Súhrn
- Vznik
- 16. 07. 199630 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 71 431 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SCHUMANN & BERTHOLD, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35694491
- daňové identifikačné číslo
- 2020904435
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Viničná 685/4, 84110 Bratislava - Devín, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Devínokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 07. 1996
- V registri
- 30 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 11363/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 577101
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovarov za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 16. 07. 1996 | — |
| sprostredkovateľská činnosť, | 16. 07. 1996 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a reklamy, | 16. 07. 1996 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 16. 07. 1996 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 16. 07. 1996 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky, | 16. 07. 1996 | — |
| faktoring a forfaiting, | 16. 07. 1996 | — |
| prieskum trhu, | 29. 04. 2006 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve, | 29. 04. 2006 | — |
| zabezpečovanie, usporadúvanie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a umeleckých podujatí, seminárov, kurzov a školení, | 29. 04. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 04. 2006 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 29. 04. 2006 | — |
| prenájom spotrebného a priemyselného tovaru, | 29. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 29. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 29. 04. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 04. 2006 | — |
| pohostinská činnosť, | 29. 04. 2006 | — |
| prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiacich na umiestnenie najmenej 5 vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 29. 04. 2006 | — |
| manikúra-pedikúra, | 02. 02. 2012 | — |
| kozmetické služby, | 02. 02. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020904435 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2023 (rok porušenia 2015).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲74 % na 4 802 € a znížila tržby o ▼5 % na 71,4 tisíc eur.
Tržby
71 431 €
▼ 4,8 %Výsledok hospodárenia
4 802 €
▲ 74,4 %Aktíva
58 591 €
▲ 11,9 %Vlastné imanie
54 749 €
▲ 9,6 %Zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža
6,9 %
Čistá marža
6,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30 tis. | 65,1 tis. | 76,4 tis. | 75 tis. | 71,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −849 | 8,3 tis. | 7,3 tis. | 2,8 tis. | 4,8 tis. |
| Aktíva | 33,8 tis. | 52,5 tis. | 55,4 tis. | 52,4 tis. | 58,6 tis. |
| Vlastné imanie | 31,6 tis. | 39,9 tis. | 47,2 tis. | 49,9 tis. | 54,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 2,3 tis. | 2,1 tis. | 960 | 138 |
| Zadlženosť | 6,5 % | 24,1 % | 14,7 % | 4,6 % | 6,6 % |
2018
- Tržby
- 71,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 58,6 tis.
- Vlastné imanie
- 54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 138
- Zadlženosť
- 6,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 75 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 52,4 tis.
- Vlastné imanie
- 49,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 4,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 76,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 55,4 tis.
- Vlastné imanie
- 47,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 14,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 65,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 52,5 tis.
- Vlastné imanie
- 39,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 24,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 30 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −849
- Aktíva
- 33,8 tis.
- Vlastné imanie
- 31,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 6,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).