prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ISTROCONSULT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34149911aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 11. 199629 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 786 125 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ISTROCONSULT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34149911
daňové identifikačné číslo
2020410865
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Cintorínska 17, 81108 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 11. 1996
V registri
29 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 23951/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
687968
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- pozemné a inžinierske stavby12. 11. 1996—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností)12. 11. 1996—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností)12. 11. 1996—
- sprostredkovateľská činnosť12. 11. 1996—
- reklamná činnosť12. 11. 1996—
prenájom motorových vozidiel,26. 04. 2008—
zásielkový predaj,26. 04. 2008—
výroba výrobkov z plastu,26. 04. 2008—
výroba, nákup, predaj a servis čistiarní odpadových vôd v rozsahu voľných živností,26. 04. 2008—
výskum trhu a verejnej mienky,26. 04. 2008—
podnikateľské a organizačné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,26. 04. 2008—
prenájom bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných ako základných služieb,26. 04. 2008—
umývacie, upratovacie a čistiace práce,26. 04. 2008—
sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľných živností,26. 04. 2008—
demolácie, zemné a výkopové práce,26. 04. 2008—
inštalácie elektrických rozvodov v rozsahu bezpečného napätia,26. 04. 2008—
výroba prepravných bední a paliet,26. 04. 2008—
prenájom strojov a prístrojov,26. 04. 2008—
umývanie motorových vozidiel,26. 04. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020410865: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020410865Obdobia daňových registráciíDIČ 2020410865: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020410865Obdobia daňových registráciíDIČ 2020410865: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020410865
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202041086510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 18. 10. 2015 (rok porušenia 2014).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia 1 625 € a dosiahla tržby 2,79 mil. €.

Tržby

2 786 125 €

Výsledok hospodárenia

1 625 €

Aktíva

373 754 €

Vlastné imanie

65 477 €

Zadlženosť

82,5 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 2 786 125 €.5 mil.2,5 mil.02,79 mil.2014Tržby2014: tržby 2 786 125 €.5 mil.2,5 mil.02,79 mil.2014Tržby2014: tržby 2 786 125 €.5 mil.2,5 mil.02,79 mil.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 625 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 625 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 625 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 373 754 €, vlastné imanie 65 477 €.500 tis.250 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 373 754 €, vlastné imanie 65 477 €.500 tis.250 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 373 754 €, vlastné imanie 65 477 €.500 tis.250 tis.02014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 11 406 €, zásoby 270 €, pohľadávky 408 077 €, finančné účty −45 999 €.500 tis.0−50 tis.2014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 11 406 €, zásoby 270 €, pohľadávky 408 077 €, finančné účty −45 999 €.500 tis.0−50 tis.2014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 11 406 €, zásoby 270 €, pohľadávky 408 077 €, finančné účty −45 999 €.500 tis.0−50 tis.2014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 65 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 308 277 €.500 tis.250 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 65 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 308 277 €.500 tis.250 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 65 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 308 277 €.500 tis.250 tis.02014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €.11002014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €.11002014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €.11002014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,79 mil.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.
Aktíva373,8 tis.
Vlastné imanie65,5 tis.
Daň z príjmu0
Zadlženosť82,5 %

2014

Tržby
2,79 mil.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
373,8 tis.
Vlastné imanie
65,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API