Súhrn
- Vznik
- 13. 11. 199629 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 32 720 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ERS Holding, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35702982
- daňové identifikačné číslo
- 2020332039
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020332039
- Sídlo
- Šamorínska 10, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupiceokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 11. 1996
- V registri
- 29 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 12148/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 762648
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 1996 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 13. 11. 1996 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, | 13. 11. 1996 | — |
| propagačná činnosť, | 13. 11. 1996 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 13. 11. 1996 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 18. 04. 1997 | — |
| - vedenie účtovníctva, | 18. 04. 1997 | — |
| prieskum trhu, | 18. 04. 1997 | — |
| právne služby všetkého druhu okrem trestnoprávnych záležitostí, | 18. 04. 1997 | — |
| factoring a forfaiting - realizácia finančných operácií v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 26. 04. 1999 | — |
| rozvod elektriny, | 04. 04. 2000 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4, | 08. 01. 2003 | — |
| poskytovanie software-predaj hotových programov na základe dohody s autorom, | 14. 08. 2004 | — |
| automatizované spracovanie údajov, | 14. 08. 2004 | — |
| kúpa výpočtovej techniky za účelom jej predaja konečnému spotrebiteľovi (malobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 08. 2004 | — |
| kúpa výpočtovej techniky za účelom jej predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 08. 2004 | — |
| prenájom programového vybavenia (so súhlasom autora), počítačov, komunikačných a periferných zariadení, | 14. 08. 2004 | — |
| prenájom kancelárskej a reprodukčnej techniky, | 14. 08. 2004 | — |
| nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 14. 08. 2004 | — |
| projektovanie, navrhovanie počítačových sietí a ich častí, vrátane realizácie, | 14. 08. 2004 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky a programového vybavenia, | 14. 08. 2004 | — |
| poradenstvo pre manažérske nadstavby informačných systémov, | 14. 08. 2004 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti informačných systémov, | 14. 08. 2004 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti hardware a software, | 14. 08. 2004 | — |
| marketing, management v oblasti informačných systémov, | 14. 08. 2004 | — |
| poradenstvo a konzultačná činnosť v oblasti hardware a software, | 14. 08. 2004 | — |
| organizovanie školení a kurzov v oblasti automatizovaného spracovania dát, | 14. 08. 2004 | — |
| poskytovanie leasingových služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 08. 2004 | — |
| inžinierska činnosť – obstarávacie služby v stavebníctve, | 19. 05. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie veľtrhov v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| personálne poradenstvo okrem personálneho leasingu v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| marketing a management, | 19. 05. 2007 | — |
| poradenstvo v oblasti marketingu, | 19. 05. 2007 | — |
| výstavnícka činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020332039 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 13. 11. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020332039 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −3 059 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 32,7 tisíc eur.
Tržby
32 720 €
▲ 1,5 %Výsledok hospodárenia
−3 059 €
▲ 90,2 %Aktíva
26 986 969 €
▼ 0,4 %Vlastné imanie
13 690 651 €
bez zmenyZadlženosť
49,3 %
Hrubá marža
−6,4 %
Čistá marža
−9,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 121,1 tis. | 43,7 tis. | 56,8 tis. | 32,2 tis. | 32,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 534 | −828,1 tis. | −36,4 tis. | −31,3 tis. | −3,1 tis. |
| Aktíva | 27,02 mil. | 25,98 mil. | 27,15 mil. | 27,09 mil. | 26,99 mil. |
| Vlastné imanie | 14,59 mil. | 13,76 mil. | 13,72 mil. | 13,69 mil. | 13,69 mil. |
| Daň z príjmu | 222 | 0 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 46,0 % | 47,0 % | 49,4 % | 49,5 % | 49,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 32,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 26,99 mil.
- Vlastné imanie
- 13,69 mil.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 49,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 32,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,3 tis.
- Aktíva
- 27,09 mil.
- Vlastné imanie
- 13,69 mil.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 49,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 56,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,4 tis.
- Aktíva
- 27,15 mil.
- Vlastné imanie
- 13,72 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 49,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 43,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −828,1 tis.
- Aktíva
- 25,98 mil.
- Vlastné imanie
- 13,76 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 47,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 121,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 534
- Aktíva
- 27,02 mil.
- Vlastné imanie
- 14,59 mil.
- Daň z príjmu
- 222
- Zadlženosť
- 46,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.