Súhrn
- Vznik
- 21. 06. 199630 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 193 068 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RST ROLETY s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35693541
- daňové identifikačné číslo
- 2020340267
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020340267
- Sídlo
- Račianske Mýto 1/C, 83102 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 06. 1996
- V registri
- 30 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 11279/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 671170
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom hnuteľností, | 21. 06. 1996 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 29. 04. 1998 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 29. 04. 1998 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 13. 02. 2003 | — |
| obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín, | 13. 02. 2003 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby, | 13. 02. 2003 | — |
| poradenská činnosť v oblasti nákupu, predaja tovarov a služieb, | 13. 02. 2003 | — |
| prenájom strojov a zariadení, | 13. 02. 2003 | — |
| montáž, oprava, údržba roliet a markíz, | 13. 02. 2003 | — |
| výroba a montáž roletových skríň a roliet v rozsahu voľnej živnosti, | 26. 01. 2005 | — |
| výroba a montáž produktov z drevocementovej hmoty v rozsahu voľnej živnosti, | 26. 01. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020340267 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020340267 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prehĺbila stratu na −78 941 € a znížila tržby o ▼10 % na 193,1 tisíc eur.
Tržby
193 068 €
▼ 10,1 %Výsledok hospodárenia
−78 941 €
▼ 224,6 %Aktíva
1 681 006 €
▼ 4,8 %Vlastné imanie
−505 386 €
▼ 18,5 %Zadlženosť
130,1 %
Hrubá marža
−40,9 %
Čistá marža
−40,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 210,3 tis. | 228 tis. | 227,6 tis. | 214,7 tis. | 193,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −120,6 tis. | −64,8 tis. | −76,1 tis. | −24,3 tis. | −78,9 tis. |
| Aktíva | 1,97 mil. | 1,91 mil. | 1,86 mil. | 1,77 mil. | 1,68 mil. |
| Vlastné imanie | −261,3 tis. | −326,1 tis. | −402,1 tis. | −426,4 tis. | −505,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,2 tis. | 1,2 tis. | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 113,2 % | 117,0 % | 121,6 % | 124,1 % | 130,1 % |
2019
- Tržby
- 193,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −78,9 tis.
- Aktíva
- 1,68 mil.
- Vlastné imanie
- −505,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 130,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 214,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,3 tis.
- Aktíva
- 1,77 mil.
- Vlastné imanie
- −426,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 124,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 227,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −76,1 tis.
- Aktíva
- 1,86 mil.
- Vlastné imanie
- −402,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 121,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 228 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −64,8 tis.
- Aktíva
- 1,91 mil.
- Vlastné imanie
- −326,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 117,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 210,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −120,6 tis.
- Aktíva
- 1,97 mil.
- Vlastné imanie
- −261,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 113,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.