Súhrn
- Vznik
- 30. 11. 199530 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 229 764 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KOMARG, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34131205
- daňové identifikačné číslo
- 2021027866
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Panónska cesta 34, 85104 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava VBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 11. 1995
- V registri
- 30 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 111116/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 282070
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov | 30. 11. 1995 | — |
| - obchodná činnosť s komoditami v rozsahu voľnej živnosti-maloobchod a veľkoobchod | 30. 11. 1995 | — |
| - predaj tovaru mimo predajne | 30. 11. 1995 | — |
| - reklamná činnosť | 30. 11. 1995 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 30. 11. 1995 | — |
| - prenájom kancelárskych strojov a zariadení | 30. 11. 1995 | — |
| - vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 30. 11. 1995 | — |
| - prenájom ostatných strojov a prístrojov | 30. 11. 1995 | — |
| - prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť | 30. 11. 1995 | — |
| - výroba a montáž plastových okien, dverí a plastových stenových výplní a ich osadzovanie, mimo výkonu stolárskych a murárskych prác | 31. 03. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021027866 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 09. 2018 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −17 114 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 229,8 tisíc eur.
Tržby
229 764 €
▲ 3,2 %Výsledok hospodárenia
−17 114 €
▼ 253,3 %Aktíva
424 112 €
▲ 1 485,8 %Vlastné imanie
−7 722 €
▼ 182,2 %Zadlženosť
101,8 %
Hrubá marža
−7,4 %
Čistá marža
−7,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 643,4 tis. | 222,7 tis. | 229,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,5 tis. | 11,2 tis. | −17,1 tis. |
| Aktíva | 421,1 tis. | 26,7 tis. | 424,1 tis. |
| Vlastné imanie | −1,8 tis. | 9,4 tis. | −7,7 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,8 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 100,4 % | 64,9 % | 101,8 % |
2016
- Tržby
- 229,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,1 tis.
- Aktíva
- 424,1 tis.
- Vlastné imanie
- −7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 222,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 26,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 64,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 643,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,5 tis.
- Aktíva
- 421,1 tis.
- Vlastné imanie
- −1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 100,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.