prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ARTEX - NOVA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34149627aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 11. 199629 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
422 131 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ARTEX - NOVA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34149627
daňové identifikačné číslo
2020381957
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dolné Srnie 505, 91641 Dolné Srnie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 11. 1996
V registri
29 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 1322/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
309133

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020381957: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020381957Obdobia daňových registráciíDIČ 2020381957: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020381957Obdobia daňových registráciíDIČ 2020381957: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020381957
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202038195710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲3 % na 47 065 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 422,1 tisíc eur.

Tržby

422 131 €

▲ 12,0 %

Výsledok hospodárenia

47 065 €

▲ 3,2 %

Aktíva

261 580 €

▲ 26,6 %

Vlastné imanie

200 267 €

▲ 30,7 %

Zadlženosť

23,4 %

Hrubá marža

14,1 %

Čistá marža

11,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 317 833 €. 2020: tržby 356 444 €. 2021: tržby 372 001 €. 2022: tržby 376 891 €. 2023: tržby 422 131 €.500 tis.250 tis.0317,8 tis.356,4 tis.372 tis.376,9 tis.422,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 317 833 €. 2020: tržby 356 444 €. 2021: tržby 372 001 €. 2022: tržby 376 891 €. 2023: tržby 422 131 €.500 tis.250 tis.0317,8 tis.356,4 tis.372 tis.376,9 tis.422,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 317 833 €. 2020: tržby 356 444 €. 2021: tržby 372 001 €. 2022: tržby 376 891 €. 2023: tržby 422 131 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 19 281 €. 2020: výsledok hospodárenia 48 312 €. 2021: výsledok hospodárenia 42 684 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 610 €. 2023: výsledok hospodárenia 47 065 €.50 tis.25 tis.0+19,3 tis.+48,3 tis.+42,7 tis.+45,6 tis.+47,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 19 281 €. 2020: výsledok hospodárenia 48 312 €. 2021: výsledok hospodárenia 42 684 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 610 €. 2023: výsledok hospodárenia 47 065 €.50 tis.25 tis.0+19,3 tis.+48,3 tis.+42,7 tis.+45,6 tis.+47,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 19 281 €. 2020: výsledok hospodárenia 48 312 €. 2021: výsledok hospodárenia 42 684 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 610 €. 2023: výsledok hospodárenia 47 065 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 84 881 €, vlastné imanie 23 659 €. 2020: aktíva 160 146 €, vlastné imanie 71 971 €. 2021: aktíva 158 420 €, vlastné imanie 107 592 €. 2022: aktíva 206 694 €, vlastné imanie 153 202 €. 2023: aktíva 261 580 €, vlastné imanie 200 267 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 84 881 €, vlastné imanie 23 659 €. 2020: aktíva 160 146 €, vlastné imanie 71 971 €. 2021: aktíva 158 420 €, vlastné imanie 107 592 €. 2022: aktíva 206 694 €, vlastné imanie 153 202 €. 2023: aktíva 261 580 €, vlastné imanie 200 267 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 84 881 €, vlastné imanie 23 659 €. 2020: aktíva 160 146 €, vlastné imanie 71 971 €. 2021: aktíva 158 420 €, vlastné imanie 107 592 €. 2022: aktíva 206 694 €, vlastné imanie 153 202 €. 2023: aktíva 261 580 €, vlastné imanie 200 267 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 49 227 €, finančné účty 35 100 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 105 796 €, finančné účty 53 796 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 96 957 €, finančné účty 60 909 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 98 418 €, finančné účty 107 722 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 108 396 €, finančné účty 152 630 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 49 227 €, finančné účty 35 100 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 105 796 €, finančné účty 53 796 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 96 957 €, finančné účty 60 909 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 98 418 €, finančné účty 107 722 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 108 396 €, finančné účty 152 630 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 49 227 €, finančné účty 35 100 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 105 796 €, finančné účty 53 796 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 96 957 €, finančné účty 60 909 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 98 418 €, finančné účty 107 722 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 554 €, pohľadávky 108 396 €, finančné účty 152 630 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 23 659 €, dlhodobé záväzky 5 397 €, krátkodobé záväzky 55 825 €. 2020: vlastné imanie 71 971 €, dlhodobé záväzky 5 397 €, krátkodobé záväzky 82 778 €. 2021: vlastné imanie 107 592 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 50 815 €. 2022: vlastné imanie 153 202 €, dlhodobé záväzky 2 158 €, krátkodobé záväzky 51 334 €. 2023: vlastné imanie 200 267 €, dlhodobé záväzky 4 355 €, krátkodobé záväzky 56 958 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 23 659 €, dlhodobé záväzky 5 397 €, krátkodobé záväzky 55 825 €. 2020: vlastné imanie 71 971 €, dlhodobé záväzky 5 397 €, krátkodobé záväzky 82 778 €. 2021: vlastné imanie 107 592 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 50 815 €. 2022: vlastné imanie 153 202 €, dlhodobé záväzky 2 158 €, krátkodobé záväzky 51 334 €. 2023: vlastné imanie 200 267 €, dlhodobé záväzky 4 355 €, krátkodobé záväzky 56 958 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 23 659 €, dlhodobé záväzky 5 397 €, krátkodobé záväzky 55 825 €. 2020: vlastné imanie 71 971 €, dlhodobé záväzky 5 397 €, krátkodobé záväzky 82 778 €. 2021: vlastné imanie 107 592 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 50 815 €. 2022: vlastné imanie 153 202 €, dlhodobé záväzky 2 158 €, krátkodobé záväzky 51 334 €. 2023: vlastné imanie 200 267 €, dlhodobé záväzky 4 355 €, krátkodobé záväzky 56 958 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 5 125 €. 2020: daň z príjmu 12 842 €. 2021: daň z príjmu 11 347 €. 2022: daň z príjmu 12 124 €. 2023: daň z príjmu 12 519 €.20 tis.10 tis.05,1 tis.12,8 tis.11,3 tis.12,1 tis.12,5 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 5 125 €. 2020: daň z príjmu 12 842 €. 2021: daň z príjmu 11 347 €. 2022: daň z príjmu 12 124 €. 2023: daň z príjmu 12 519 €.20 tis.10 tis.05,1 tis.12,8 tis.11,3 tis.12,1 tis.12,5 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 5 125 €. 2020: daň z príjmu 12 842 €. 2021: daň z príjmu 11 347 €. 2022: daň z príjmu 12 124 €. 2023: daň z príjmu 12 519 €.20 tis.10 tis.0201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby317,8 tis.356,4 tis.372 tis.376,9 tis.422,1 tis.
Výsledok hospodárenia19,3 tis.48,3 tis.42,7 tis.45,6 tis.47,1 tis.
Aktíva84,9 tis.160,1 tis.158,4 tis.206,7 tis.261,6 tis.
Vlastné imanie23,7 tis.72 tis.107,6 tis.153,2 tis.200,3 tis.
Daň z príjmu5,1 tis.12,8 tis.11,3 tis.12,1 tis.12,5 tis.
Zadlženosť72,1 %55,1 %32,1 %25,9 %23,4 %

aj 2013–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
422,1 tis.
Výsledok hospodárenia
47,1 tis.
Aktíva
261,6 tis.
Vlastné imanie
200,3 tis.
Daň z príjmu
12,5 tis.
Zadlženosť
23,4 %

2022

Tržby
376,9 tis.
Výsledok hospodárenia
45,6 tis.
Aktíva
206,7 tis.
Vlastné imanie
153,2 tis.
Daň z príjmu
12,1 tis.
Zadlženosť
25,9 %

2021

Tržby
372 tis.
Výsledok hospodárenia
42,7 tis.
Aktíva
158,4 tis.
Vlastné imanie
107,6 tis.
Daň z príjmu
11,3 tis.
Zadlženosť
32,1 %

2020

Tržby
356,4 tis.
Výsledok hospodárenia
48,3 tis.
Aktíva
160,1 tis.
Vlastné imanie
72 tis.
Daň z príjmu
12,8 tis.
Zadlženosť
55,1 %

2019

Tržby
317,8 tis.
Výsledok hospodárenia
19,3 tis.
Aktíva
84,9 tis.
Vlastné imanie
23,7 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
72,1 %

aj 2013–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API