Súhrn
- Vznik
- 03. 10. 199630 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Boni-Trans s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34147802
- daňové identifikačné číslo
- 2020398369
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dunajské nábrežie 10, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 10. 1996
- V registri
- 30 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 2558/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 289874
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov-maloobchod, veľkoobchod | 03. 10. 1996 | — |
| - predaj tovaru mimo predajne | 03. 10. 1996 | — |
| - reklamná činnosť | 03. 10. 1996 | — |
| - nákup a predaj nehnuteľností | 03. 10. 1996 | — |
| - obchodná činnosť s komoditami v rozsahu voľnej živnosti-maloobchod a veľkoobchod | 03. 10. 1996 | — |
| - maloobchod so zmiešaným tovarom hlavne potravinami, nápojmi a tabakom | 03. 10. 1996 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 12. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 30. 12. 2014 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 30. 12. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 30. 12. 2014 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 30. 12. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 12. 2014 | — |
| administratívne služby | 30. 12. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020398369 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 116 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
116 €
▲ 103,5 %Aktíva
181 583 €
▲ 0,1 %Vlastné imanie
28 800 €
▲ 0,4 %Zadlženosť
84,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 3,7 tis. | 0 | 900 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −4,3 tis. | 2,2 tis. | −378 | −3,3 tis. | 116 |
| Aktíva | 60,5 tis. | 79,2 tis. | 126,7 tis. | 181,5 tis. | 181,6 tis. |
| Vlastné imanie | 30,2 tis. | 32,4 tis. | 32 tis. | 28,7 tis. | 28,8 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 350 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 50,1 % | 59,1 % | 74,7 % | 84,2 % | 84,1 % |
aj 2015–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 116
- Aktíva
- 181,6 tis.
- Vlastné imanie
- 28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 84,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 900
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 181,5 tis.
- Vlastné imanie
- 28,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 84,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −378
- Aktíva
- 126,7 tis.
- Vlastné imanie
- 32 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 3,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 79,2 tis.
- Vlastné imanie
- 32,4 tis.
- Daň z príjmu
- 350
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 60,5 tis.
- Vlastné imanie
- 30,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 50,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.