Súhrn
- Vznik
- 12. 03. 199630 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 44 213 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- S.S.N., s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35685778
- daňové identifikačné číslo
- 2020339585
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020339585
- Sídlo
- Ivanka pri Dunaji súp. č. 2768, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
- Územie
- Ivanka pri Dunajiokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 03. 1996
- V registri
- 30 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 10578/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 835091
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| polygrafická, reprodukčná a tlačová výroba /kníhtlač, kameňotlač, sieťotlač, gumotlač, chemigrafia, stereotypia, galvanoplastika, ofsetová tlač/ vrátane vyhotovovania tlačových nosičov, | 12. 03. 1996 | — |
| sprostredkovateľská a obstarávateľská činnosť v polygrafií, | 12. 03. 1996 | — |
| poradenská činnosť v polygrafií, | 12. 03. 1996 | — |
| vydavateľská činnosť neperiodických publikácií a merkantilu, | 12. 03. 1996 | — |
| reklamná činnosť, | 12. 03. 1996 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 12. 03. 1996 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 12. 03. 1996 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 12. 03. 1996 | — |
| servisná a opravárenská činnosť v oblasti polygrafie /s výnimkou zásahu do elektrických zariadení, | 12. 03. 1996 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 15. 10. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 15. 10. 2014 | — |
| skladovanie, | 15. 10. 2014 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom, | 15. 10. 2014 | — |
| administratívne služby, | 15. 10. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 15. 10. 2014 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 15. 10. 2014 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 10. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 13. 10. 2021 | — |
| Pomocné činnosti v doprave | 02. 03. 2022 | — |
| Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 02. 03. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020339585 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2020339585 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −17 194 € a znížila tržby o ▼46 % na 44,2 tisíc eur.
Tržby
44 213 €
▼ 46,1 %Výsledok hospodárenia
−17 194 €
▼ 746,2 %Aktíva
60 837 €
▲ 6,4 %Vlastné imanie
2 462 €
▼ 80,2 %Zadlženosť
96,0 %
Hrubá marža
−38,1 %
Čistá marža
−38,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 168,8 tis. | 159,7 tis. | 64,7 tis. | 82 tis. | 44,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | −3,2 tis. | −337 | −2 tis. | −17,2 tis. |
| Aktíva | 53,7 tis. | 48,6 tis. | 59,6 tis. | 57,2 tis. | 60,8 tis. |
| Vlastné imanie | 15,5 tis. | 12,3 tis. | 14,5 tis. | 12,5 tis. | 2,5 tis. |
| Daň z príjmu | 172 | 0 | 87 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 71,2 % | 74,6 % | 75,7 % | 78,2 % | 96,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 44,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,2 tis.
- Aktíva
- 60,8 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 96,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 82 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 57,2 tis.
- Vlastné imanie
- 12,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 64,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −337
- Aktíva
- 59,6 tis.
- Vlastné imanie
- 14,5 tis.
- Daň z príjmu
- 87
- Zadlženosť
- 75,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 159,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 48,6 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 168,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 53,7 tis.
- Vlastné imanie
- 15,5 tis.
- Daň z príjmu
- 172
- Zadlženosť
- 71,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).