prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ORION3 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 35710659aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ORION3 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
35710659
daňové identifikačné číslo
2020249407
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020249407
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 1997
V registri
29 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 14014/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
828423
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,21. 02. 1997—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,21. 02. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť,21. 02. 1997—
- prenajímanie nebytových priestorov s poskytovaním doplnkových služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, upratovacie práce,15. 07. 1998—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,06. 06. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,06. 06. 2013—
vykonávanie odťahovej služby,06. 06. 2013—
sťahovacie služby,06. 06. 2013—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,06. 06. 2013—
kuriérske služby,06. 06. 2013—
preprava zbraní a streliva,06. 06. 2013—
skladovanie,06. 06. 2013—
úschova zbraní a streliva,06. 06. 2013—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,06. 06. 2013—
prevádzkovanie výdajne stravy,06. 06. 2013—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,06. 06. 2013—
počítačové služby,06. 06. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,06. 06. 2013—
vydavateľská činnosť,06. 06. 2013—
finančný leasing,06. 06. 2013—
poskytovanie služieb informátora,06. 06. 2013—
služby požičovní,06. 06. 2013—
faktoring a forfaiting,06. 06. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,06. 06. 2013—
prenájom hnuteľných vecí,06. 06. 2013—
administratívne služby,06. 06. 2013—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,06. 06. 2013—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,06. 06. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky,06. 06. 2013—
výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,06. 06. 2013—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,06. 06. 2013—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,06. 06. 2013—
reklamné a marketingové služby,06. 06. 2013—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,06. 06. 2013—
čistiace a upratovacie služby,06. 06. 2013—
prevádzkovanie športových zariadení,06. 06. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,06. 06. 2013—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,06. 06. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,06. 06. 2013—
vedenie účtovníctva,06. 06. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,06. 06. 2013—
správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty,06. 06. 2013—
vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie,06. 06. 2013—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,06. 06. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020249407: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020249407: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020249407IČ DPH SK2020249407Obdobia daňových registráciíDIČ 2020249407: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020249407: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020249407IČ DPH SK2020249407Obdobia daňových registráciíDIČ 2020249407: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020249407: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020249407IČ DPH SK2020249407
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202024940711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 1997
daňové identifikačné číslo202024940710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 200 492 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

200 492 €

▲ 1 845,5 %

Aktíva

106 815 €

▼ 89,6 %

Vlastné imanie

75 677 €

▲ 220,5 %

Zadlženosť

29,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 28 000 €. 2023: tržby 48 000 €. 2024: tržby 43 940 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0028 tis.48 tis.43,9 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 28 000 €. 2023: tržby 48 000 €. 2024: tržby 43 940 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.0028 tis.48 tis.43,9 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 28 000 €. 2023: tržby 48 000 €. 2024: tržby 43 940 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −29 424 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 423 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 551 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 486 €. 2025: výsledok hospodárenia 200 492 €.250 tis.0−50 tis.−29,4 tis.−13,4 tis.−8,6 tis.−11,5 tis.+200,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −29 424 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 423 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 551 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 486 €. 2025: výsledok hospodárenia 200 492 €.250 tis.0−50 tis.−29,4 tis.−8,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −29 424 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 423 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 551 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 486 €. 2025: výsledok hospodárenia 200 492 €.250 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 038 082 €, vlastné imanie −29 355 €. 2022: aktíva 1 035 661 €, vlastné imanie −42 778 €. 2023: aktíva 1 030 535 €, vlastné imanie −51 330 €. 2024: aktíva 1 022 992 €, vlastné imanie −62 815 €. 2025: aktíva 106 815 €, vlastné imanie 75 677 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 038 082 €, vlastné imanie −29 355 €. 2022: aktíva 1 035 661 €, vlastné imanie −42 778 €. 2023: aktíva 1 030 535 €, vlastné imanie −51 330 €. 2024: aktíva 1 022 992 €, vlastné imanie −62 815 €. 2025: aktíva 106 815 €, vlastné imanie 75 677 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 038 082 €, vlastné imanie −29 355 €. 2022: aktíva 1 035 661 €, vlastné imanie −42 778 €. 2023: aktíva 1 030 535 €, vlastné imanie −51 330 €. 2024: aktíva 1 022 992 €, vlastné imanie −62 815 €. 2025: aktíva 106 815 €, vlastné imanie 75 677 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 842 €, zásoby 0 €, pohľadávky 952 441 €, finančné účty 28 799 €. 2022: dlhodobý majetok 47 468 €, zásoby 0 €, pohľadávky 956 300 €, finančné účty 31 893 €. 2023: dlhodobý majetok 41 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 956 300 €, finančné účty 32 604 €. 2024: dlhodobý majetok 35 808 €, zásoby 157 €, pohľadávky 956 228 €, finančné účty 30 799 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 392 €, pohľadávky 79 544 €, finančné účty 26 879 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 842 €, zásoby 0 €, pohľadávky 952 441 €, finančné účty 28 799 €. 2022: dlhodobý majetok 47 468 €, zásoby 0 €, pohľadávky 956 300 €, finančné účty 31 893 €. 2023: dlhodobý majetok 41 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 956 300 €, finančné účty 32 604 €. 2024: dlhodobý majetok 35 808 €, zásoby 157 €, pohľadávky 956 228 €, finančné účty 30 799 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 392 €, pohľadávky 79 544 €, finančné účty 26 879 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 842 €, zásoby 0 €, pohľadávky 952 441 €, finančné účty 28 799 €. 2022: dlhodobý majetok 47 468 €, zásoby 0 €, pohľadávky 956 300 €, finančné účty 31 893 €. 2023: dlhodobý majetok 41 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 956 300 €, finančné účty 32 604 €. 2024: dlhodobý majetok 35 808 €, zásoby 157 €, pohľadávky 956 228 €, finančné účty 30 799 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 392 €, pohľadávky 79 544 €, finančné účty 26 879 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −29 355 €, dlhodobé záväzky 1 017 €, krátkodobé záväzky 1 066 420 €. 2022: vlastné imanie −42 778 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 078 288 €. 2023: vlastné imanie −51 330 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 081 714 €. 2024: vlastné imanie −62 815 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 085 656 €. 2025: vlastné imanie 75 677 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 30 987 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −29 355 €, dlhodobé záväzky 1 017 €, krátkodobé záväzky 1 066 420 €. 2022: vlastné imanie −42 778 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 078 288 €. 2023: vlastné imanie −51 330 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 081 714 €. 2024: vlastné imanie −62 815 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 085 656 €. 2025: vlastné imanie 75 677 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 30 987 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −29 355 €, dlhodobé záväzky 1 017 €, krátkodobé záväzky 1 066 420 €. 2022: vlastné imanie −42 778 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 078 288 €. 2023: vlastné imanie −51 330 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 081 714 €. 2024: vlastné imanie −62 815 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 1 085 656 €. 2025: vlastné imanie 75 677 €, dlhodobé záväzky 151 €, krátkodobé záväzky 30 987 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 26 083 €.50 tis.25 tis.000034026,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 26 083 €.50 tis.25 tis.000034026,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 26 083 €.50 tis.25 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby028 tis.48 tis.43,9 tis.0
Výsledok hospodárenia−29,4 tis.−13,4 tis.−8,6 tis.−11,5 tis.200,5 tis.
Aktíva1,04 mil.1,04 mil.1,03 mil.1,02 mil.106,8 tis.
Vlastné imanie−29,4 tis.−42,8 tis.−51,3 tis.−62,8 tis.75,7 tis.
Daň z príjmu00034026,1 tis.
Zadlženosť102,8 %104,1 %105,0 %106,1 %29,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
200,5 tis.
Aktíva
106,8 tis.
Vlastné imanie
75,7 tis.
Daň z príjmu
26,1 tis.
Zadlženosť
29,2 %

2024

Tržby
43,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,5 tis.
Aktíva
1,02 mil.
Vlastné imanie
−62,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
106,1 %

2023

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,6 tis.
Aktíva
1,03 mil.
Vlastné imanie
−51,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,0 %

2022

Tržby
28 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,4 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
−42,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−29,4 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
−29,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API