prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

UniLam, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34151125aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 11. 199629 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
809 157 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
UniLam, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34151125
daňové identifikačné číslo
2020173804
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020173804
Sídlo
491, 91442 Horné Srnie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 11. 1996
V registri
29 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 1358/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
264709
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výroba a predaj sklolaminátových výrobkov26. 11. 1996—
- výroba predaj kovovýrobkov26. 11. 1996—
- výroba a predaj čalúnených výrobkov26. 11. 1996—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností26. 11. 1996—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností26. 11. 1996—
- podieľanie sa majetkovou účasťou v iných podnikoch s rovnakým alebo obdobným predmetom činnosti26. 11. 1996—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby18. 03. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 03. 2017—
prenájom hnuteľných vecí18. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020173804: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020173804: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020173804IČ DPH SK2020173804Obdobia daňových registráciíDIČ 2020173804: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020173804: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020173804IČ DPH SK2020173804Obdobia daňových registráciíDIČ 2020173804: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020173804: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020173804IČ DPH SK2020173804
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202017380411. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1997
daňové identifikačné číslo202017380410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Union zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 08. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 11. 10. 2026.Pohľadávky štátuUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 08. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 11. 10. 2026.Pohľadávky štátuUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 08. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 11. 10. 2026.Pohľadávky štátuUnion zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňa08. 10. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené11. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −70 899 € a znížila tržby o ▼9 % na 809,2 tisíc eur.

Tržby

809 157 €

▼ 9,1 %

Výsledok hospodárenia

−70 899 €

▼ 3 005,7 %

Aktíva

1 323 252 €

▼ 7,5 %

Vlastné imanie

−485 736 €

▼ 17,1 %

Zadlženosť

136,7 %

Hrubá marža

−8,3 %

Čistá marža

−8,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 590 919 €. 2022: tržby 692 175 €. 2023: tržby 911 101 €. 2024: tržby 890 007 €. 2025: tržby 809 157 €.1 mil.500 tis.0590,9 tis.692,2 tis.911,1 tis.890 tis.809,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 590 919 €. 2022: tržby 692 175 €. 2023: tržby 911 101 €. 2024: tržby 890 007 €. 2025: tržby 809 157 €.1 mil.500 tis.0590,9 tis.692,2 tis.911,1 tis.890 tis.809,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 590 919 €. 2022: tržby 692 175 €. 2023: tržby 911 101 €. 2024: tržby 890 007 €. 2025: tržby 809 157 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −55 957 €. 2022: výsledok hospodárenia −85 677 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 033 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 440 €. 2025: výsledok hospodárenia −70 899 €.2,5 tis.0−100 tis.−56 tis.−85,7 tis.−3 tis.+2,4 tis.−70,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −55 957 €. 2022: výsledok hospodárenia −85 677 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 033 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 440 €. 2025: výsledok hospodárenia −70 899 €.2,5 tis.0−100 tis.−56 tis.−85,7 tis.−3 tis.+2,4 tis.−70,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −55 957 €. 2022: výsledok hospodárenia −85 677 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 033 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 440 €. 2025: výsledok hospodárenia −70 899 €.2,5 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 755 115 €, vlastné imanie −328 568 €. 2022: aktíva 1 546 225 €, vlastné imanie −414 245 €. 2023: aktíva 1 471 387 €, vlastné imanie −417 276 €. 2024: aktíva 1 430 077 €, vlastné imanie −414 838 €. 2025: aktíva 1 323 252 €, vlastné imanie −485 736 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 755 115 €, vlastné imanie −328 568 €. 2022: aktíva 1 546 225 €, vlastné imanie −414 245 €. 2023: aktíva 1 471 387 €, vlastné imanie −417 276 €. 2024: aktíva 1 430 077 €, vlastné imanie −414 838 €. 2025: aktíva 1 323 252 €, vlastné imanie −485 736 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 755 115 €, vlastné imanie −328 568 €. 2022: aktíva 1 546 225 €, vlastné imanie −414 245 €. 2023: aktíva 1 471 387 €, vlastné imanie −417 276 €. 2024: aktíva 1 430 077 €, vlastné imanie −414 838 €. 2025: aktíva 1 323 252 €, vlastné imanie −485 736 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 453 284 €, zásoby 98 558 €, pohľadávky 147 518 €, finančné účty 55 694 €. 2022: dlhodobý majetok 1 212 559 €, zásoby 100 074 €, pohľadávky 175 687 €, finančné účty 57 834 €. 2023: dlhodobý majetok 1 193 079 €, zásoby 102 842 €, pohľadávky 92 940 €, finančné účty 82 443 €. 2024: dlhodobý majetok 1 170 812 €, zásoby 42 946 €, pohľadávky 127 153 €, finančné účty 88 881 €. 2025: dlhodobý majetok 1 124 252 €, zásoby 42 474 €, pohľadávky 103 913 €, finančné účty 49 358 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 453 284 €, zásoby 98 558 €, pohľadávky 147 518 €, finančné účty 55 694 €. 2022: dlhodobý majetok 1 212 559 €, zásoby 100 074 €, pohľadávky 175 687 €, finančné účty 57 834 €. 2023: dlhodobý majetok 1 193 079 €, zásoby 102 842 €, pohľadávky 92 940 €, finančné účty 82 443 €. 2024: dlhodobý majetok 1 170 812 €, zásoby 42 946 €, pohľadávky 127 153 €, finančné účty 88 881 €. 2025: dlhodobý majetok 1 124 252 €, zásoby 42 474 €, pohľadávky 103 913 €, finančné účty 49 358 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 453 284 €, zásoby 98 558 €, pohľadávky 147 518 €, finančné účty 55 694 €. 2022: dlhodobý majetok 1 212 559 €, zásoby 100 074 €, pohľadávky 175 687 €, finančné účty 57 834 €. 2023: dlhodobý majetok 1 193 079 €, zásoby 102 842 €, pohľadávky 92 940 €, finančné účty 82 443 €. 2024: dlhodobý majetok 1 170 812 €, zásoby 42 946 €, pohľadávky 127 153 €, finančné účty 88 881 €. 2025: dlhodobý majetok 1 124 252 €, zásoby 42 474 €, pohľadávky 103 913 €, finančné účty 49 358 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −328 568 €, dlhodobé záväzky 964 €, krátkodobé záväzky 2 080 279 €. 2022: vlastné imanie −414 245 €, dlhodobé záväzky 1 015 €, krátkodobé záväzky 1 958 305 €. 2023: vlastné imanie −417 276 €, dlhodobé záväzky 587 €, krátkodobé záväzky 1 887 113 €. 2024: vlastné imanie −414 838 €, dlhodobé záväzky 326 €, krátkodobé záväzky 1 843 626 €. 2025: vlastné imanie −485 736 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 1 808 623 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −328 568 €, dlhodobé záväzky 964 €, krátkodobé záväzky 2 080 279 €. 2022: vlastné imanie −414 245 €, dlhodobé záväzky 1 015 €, krátkodobé záväzky 1 958 305 €. 2023: vlastné imanie −417 276 €, dlhodobé záväzky 587 €, krátkodobé záväzky 1 887 113 €. 2024: vlastné imanie −414 838 €, dlhodobé záväzky 326 €, krátkodobé záväzky 1 843 626 €. 2025: vlastné imanie −485 736 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 1 808 623 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −328 568 €, dlhodobé záväzky 964 €, krátkodobé záväzky 2 080 279 €. 2022: vlastné imanie −414 245 €, dlhodobé záväzky 1 015 €, krátkodobé záväzky 1 958 305 €. 2023: vlastné imanie −417 276 €, dlhodobé záväzky 587 €, krátkodobé záväzky 1 887 113 €. 2024: vlastné imanie −414 838 €, dlhodobé záväzky 326 €, krátkodobé záväzky 1 843 626 €. 2025: vlastné imanie −485 736 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 1 808 623 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby590,9 tis.692,2 tis.911,1 tis.890 tis.809,2 tis.
Výsledok hospodárenia−56 tis.−85,7 tis.−3 tis.2,4 tis.−70,9 tis.
Aktíva1,76 mil.1,55 mil.1,47 mil.1,43 mil.1,32 mil.
Vlastné imanie−328,6 tis.−414,2 tis.−417,3 tis.−414,8 tis.−485,7 tis.
Daň z príjmu0003,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť118,6 %126,7 %128,3 %128,9 %136,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
809,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−70,9 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
−485,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
136,7 %

2024

Tržby
890 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
1,43 mil.
Vlastné imanie
−414,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
128,9 %

2023

Tržby
911,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
1,47 mil.
Vlastné imanie
−417,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
128,3 %

2022

Tržby
692,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−85,7 tis.
Aktíva
1,55 mil.
Vlastné imanie
−414,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,7 %

2021

Tržby
590,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−56 tis.
Aktíva
1,76 mil.
Vlastné imanie
−328,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
118,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API