prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

BORSALINO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34148795aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 10. 199630 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
19 042 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BORSALINO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34148795
daňové identifikačné číslo
2021106571
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Doležalova 15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 10. 1996
V registri
30 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 158175/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
221485
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľnej živnosti22. 10. 1996—
prevádzkovanie výherných prístrojov27. 01. 2000—
- predaj nápojov a pochutín na priamu konzumáciu25. 04. 2000—
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál25. 04. 2000—
- sprostredkovateľská činnosť25. 04. 2000—
- reklamné a propagačné činnosti25. 04. 2000—
- sekretárske služby25. 04. 2000—
- poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti25. 04. 2000—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021106571: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021106571Obdobia daňových registráciíDIČ 2021106571: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021106571Obdobia daňových registráciíDIČ 2021106571: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021106571
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202110657110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −74 552 € a znížila tržby o ▼93 % na 19 tisíc eur.

Tržby

19 042 €

▼ 92,5 %

Výsledok hospodárenia

−74 552 €

▼ 5 365,7 %

Aktíva

749 458 €

▼ 46,0 %

Vlastné imanie

747 458 €

▼ 9,1 %

Zadlženosť

0,3 %

Hrubá marža

−391,5 %

Čistá marža

−391,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 707 207 €. 2017: tržby 681 611 €. 2018: tržby 583 475 €. 2019: tržby 254 511 €. 2020: tržby 19 042 €.1 mil.500 tis.0707,2 tis.681,6 tis.583,5 tis.254,5 tis.19 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 707 207 €. 2017: tržby 681 611 €. 2018: tržby 583 475 €. 2019: tržby 254 511 €. 2020: tržby 19 042 €.1 mil.500 tis.0707,2 tis.681,6 tis.583,5 tis.254,5 tis.19 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 707 207 €. 2017: tržby 681 611 €. 2018: tržby 583 475 €. 2019: tržby 254 511 €. 2020: tržby 19 042 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 83 897 €. 2017: výsledok hospodárenia 94 851 €. 2018: výsledok hospodárenia 79 952 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 364 €. 2020: výsledok hospodárenia −74 552 €.100 tis.0−100 tis.+83,9 tis.+94,9 tis.+80 tis.−1,4 tis.−74,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 83 897 €. 2017: výsledok hospodárenia 94 851 €. 2018: výsledok hospodárenia 79 952 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 364 €. 2020: výsledok hospodárenia −74 552 €.100 tis.0−100 tis.+83,9 tis.+94,9 tis.+80 tis.−1,4 tis.−74,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 83 897 €. 2017: výsledok hospodárenia 94 851 €. 2018: výsledok hospodárenia 79 952 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 364 €. 2020: výsledok hospodárenia −74 552 €.100 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 713 235 €, vlastné imanie 648 570 €. 2017: aktíva 782 276 €, vlastné imanie 743 421 €. 2018: aktíva 858 011 €, vlastné imanie 823 373 €. 2019: aktíva 1 386 775 €, vlastné imanie 822 010 €. 2020: aktíva 749 458 €, vlastné imanie 747 458 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 713 235 €, vlastné imanie 648 570 €. 2017: aktíva 782 276 €, vlastné imanie 743 421 €. 2018: aktíva 858 011 €, vlastné imanie 823 373 €. 2019: aktíva 1 386 775 €, vlastné imanie 822 010 €. 2020: aktíva 749 458 €, vlastné imanie 747 458 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 713 235 €, vlastné imanie 648 570 €. 2017: aktíva 782 276 €, vlastné imanie 743 421 €. 2018: aktíva 858 011 €, vlastné imanie 823 373 €. 2019: aktíva 1 386 775 €, vlastné imanie 822 010 €. 2020: aktíva 749 458 €, vlastné imanie 747 458 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 253 781 €, zásoby 2 422 €, pohľadávky 61 150 €, finančné účty 395 882 €. 2017: dlhodobý majetok 240 814 €, zásoby 3 118 €, pohľadávky 114 386 €, finančné účty 423 958 €. 2018: dlhodobý majetok 258 668 €, zásoby 2 609 €, pohľadávky 120 600 €, finančné účty 476 134 €. 2019: dlhodobý majetok 799 594 €, zásoby 1 258 €, pohľadávky 66 836 €, finančné účty 519 087 €. 2020: dlhodobý majetok 217 685 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 460 €, finančné účty 524 313 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 253 781 €, zásoby 2 422 €, pohľadávky 61 150 €, finančné účty 395 882 €. 2017: dlhodobý majetok 240 814 €, zásoby 3 118 €, pohľadávky 114 386 €, finančné účty 423 958 €. 2018: dlhodobý majetok 258 668 €, zásoby 2 609 €, pohľadávky 120 600 €, finančné účty 476 134 €. 2019: dlhodobý majetok 799 594 €, zásoby 1 258 €, pohľadávky 66 836 €, finančné účty 519 087 €. 2020: dlhodobý majetok 217 685 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 460 €, finančné účty 524 313 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 253 781 €, zásoby 2 422 €, pohľadávky 61 150 €, finančné účty 395 882 €. 2017: dlhodobý majetok 240 814 €, zásoby 3 118 €, pohľadávky 114 386 €, finančné účty 423 958 €. 2018: dlhodobý majetok 258 668 €, zásoby 2 609 €, pohľadávky 120 600 €, finančné účty 476 134 €. 2019: dlhodobý majetok 799 594 €, zásoby 1 258 €, pohľadávky 66 836 €, finančné účty 519 087 €. 2020: dlhodobý majetok 217 685 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 460 €, finančné účty 524 313 €.2 mil.1 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 648 570 €, dlhodobé záväzky −75 €, krátkodobé záväzky 64 740 €. 2017: vlastné imanie 743 421 €, dlhodobé záväzky −260 €, krátkodobé záväzky 39 115 €. 2018: vlastné imanie 823 373 €, dlhodobé záväzky −495 €, krátkodobé záväzky 35 133 €. 2019: vlastné imanie 822 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 564 765 €. 2020: vlastné imanie 747 458 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 000 €.2 mil.0−50020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 648 570 €, dlhodobé záväzky −75 €, krátkodobé záväzky 64 740 €. 2017: vlastné imanie 743 421 €, dlhodobé záväzky −260 €, krátkodobé záväzky 39 115 €. 2018: vlastné imanie 823 373 €, dlhodobé záväzky −495 €, krátkodobé záväzky 35 133 €. 2019: vlastné imanie 822 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 564 765 €. 2020: vlastné imanie 747 458 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 000 €.2 mil.0−50020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 648 570 €, dlhodobé záväzky −75 €, krátkodobé záväzky 64 740 €. 2017: vlastné imanie 743 421 €, dlhodobé záväzky −260 €, krátkodobé záväzky 39 115 €. 2018: vlastné imanie 823 373 €, dlhodobé záväzky −495 €, krátkodobé záväzky 35 133 €. 2019: vlastné imanie 822 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 564 765 €. 2020: vlastné imanie 747 458 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 000 €.2 mil.0−50020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 23 815 €. 2017: daň z príjmu 25 500 €. 2018: daň z príjmu 22 113 €. 2019: daň z príjmu 468 €. 2020: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.023,8 tis.25,5 tis.22,1 tis.468020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 23 815 €. 2017: daň z príjmu 25 500 €. 2018: daň z príjmu 22 113 €. 2019: daň z príjmu 468 €. 2020: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.023,8 tis.25,5 tis.22,1 tis.468020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 23 815 €. 2017: daň z príjmu 25 500 €. 2018: daň z príjmu 22 113 €. 2019: daň z príjmu 468 €. 2020: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.00201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby707,2 tis.681,6 tis.583,5 tis.254,5 tis.19 tis.
Výsledok hospodárenia83,9 tis.94,9 tis.80 tis.−1,4 tis.−74,6 tis.
Aktíva713,2 tis.782,3 tis.858 tis.1,39 mil.749,5 tis.
Vlastné imanie648,6 tis.743,4 tis.823,4 tis.822 tis.747,5 tis.
Daň z príjmu23,8 tis.25,5 tis.22,1 tis.4680
Zadlženosť9,1 %5,0 %4,0 %40,7 %0,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
19 tis.
Výsledok hospodárenia
−74,6 tis.
Aktíva
749,5 tis.
Vlastné imanie
747,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,3 %

2019

Tržby
254,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
1,39 mil.
Vlastné imanie
822 tis.
Daň z príjmu
468
Zadlženosť
40,7 %

2018

Tržby
583,5 tis.
Výsledok hospodárenia
80 tis.
Aktíva
858 tis.
Vlastné imanie
823,4 tis.
Daň z príjmu
22,1 tis.
Zadlženosť
4,0 %

2017

Tržby
681,6 tis.
Výsledok hospodárenia
94,9 tis.
Aktíva
782,3 tis.
Vlastné imanie
743,4 tis.
Daň z príjmu
25,5 tis.
Zadlženosť
5,0 %

2016

Tržby
707,2 tis.
Výsledok hospodárenia
83,9 tis.
Aktíva
713,2 tis.
Vlastné imanie
648,6 tis.
Daň z príjmu
23,8 tis.
Zadlženosť
9,1 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API