Súhrn
- Vznik
- 19. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 104 526 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Vardo Company, s. r. o., v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 35710462
- daňové identifikačné číslo
- 2021003820
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 02. 1997
- V registri
- 29 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 13994/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 454222
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti v maloobchode a veľkoobchode, | 19. 02. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb, | 19. 02. 1997 | — |
| - pohostinská činnosť /bez ubytovacích zariadení/, | 28. 05. 1997 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021003820 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 217 € a znížila tržby o ▼24 % na 104,5 tisíc eur.
Tržby
104 526 €
▼ 23,6 %Výsledok hospodárenia
217 €
▲ 139,2 %Aktíva
128 975 €
▲ 30,7 %Vlastné imanie
56 557 €
▲ 0,4 %Zadlženosť
56,1 %
Hrubá marža
0,3 %
Čistá marža
0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 325,7 tis. | 368,2 tis. | 176,5 tis. | 136,8 tis. | 104,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 15,6 tis. | 2,8 tis. | 3,3 tis. | −553 | 217 |
| Aktíva | 59,1 tis. | 69,3 tis. | 84,1 tis. | 98,7 tis. | 129 tis. |
| Vlastné imanie | 57,5 tis. | 54,7 tis. | 56,9 tis. | 56,3 tis. | 56,6 tis. |
| Daň z príjmu | 4,4 tis. | 974 | 960 | 960 | 79 |
| Zadlženosť | 2,6 % | 21,0 % | 32,3 % | 42,9 % | 56,1 % |
2018
- Tržby
- 104,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 217
- Aktíva
- 129 tis.
- Vlastné imanie
- 56,6 tis.
- Daň z príjmu
- 79
- Zadlženosť
- 56,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 136,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −553
- Aktíva
- 98,7 tis.
- Vlastné imanie
- 56,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 42,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 176,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 84,1 tis.
- Vlastné imanie
- 56,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 32,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 368,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 69,3 tis.
- Vlastné imanie
- 54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 974
- Zadlženosť
- 21,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 325,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,6 tis.
- Aktíva
- 59,1 tis.
- Vlastné imanie
- 57,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.