Súhrn
- Vznik
- 31. 05. 199630 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 583 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- QUERCUS SK, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34141359
- daňové identifikačné číslo
- 2020379966
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020379966
- Sídlo
- Štefánikova 1033, 90801 Kúty, Slovenská republika
- Územie
- Kútyokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 05. 1996
- V registri
- 30 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 2053/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 973134
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 31. 05. 1996 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 31. 05. 1996 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 31. 05. 1996 | — |
| šitie pracovných odevov a odevných zvrškov | 31. 05. 1996 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 16. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020379966 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 08. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020379966 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −583 € a znížila tržby o ▼39 % na 1,6 tisíc eur.
Tržby
1 583 €
▼ 39,0 %Výsledok hospodárenia
−583 €
▼ 38,2 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
−609 €
▼ 2 336,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
−15,4 %
Čistá marža
−36,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,6 tis. | 3,4 tis. | 3,4 tis. | 2,6 tis. | 1,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 370 | −136 | −164 | −422 | −583 |
| Aktíva | 1,7 tis. | 2 tis. | 1,4 tis. | 1,3 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | 697 | 561 | 397 | −25 | −609 |
| Daň z príjmu | 39 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 59,5 % | 72,1 % | 72,0 % | 101,9 % | — |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −583
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- −609
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −422
- Aktíva
- 1,3 tis.
- Vlastné imanie
- −25
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 101,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 3,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −164
- Aktíva
- 1,4 tis.
- Vlastné imanie
- 397
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −136
- Aktíva
- 2 tis.
- Vlastné imanie
- 561
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 370
- Aktíva
- 1,7 tis.
- Vlastné imanie
- 697
- Daň z príjmu
- 39
- Zadlženosť
- 59,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.