tržby 105 €.200 tis.100 tis.0105201901/2022 — 04/2022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 178 €. 2019: výsledok hospodárenia 5 045 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 033 €. 2021: výsledok hospodárenia 34 597 €. 01/2022 — 04/2022: výsledok hospodárenia −7 629 €.50 tis.0−20 tis.−14,2 tis.+5 tis.+12 tis.+34,6 tis.−7,6 tis.201820192020202101/2022 — 04/2022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 178 €. 2019: výsledok hospodárenia 5 045 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 033 €. 2021: výsledok hospodárenia 34 597 €. 01/2022 — 04/2022: výsledok hospodárenia −7 629 €.50 tis.0−20 tis.−14,2 tis.+12 tis.−7,6 tis.2018202001/2022 — 04/2022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 178 €. 2019: výsledok hospodárenia 5 045 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 033 €. 2021: výsledok hospodárenia 34 597 €. 01/2022 — 04/2022: výsledok hospodárenia −7 629 €.50 tis.0−20 tis.201901/2022 — 04/2022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 75 223 €, vlastné imanie −4 163 €. 2019: aktíva 40 682 €, vlastné imanie 882 €. 2020: aktíva 78 023 €, vlastné imanie 56 276 €. 2021: aktíva 96 534 €, vlastné imanie 40 261 €. 01/2022 — 04/2022: aktíva 0 €, vlastné imanie −1 965 €.100 tis.0−5 tis.201820192020202101/2022 — 04/2022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 75 223 €, vlastné imanie −4 163 €. 2019: aktíva 40 682 €, vlastné imanie 882 €. 2020: aktíva 78 023 €, vlastné imanie 56 276 €. 2021: aktíva 96 534 €, vlastné imanie 40 261 €. 01/2022 — 04/2022: aktíva 0 €, vlastné imanie −1 965 €.100 tis.0−5 tis.2018202001/2022 — 04/2022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 75 223 €, vlastné imanie −4 163 €. 2019: aktíva 40 682 €, vlastné imanie 882 €. 2020: aktíva 78 023 €, vlastné imanie 56 276 €. 2021: aktíva 96 534 €, vlastné imanie 40 261 €. 01/2022 — 04/2022: aktíva 0 €, vlastné imanie −1 965 €.100 tis.0−5 tis.201901/2022 — 04/2022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 6 754 €, zásoby 27 623 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 39 526 €. 2019: dlhodobý majetok 5 506 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 499 €, finančné účty 28 677 €. 2020: dlhodobý majetok 4 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 518 €, finančné účty 68 246 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 96 465 €. 01/2022 — 04/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.0201820192020202101/2022 — 04/2022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 6 754 €, zásoby 27 623 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 39 526 €. 2019: dlhodobý majetok 5 506 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 499 €, finančné účty 28 677 €. 2020: dlhodobý majetok 4 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 518 €, finančné účty 68 246 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 96 465 €. 01/2022 — 04/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.02018202001/2022 — 04/2022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 6 754 €, zásoby 27 623 €, pohľadávky 1 320 €, finančné účty 39 526 €. 2019: dlhodobý majetok 5 506 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 499 €, finančné účty 28 677 €. 2020: dlhodobý majetok 4 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 518 €, finančné účty 68 246 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 96 465 €. 01/2022 — 04/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.0201901/2022 — 04/2022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 163 €, dlhodobé záväzky 1 597 €, krátkodobé záväzky 77 789 €. 2019: vlastné imanie 882 €, dlhodobé záväzky 1 759 €, krátkodobé záväzky 38 041 €. 2020: vlastné imanie 56 276 €, dlhodobé záväzky 1 923 €, krátkodobé záväzky 19 824 €. 2021: vlastné imanie 40 261 €, dlhodobé záväzky 1 965 €, krátkodobé záväzky 54 308 €. 01/2022 — 04/2022: vlastné imanie −1 965 €, dlhodobé záväzky 1 965 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−5 tis.201820192020202101/2022 — 04/2022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 163 €, dlhodobé záväzky 1 597 €, krátkodobé záväzky 77 789 €. 2019: vlastné imanie 882 €, dlhodobé záväzky 1 759 €, krátkodobé záväzky 38 041 €. 2020: vlastné imanie 56 276 €, dlhodobé záväzky 1 923 €, krátkodobé záväzky 19 824 €. 2021: vlastné imanie 40 261 €, dlhodobé záväzky 1 965 €, krátkodobé záväzky 54 308 €. 01/2022 — 04/2022: vlastné imanie −1 965 €, dlhodobé záväzky 1 965 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−5 tis.2018202001/2022 — 04/2022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 163 €, dlhodobé záväzky 1 597 €, krátkodobé záväzky 77 789 €. 2019: vlastné imanie 882 €, dlhodobé záväzky 1 759 €, krátkodobé záväzky 38 041 €. 2020: vlastné imanie 56 276 €, dlhodobé záväzky 1 923 €, krátkodobé záväzky 19 824 €. 2021: vlastné imanie 40 261 €, dlhodobé záväzky 1 965 €, krátkodobé záväzky 54 308 €. 01/2022 — 04/2022: vlastné imanie −1 965 €, dlhodobé záväzky 1 965 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−5 tis.201901/2022 — 04/2022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 965 €. 2019: daň z príjmu 1 363 €. 2020: daň z príjmu 2 129 €. 2021: daň z príjmu 9 308 €. 01/2022 — 04/2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02 tis.1,4 tis.2,1 tis.9,3 tis.0201820192020202101/2022 — 04/2022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 965 €. 2019: daň z príjmu 1 363 €. 2020: daň z príjmu 2 129 €. 2021: daň z príjmu 9 308 €. 01/2022 — 04/2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02 tis.2,1 tis.02018202001/2022 — 04/2022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 965 €. 2019: daň z príjmu 1 363 €. 2020: daň z príjmu 2 129 €. 2021: daň z príjmu 9 308 €. 01/2022 — 04/2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201901/2022 — 04/2022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok01/2022 — 04/2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby87,6 tis.107,3 tis.98,9 tis.16 tis.105
Výsledok hospodárenia−14,2 tis.5 tis.12 tis.34,6 tis.−7,6 tis.
Aktíva75,2 tis.40,7 tis.78 tis.96,5 tis.0
Vlastné imanie−4,2 tis.88256,3 tis.40,3 tis.−2 tis.
Daň z príjmu2 tis.1,4 tis.2,1 tis.9,3 tis.0
Zadlženosť105,5 %97,8 %27,9 %58,3 %—

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

01/2022 — 04/2022

Tržby
105
Výsledok hospodárenia
−7,6 tis.
Aktíva
0
Vlastné imanie
−2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
16 tis.
Výsledok hospodárenia
34,6 tis.
Aktíva
96,5 tis.
Vlastné imanie
40,3 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
58,3 %

2020

Tržby
98,9 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
78 tis.
Vlastné imanie
56,3 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
27,9 %

2019

Tržby
107,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
40,7 tis.
Vlastné imanie
882
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
97,8 %

2018

Tržby
87,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,2 tis.
Aktíva
75,2 tis.
Vlastné imanie
−4,2 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
105,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API