Súhrn
- Vznik
- 21. 02. 199630 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 175 122 €07/2024 — 06/2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bogner Slovakia s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35684496
- daňové identifikačné číslo
- 2020348011
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020348011
- Sídlo
- Bulharská 139, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 02. 1996
- V registri
- 30 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 10464/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 622387
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 07. 2013 | — |
| počítačové služby | 03. 07. 2013 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 03. 07. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 03. 07. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 03. 07. 2013 | — |
| - kúpa a skladovanie tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 21. 02. 1996 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť, | 21. 02. 1996 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020348011 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020348011 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 07/2024 — 06/2025 znížila zisk o ▼50 % na 38 512 € a znížila tržby o ▼82 % na 175,1 tisíc eur.
Tržby
175 122 €
▼ 81,9 %Výsledok hospodárenia
38 512 €
▼ 50,1 %Aktíva
1 995 862 €
▼ 2,1 %Vlastné imanie
1 676 433 €
▲ 2,4 %Zadlženosť
16,0 %
Hrubá marža
27,1 %
Čistá marža
22,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 07/2020 — 06/2021Závierka v registri účtovných závierok | 07/2021 — 06/2022Závierka v registri účtovných závierok | 07/2022 — 06/2023Závierka v registri účtovných závierok | 07/2023 — 06/2024Závierka v registri účtovných závierok | 07/2024 — 06/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 379,5 tis. | 518,6 tis. | 494 tis. | 968 tis. | 175,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 88,1 tis. | 109,7 tis. | 45,9 tis. | 77,3 tis. | 38,5 tis. |
| Aktíva | 1,43 mil. | 1,63 mil. | 1,72 mil. | 2,04 mil. | 2 mil. |
| Vlastné imanie | 1,4 mil. | 1,51 mil. | 1,56 mil. | 1,64 mil. | 1,68 mil. |
| Daň z príjmu | 26 tis. | 34,6 tis. | 18,4 tis. | 26,6 tis. | 8,9 tis. |
| Zadlženosť | 1,9 % | 7,1 % | 9,2 % | 19,7 % | 16,0 % |
aj 07/2014 — 06/2015–07/2019 — 06/2020 — v pláne Štandard
07/2024 — 06/2025
- Tržby
- 175,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,5 tis.
- Aktíva
- 2 mil.
- Vlastné imanie
- 1,68 mil.
- Daň z príjmu
- 8,9 tis.
- Zadlženosť
- 16,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
07/2023 — 06/2024
- Tržby
- 968 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 77,3 tis.
- Aktíva
- 2,04 mil.
- Vlastné imanie
- 1,64 mil.
- Daň z príjmu
- 26,6 tis.
- Zadlženosť
- 19,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
07/2022 — 06/2023
- Tržby
- 494 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 45,9 tis.
- Aktíva
- 1,72 mil.
- Vlastné imanie
- 1,56 mil.
- Daň z príjmu
- 18,4 tis.
- Zadlženosť
- 9,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
07/2021 — 06/2022
- Tržby
- 518,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 109,7 tis.
- Aktíva
- 1,63 mil.
- Vlastné imanie
- 1,51 mil.
- Daň z príjmu
- 34,6 tis.
- Zadlženosť
- 7,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
07/2020 — 06/2021
- Tržby
- 379,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 88,1 tis.
- Aktíva
- 1,43 mil.
- Vlastné imanie
- 1,4 mil.
- Daň z príjmu
- 26 tis.
- Zadlženosť
- 1,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2014 — 06/2015–07/2019 — 06/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.