Súhrn
- Vznik
- 20. 01. 199729 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 000 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PP RENT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35706929
- daňové identifikačné číslo
- 2020200380
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nádražná 34, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
- Územie
- Ivanka pri Dunajiokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 01. 1997
- V registri
- 29 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 12916/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 863808
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - poľnohospodárska výroba (rozmnožovanie, liahnutie, výkrm hydiny, produkcia násado- vých vajec, a nákup poľnohospodárskych produktov a zvierat pre túto činnosť), | 20. 01. 1997 | — |
| - chov a výkrm hydiny na jatočné účely a jej predaj spracovateľom ako aj do maloobchodnej a veľkoobchodnej siete, | 20. 01. 1997 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 01. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 20. 01. 1997 | — |
| - ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy ***, v kempingoch triedy *** a vo vyšších triedach, | 22. 12. 1999 | — |
| nájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestrov, bez poskytovania iných než základných služieb zabezpečujúcich riadnu prevádzku nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov, | 20. 07. 2005 | — |
| plynárenstvo (dodávka plynu, distribúcia plynu), | 08. 10. 2008 | — |
| elektroenergetika (dodávka elektriny, distribúcia elektriny), | 08. 10. 2008 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení, | 08. 07. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020200380 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 24. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 24. 10. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 prehĺbila stratu na −221 300 € a znížila tržby o ▼94 % na 1 tisíc eur.
Tržby
1 000 €
▼ 94,4 %Výsledok hospodárenia
−221 300 €
▼ 312,5 %Aktíva
2 606 €
▼ 99,0 %Vlastné imanie
−478 249 €
▼ 85,4 %Zadlženosť
18 451,8 %
Hrubá marža
−22 082,0 %
Čistá marža
−22 130,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 18 tis. | 1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −53,7 tis. | −221,3 tis. |
| Aktíva | 271,7 tis. | 2,6 tis. |
| Vlastné imanie | −257,9 tis. | −478,2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 480 |
| Zadlženosť | 194,9 % | 18 451,8 % |
2015
- Tržby
- 1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −221,3 tis.
- Aktíva
- 2,6 tis.
- Vlastné imanie
- −478,2 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 18 451,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 18 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −53,7 tis.
- Aktíva
- 271,7 tis.
- Vlastné imanie
- −257,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 194,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.