prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

J.J.P. stav., spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 35706716aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 199729 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
121 325 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
J.J.P. stav., spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
35706716
daňové identifikačné číslo
2020227176
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 1997
V registri
29 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 12899/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
609214
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,16. 01. 1997—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,16. 01. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,16. 01. 1997—
- vykonávanie inžinierskych stavieb (vrátane vybavenia sídlíštných celkov),16. 01. 1997—
- vykonávanie priemyselných stavieb,16. 01. 1997—
- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,16. 01. 1997—
- staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok pre vyššie uvedené stavby,16. 01. 1997—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020227176: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020227176Obdobia daňových registráciíDIČ 2020227176: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020227176Obdobia daňových registráciíDIČ 2020227176: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020227176
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202022717610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −14 498 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 121,3 tisíc eur.

Tržby

121 325 €

▲ 5,3 %

Výsledok hospodárenia

−14 498 €

▼ 152,6 %

Aktíva

38 075 €

▲ 581,6 %

Vlastné imanie

−267 974 €

▼ 5,7 %

Zadlženosť

803,8 %

Hrubá marža

−11,9 %

Čistá marža

−11,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 196 384 €. 2020: tržby 123 971 €. 2021: tržby 124 604 €. 2022: tržby 115 238 €. 2023: tržby 121 325 €.200 tis.100 tis.0196,4 tis.124 tis.124,6 tis.115,2 tis.121,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 196 384 €. 2020: tržby 123 971 €. 2021: tržby 124 604 €. 2022: tržby 115 238 €. 2023: tržby 121 325 €.200 tis.100 tis.0196,4 tis.124 tis.124,6 tis.115,2 tis.121,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 196 384 €. 2020: tržby 123 971 €. 2021: tržby 124 604 €. 2022: tržby 115 238 €. 2023: tržby 121 325 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −9 025 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 849 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 989 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 739 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 498 €.0−50 tis.−9 tis.−2,8 tis.−27 tis.−5,7 tis.−14,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −9 025 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 849 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 989 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 739 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 498 €.0−50 tis.−9 tis.−2,8 tis.−27 tis.−5,7 tis.−14,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −9 025 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 849 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 989 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 739 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 498 €.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 63 039 €, vlastné imanie −217 899 €. 2020: aktíva 42 722 €, vlastné imanie −220 748 €. 2021: aktíva 17 026 €, vlastné imanie −247 737 €. 2022: aktíva 5 586 €, vlastné imanie −253 476 €. 2023: aktíva 38 075 €, vlastné imanie −267 974 €.100 tis.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 63 039 €, vlastné imanie −217 899 €. 2020: aktíva 42 722 €, vlastné imanie −220 748 €. 2021: aktíva 17 026 €, vlastné imanie −247 737 €. 2022: aktíva 5 586 €, vlastné imanie −253 476 €. 2023: aktíva 38 075 €, vlastné imanie −267 974 €.100 tis.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 63 039 €, vlastné imanie −217 899 €. 2020: aktíva 42 722 €, vlastné imanie −220 748 €. 2021: aktíva 17 026 €, vlastné imanie −247 737 €. 2022: aktíva 5 586 €, vlastné imanie −253 476 €. 2023: aktíva 38 075 €, vlastné imanie −267 974 €.100 tis.0−500 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 362 €, finančné účty 1 677 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 692 €, finančné účty 2 030 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 594 €, finančné účty 432 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 853 €, finančné účty 2 733 €. 2023: dlhodobý majetok 25 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 402 €, finančné účty 2 049 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 362 €, finančné účty 1 677 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 692 €, finančné účty 2 030 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 594 €, finančné účty 432 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 853 €, finančné účty 2 733 €. 2023: dlhodobý majetok 25 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 402 €, finančné účty 2 049 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 362 €, finančné účty 1 677 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 692 €, finančné účty 2 030 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 594 €, finančné účty 432 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 853 €, finančné účty 2 733 €. 2023: dlhodobý majetok 25 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 402 €, finančné účty 2 049 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −217 899 €, dlhodobé záväzky 33 360 €, krátkodobé záväzky 247 578 €. 2020: vlastné imanie −220 748 €, dlhodobé záväzky 33 360 €, krátkodobé záväzky 230 110 €. 2021: vlastné imanie −247 737 €, dlhodobé záväzky 28 889 €, krátkodobé záväzky 235 874 €. 2022: vlastné imanie −253 476 €, dlhodobé záväzky 28 890 €, krátkodobé záväzky 230 172 €. 2023: vlastné imanie −267 974 €, dlhodobé záväzky 28 890 €, krátkodobé záväzky 277 159 €.500 tis.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −217 899 €, dlhodobé záväzky 33 360 €, krátkodobé záväzky 247 578 €. 2020: vlastné imanie −220 748 €, dlhodobé záväzky 33 360 €, krátkodobé záväzky 230 110 €. 2021: vlastné imanie −247 737 €, dlhodobé záväzky 28 889 €, krátkodobé záväzky 235 874 €. 2022: vlastné imanie −253 476 €, dlhodobé záväzky 28 890 €, krátkodobé záväzky 230 172 €. 2023: vlastné imanie −267 974 €, dlhodobé záväzky 28 890 €, krátkodobé záväzky 277 159 €.500 tis.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −217 899 €, dlhodobé záväzky 33 360 €, krátkodobé záväzky 247 578 €. 2020: vlastné imanie −220 748 €, dlhodobé záväzky 33 360 €, krátkodobé záväzky 230 110 €. 2021: vlastné imanie −247 737 €, dlhodobé záväzky 28 889 €, krátkodobé záväzky 235 874 €. 2022: vlastné imanie −253 476 €, dlhodobé záväzky 28 890 €, krátkodobé záväzky 230 172 €. 2023: vlastné imanie −267 974 €, dlhodobé záväzky 28 890 €, krátkodobé záväzky 277 159 €.500 tis.0−500 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby196,4 tis.124 tis.124,6 tis.115,2 tis.121,3 tis.
Výsledok hospodárenia−9 tis.−2,8 tis.−27 tis.−5,7 tis.−14,5 tis.
Aktíva63 tis.42,7 tis.17 tis.5,6 tis.38,1 tis.
Vlastné imanie−217,9 tis.−220,7 tis.−247,7 tis.−253,5 tis.−268 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť445,7 %616,7 %1 555,1 %4 637,7 %803,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
121,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,5 tis.
Aktíva
38,1 tis.
Vlastné imanie
−268 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
803,8 %

2022

Tržby
115,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
−253,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4 637,7 %

2021

Tržby
124,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−27 tis.
Aktíva
17 tis.
Vlastné imanie
−247,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 555,1 %

2020

Tržby
124 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
42,7 tis.
Vlastné imanie
−220,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
616,7 %

2019

Tržby
196,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−9 tis.
Aktíva
63 tis.
Vlastné imanie
−217,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
445,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API