prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MONTAS KLIMA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 34134913aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 02. 199630 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
—2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MONTAS KLIMA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
34134913
daňové identifikačné číslo
2020412537
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Robotnícka 4, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 02. 1996
V registri
30 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 2005/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
432638
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- nákup a predaj klimatizátorov13. 02. 1996—
- montáž a servis klimatizátorov a elektrických spotrebičov so sprostredkovateľskou a poradenskou činnosťou13. 02. 1996—
- nákup materiálov a komponentov pre montáž a servis13. 02. 1996—
- veľkoobchod a maloobchod elektrických spotrebičov a ND13. 02. 1996—
- veľkoobchodný a maloobchodný predaj tovaru v rozsahu voľných živností15. 01. 1999—
- výroba a montáž výrobkov z plastov15. 01. 1999—
- výroba a montáž výrobkov z kovov15. 01. 1999—
projektovanie stavieb technické vybavenie stavieb-systémy riadenia a merania18. 10. 2001—
projektovanie vyhradených elektrických zariadení18. 10. 2001—
projektovanie stavieb technické vybavenie stavieb-vzduchotechnika18. 10. 2001—
činnosť stavbyvedúceho pozemné stavby-jednoduché stavby18. 10. 2001—
činnosť stavebného dozoru pozemné stavby18. 10. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020412537: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020412537Obdobia daňových registráciíDIČ 2020412537: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020412537Obdobia daňových registráciíDIČ 2020412537: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020412537
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202041253710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

6 359 871 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−293 141 €

bez zmeny

Zadlženosť

104,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2020: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2021: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2022: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2023: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €.10 mil.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2020: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2021: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2022: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2023: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €.10 mil.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2020: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2021: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2022: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €. 2023: aktíva 6 359 871 €, vlastné imanie −293 141 €.10 mil.0−500 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2020: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2021: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2022: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2023: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2020: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2021: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2022: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2023: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2020: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2021: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2022: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €. 2023: dlhodobý majetok 4 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 354 986 €, finančné účty 5 €.10 mil.5 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2020: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2021: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2022: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2023: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €.10 mil.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2020: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2021: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2022: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2023: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €.10 mil.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2020: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2021: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2022: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €. 2023: vlastné imanie −293 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 653 012 €.10 mil.0−500 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—————
Výsledok hospodárenia—————
Aktíva6,36 mil.6,36 mil.6,36 mil.6,36 mil.6,36 mil.
Vlastné imanie−293,1 tis.−293,1 tis.−293,1 tis.−293,1 tis.−293,1 tis.
Daň z príjmu—————
Zadlženosť104,6 %104,6 %104,6 %104,6 %104,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
6,36 mil.
Vlastné imanie
−293,1 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
104,6 %

2022

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
6,36 mil.
Vlastné imanie
−293,1 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
104,6 %

2021

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
6,36 mil.
Vlastné imanie
−293,1 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
104,6 %

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
6,36 mil.
Vlastné imanie
−293,1 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
104,6 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
6,36 mil.
Vlastné imanie
−293,1 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
104,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API